Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Катастрофа

Дії 27:39-44

-ТХарешті розвиднілося. Змучені супутники побачили раптом землю. Берег був скелястий, так що корабель не міг пристати. Але поміж скелями прозирала зручна затока.

Моряки вирішили направити корабель туди. Підняли якорі, розв'язали стерна, і напнули маленьке вітрило. Потихенько почали спрямовувати корабель в затоку. Вони не знали, що при

вході до затоки була підступна мілина. Корабель потрапив на мілину, а потім загруз в піску; корму розбило сильною хвилею. Тоді воїни вирішили здійснити такий жорстокий план. Вони сказали сотникові: «Деякі в'язні, потрапивши на берег, зможуть повстати проти нас, то чи не краще для нас зараз умертвити їх, щоб в Римі нас не покарали, коли вони втечуть».

Окрім Павла на кораблі були ще інші в'язні. Хоч вони і були злочинцями, але закон не дозволяв вбивати їх, не довівши їхньої вини. Сотник не підтримав їхнього плану тому, що він любив Павла і бажав врятувати його. А може бути, що він був вдячний Павлові за те, що той викрив плани моряків.

Сотник не дозволив воїнам умертвити в'язнів, але наказав всім, хто вміє плавати, стрибати у воду і пливти до берега. Ті, хто не вмів плавати, спасалися на дошках та інших уламках корабля. Врятувалися всі двісті сімдесят чоловік, і волосинка не впала ні в кого з голови. Всі були мокрі і тремтіли від холоду, але були здоровими і неушкодженими. Лише корабель загинув.

Так оправдалися слова Павла, і, можливо, що вони стали причиною навернення сотника до віри в нашого Господа Ісуса Христа. По відношенню до ап. Павла здійснилися слова псалмоспівця Давида: «Всі Твої води і хвилі Твої пройшли над моєю головою» (Пс. 41:8).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Звільнення
Одного разу наснилися фараонові два сни про сім колосків та 7 корів, але ніхто не міг розтлумачити сни. Тоді чашник згадав про Йосифа, котрий розтлумачив сон фараона, а фараон зробив його головним над усіма. Лише фараон був вищим за Йосифа престолом.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021435 секунд !