Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Прибуття до Італії"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Прибуття до Італії
Сторінки: 1 2

Дії 28:7-15

-Неподалік від місця загибелі корабля мешкав багатий чоловік на ім'я Публій. На острові йому належали великі маєтки. Він був управителем острова Меліт. Цей острів належав римлянам, тому його призначив сюди імператор. Але, будучи римлянином-поганином, Публій дуже доброзичливо повівся з Павлом: запросив його і друзів його до себе на три дні до маєтку. Незвично почувався Павло в такому чудовому палаці та ще й оточений пошаною. Там були Лука, Арістарх, а також, цілком ймовірно, і сотник Юлій. Звичайно, що він міг лише добре сказати Публію про Павла, що вини його ніякої нема, щоб ув'язнювати його.

І це було добре, що Публій покликав Павла до себе в гості, батько Публія був хворий на пропасницю і його дуже лихоманило. Дізнавшись про це, Павло зайшов до кімнати хворого, помолився, поклав свої руки тому на голову, і той негайно став здоровим.

Звістка про зцілення батька Публія швидко поширилася між тубільцями. Всі хворі йшли до Павла, і справді Бог зціляв їх руками апостола. Коли апостол залишив дім Публія, всі запрошували його до себе, всі бажали мати у своєму домі такого благословенного гостя.

Три місяці Павло перебував на острові. Протягом цього часу він багато проповідував, молився, показуючи поганам шлях до спасіння. По трьох місяцях настала весна і море вщухло. Сотник знайшов корабель, що плив до Риму, в Італію. Павло попрощався зі всіма новими друзями на острові Мальта. Вони виявилися людьми добродійними і забезпечили Павла, Луку та Арістарха всім необхідним в дорогу. їм потрібний був одяг, їжа; бо все поглинуло море під час шторму. Все їм дали нові друзі: одяг, сушні, апельсинів і іншої смачної їжі. Звичайно, що Господь таку ласку їхню ніколи не забуде.

Попутний вітер наповнив вітрила, і корабель поплив в напрямку берегів Італії. Наступного дня вони зупинилися в зручній гавані Путеолі, на відстані ста миль від Риму. Гавань була заповнена кораблями, що припливли сюди зі всіх усюд. Гарні береги милували око пишно квітуючими садами. Тут і зійшли Павло та воїн, до якого був прикований апостол. Разом з Лукою та Арістархом вони пішли, з ласкавого дозволу сотника Юлія, навідатися до своїх друзів — християн. Сім днів потому, вони вирушили до Риму. Назустріч їм вийшли попрощатися їхні друзі. На Аппієвій площі, біля Трьох Гостинниць, вони подякували Господеві за все. Павла єднала з ними палка братерська любов. У своєму Посланні апостол Іван пише так: «Улюблені! Любіть одне одного, тому що любов від Бога, і кожен, хто любить, народжений від Бога і знає Бога» (...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022154 секунд !