Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Катастрофа"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Катастрофа

Дії 27:39-44

-ТХарешті розвиднілося. Змучені супутники побачили раптом землю. Берег був скелястий, так що корабель не міг пристати. Але поміж скелями прозирала зручна затока.

Моряки вирішили направити корабель туди. Підняли якорі, розв'язали стерна, і напнули маленьке вітрило. Потихенько почали спрямовувати корабель в затоку. Вони не знали, що при

вході до затоки була підступна мілина. Корабель потрапив на мілину, а потім загруз в піску; корму розбило сильною хвилею. Тоді воїни вирішили здійснити такий жорстокий план. Вони сказали сотникові: «Деякі в'язні, потрапивши на берег, зможуть повстати проти нас, то чи не краще для нас зараз умертвити їх, щоб в Римі нас не покарали, коли вони втечуть».

Окрім Павла на кораблі були ще інші в'язні. Хоч вони і були злочинцями, але закон не дозволяв вбивати їх, не довівши їхньої вини. Сотник не підтримав їхнього плану тому, що він любив Павла і бажав врятувати його. А може бути, що він був вдячний Павлові за те, що той викрив плани моряків.

Сотник не дозволив воїнам умертвити в'язнів, але наказав всім, хто вміє плавати, стрибати у воду і пливти до берега. Ті, хто не вмів плавати, спасалися на дошках та інших уламках корабля. Врятувалися всі двісті сімдесят чоловік, і волосинка не впала ні в кого з голови. Всі були мокрі і тремтіли від холоду, але були здоровими і неушкодженими. Лише корабель загинув.

Так оправдалися слова Павла, і, можливо, що вони стали причиною навернення сотника до віри в нашого Господа Ісуса Христа. По відношенню до ап. Павла здійснилися слова псалмоспівця Давида: «Всі Твої води і хвилі Твої пройшли над моєю головою» (Пс. 41:8).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.
Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.
Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021464 секунд !