Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Остання ніч на кораблі
Сторінки: 1 2

Остання ніч на кораблі
Дії 27:27-38

111,е довго морські хвилі перекочувалися палубою корабля, зовсім не підвладного рукам стернового. Вже чотирнадцять днів минуло відтоді, як корабель залишив гавань «Зручні пристані» на острові Кріт. Не раз моряки міряли глибину за допомогою виска. Це такий інструмент, що складався з довгого каната та прив'язаного важкого каменя. Моряки знали, що з наближенням до суші глибина Адріатичного моря буде меншати.

В ніч на чотирнадцятий день моряки побачили, що корабель заплив на мілину. Моряки здогадалися, що корабель наближається до якоїсь землі. Вони, начебто і зраділи, але побоювалися потрапити на підводне каміння. Коли б корабель потрапив на такі місця, то від одного удару днищем на кам'яний виступ судно перетворилося б на купу трісок. Тому вони вирішили за краще зупинитися. З такою метою вони викинули за борт чотири якорі, щоб зупинити судно. Один якір не утримав би корабля, тому що море було неспокійне. Потім вирішили дочекатися світанку.

Тієї ночі моряки задумали здійснити згубний для інших супутників план: вони замислили втікати на маленькому човні з корабля. Коли б це їм вдалося, то всі, хто залишився б на кораблі, загинули б, тому що вони не вміли управляти кораблем.

Хоч штормова ніч була дуже темною, що й зіроньок не було видно, але Павло якимось чином дізнався про те, що замислили моряки. Він сказав сотникові і воїнам: «Якщо моряки не залишаться на кораблі, то ви (воїни) не врятуєтесь». Тоді воїни вирішили запобігти втечі моряків: вони пообтинали мотузки, що утримували човна, той впав у воду і вітром його понесло далеко в море. Таким чином, цей задум морякам не вдався, вони змушені були залишитися на кораблі. Нічний морок став ще густіший. Налякані супутники почали з нетерпінням чекати, коли розвидніється. Тоді Павло звернувся до всіх, вмовляючи їх поїсти, тому що вже чотирнадцять днів вони нічого не їли і знемогли. Мабуть, що поспіхом люди трохи підтримували себе яким куснем хліба, але ще ні разу вони не їли за цей час по-людському. Тоді апостол потішав їх, кажучи: «Ні в кого з вас і волосинка з голови не пропаде». Звідки це знав Павло? Йому виявив це Бог. Сказавши так, Павло взяв хліб, поламав його, подякував Господеві перед всіма і почав їсти. Набравшись сили, моряки почали викидати за борт корабля пшеницю, щоб трохи полегшити його.

Таким чином, вони намагалися врятувати корабель, хоч Павло і попередив їх, що судно загине. Даремно намагалися моряки дізнатися про своє місцезнаходження: це був листопад, і сонце сходило не раніше половини сьомо...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.
Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018793 секунд !