Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Єхидна

Єхидна (гадюка)
Дії 28:1-6

Потрапивши на берег, врятовані люди побачили місцевих жителів острова Меліт (зараз він називається Мальтою).

Жителі цього острова були дикунами. Вони не були ані греками, ані римлянами, тому і ті, і ті називали їх варварами. Вони були людьми неосвіченими, зодягненими в прості одежі, але серця мали добрі. Побачивши нещасних, голодних і мокрих чужинців на березі, вони негайно розпалили багаття і дали мандрівникам все необхідне. Моросив дощик, і потерпілим корабельну катастрофу потрібен був одяг. Замість того, щоб пошвидше зігрітися самому, Павло пішов назбирати хмизу, щоб підкинути в багаття. Незважаючи на те, що він був великим апостолом, Павло сам пішов збирати сухі гіллячки, щоб інші могли на той час посушитися. Маючи серце покірне, Павло ладен був виконувати будь—яку роботу. Він приніс повний оберемок хмизу, поклав його на вогонь і раптом з багаття виповзла гадюка та й зависла на руці у Павла. Збираючи хмиз, Павло захопив її разом з гіллячками; гадюка або спала, або просто заціпеніла від холоду. Вогонь відживив її, і вона виповзла з багаття.

Місцеві жителі побачили, що гадюка вже намірилася вкусити своїм отруйним жалом Павла. Коли б це трапилося, то апостол негайно помер би, тому що гадюка була дуже отруйною. Вони розмовляли поміж собою: «Мабуть, що ця людина — вбивця, тому що вона врятувалася від гніву моря, але Бог вершить свій суд». Вони гадали, що боги прогнівалися на нього і тепер хотіли покарати його. Але укус єхидни не причинив ніякого зла Павлові: він спокійно струсив її назад до багаття. Тубільці чекали, що незабаром рука Павла розпухне і запалиться, та й він сам раптово впаде мертвим. Але з Павлом нічого не трапилося, і вони змінили свої думки, кажучи, що ця людина — Бог.

Звичайно, що Павло не допустив, щоб ці люди поклонялися йому. Ви пригадуєте, діти, як Павло заборонив поклонятися йому і Варнаві в Лістрі. Єдиним бажанням його було навернення поганів до справжнього Бога, Батька Господа нашого Ісуса Христа. Найкращою подякою Павла було його слово до цих тубільців, щодо їхнього спасіння Ісусом Христом. Того дня здійснилась обітниця Господня щодо послідовників його: «Тих, хто повірив, будуть супроводжувати такі ознаки... будуть брати гадюк... і не пошкодить їм» (Марка 16:17-18)

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.
Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.050210 секунд !