Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Остання ніч на кораблі
Сторінки: 1 2

Остання ніч на кораблі
Дії 27:27-38

111,е довго морські хвилі перекочувалися палубою корабля, зовсім не підвладного рукам стернового. Вже чотирнадцять днів минуло відтоді, як корабель залишив гавань «Зручні пристані» на острові Кріт. Не раз моряки міряли глибину за допомогою виска. Це такий інструмент, що складався з довгого каната та прив'язаного важкого каменя. Моряки знали, що з наближенням до суші глибина Адріатичного моря буде меншати.

В ніч на чотирнадцятий день моряки побачили, що корабель заплив на мілину. Моряки здогадалися, що корабель наближається до якоїсь землі. Вони, начебто і зраділи, але побоювалися потрапити на підводне каміння. Коли б корабель потрапив на такі місця, то від одного удару днищем на кам'яний виступ судно перетворилося б на купу трісок. Тому вони вирішили за краще зупинитися. З такою метою вони викинули за борт чотири якорі, щоб зупинити судно. Один якір не утримав би корабля, тому що море було неспокійне. Потім вирішили дочекатися світанку.

Тієї ночі моряки задумали здійснити згубний для інших супутників план: вони замислили втікати на маленькому човні з корабля. Коли б це їм вдалося, то всі, хто залишився б на кораблі, загинули б, тому що вони не вміли управляти кораблем.

Хоч штормова ніч була дуже темною, що й зіроньок не було видно, але Павло якимось чином дізнався про те, що замислили моряки. Він сказав сотникові і воїнам: «Якщо моряки не залишаться на кораблі, то ви (воїни) не врятуєтесь». Тоді воїни вирішили запобігти втечі моряків: вони пообтинали мотузки, що утримували човна, той впав у воду і вітром його понесло далеко в море. Таким чином, цей задум морякам не вдався, вони змушені були залишитися на кораблі. Нічний морок став ще густіший. Налякані супутники почали з нетерпінням чекати, коли розвидніється. Тоді Павло звернувся до всіх, вмовляючи їх поїсти, тому що вже чотирнадцять днів вони нічого не їли і знемогли. Мабуть, що поспіхом люди трохи підтримували себе яким куснем хліба, але ще ні разу вони не їли за цей час по-людському. Тоді апостол потішав їх, кажучи: «Ні в кого з вас і волосинка з голови не пропаде». Звідки це знав Павло? Йому виявив це Бог. Сказавши так, Павло взяв хліб, поламав його, подякував Господеві перед всіма і почав їсти. Набравшись сили, моряки почали викидати за борт корабля пшеницю, щоб трохи полегшити його.

Таким чином, вони намагалися врятувати корабель, хоч Павло і попередив їх, що судно загине. Даремно намагалися моряки дізнатися про своє місцезнаходження: це був листопад, і сонце сходило не раніше половини сьомо...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.


Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021913 секунд !