Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Єхидна"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Єхидна

Єхидна (гадюка)
Дії 28:1-6

Потрапивши на берег, врятовані люди побачили місцевих жителів острова Меліт (зараз він називається Мальтою).

Жителі цього острова були дикунами. Вони не були ані греками, ані римлянами, тому і ті, і ті називали їх варварами. Вони були людьми неосвіченими, зодягненими в прості одежі, але серця мали добрі. Побачивши нещасних, голодних і мокрих чужинців на березі, вони негайно розпалили багаття і дали мандрівникам все необхідне. Моросив дощик, і потерпілим корабельну катастрофу потрібен був одяг. Замість того, щоб пошвидше зігрітися самому, Павло пішов назбирати хмизу, щоб підкинути в багаття. Незважаючи на те, що він був великим апостолом, Павло сам пішов збирати сухі гіллячки, щоб інші могли на той час посушитися. Маючи серце покірне, Павло ладен був виконувати будь—яку роботу. Він приніс повний оберемок хмизу, поклав його на вогонь і раптом з багаття виповзла гадюка та й зависла на руці у Павла. Збираючи хмиз, Павло захопив її разом з гіллячками; гадюка або спала, або просто заціпеніла від холоду. Вогонь відживив її, і вона виповзла з багаття.

Місцеві жителі побачили, що гадюка вже намірилася вкусити своїм отруйним жалом Павла. Коли б це трапилося, то апостол негайно помер би, тому що гадюка була дуже отруйною. Вони розмовляли поміж собою: «Мабуть, що ця людина — вбивця, тому що вона врятувалася від гніву моря, але Бог вершить свій суд». Вони гадали, що боги прогнівалися на нього і тепер хотіли покарати його. Але укус єхидни не причинив ніякого зла Павлові: він спокійно струсив її назад до багаття. Тубільці чекали, що незабаром рука Павла розпухне і запалиться, та й він сам раптово впаде мертвим. Але з Павлом нічого не трапилося, і вони змінили свої думки, кажучи, що ця людина — Бог.

Звичайно, що Павло не допустив, щоб ці люди поклонялися йому. Ви пригадуєте, діти, як Павло заборонив поклонятися йому і Варнаві в Лістрі. Єдиним бажанням його було навернення поганів до справжнього Бога, Батька Господа нашого Ісуса Христа. Найкращою подякою Павла було його слово до цих тубільців, щодо їхнього спасіння Ісусом Христом. Того дня здійснилась обітниця Господня щодо послідовників його: «Тих, хто повірив, будуть супроводжувати такі ознаки... будуть брати гадюк... і не пошкодить їм» (Марка 16:17-18)

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.


Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.014784 секунд !