Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

В Римі
Сторінки: 1 2

В Римі
Дії 28:16-31

Прибувши до Риму, Павло був позбавлений нагляду сотника, і йому дозволили жити окремо разом з воїном, котрий стеріг його. Інші в'язні знаходилися разом з воїнами в невеличкій будівлі, на просторій площі, оточеній глибоким ровом.

За згодою доброго сотника Юлія, Павло мешкав окремо. Звичайно, що Господь обдарував Юлія за його любов до в'язня Христового. Павло міг заплатити за те приміщення, в якому він мешкав, тому що йому допомагали його римські друзі, яких було так багато в Римі.

Три дні потому, Павло запросив до себе всіх знаменитих юдеїв цього міста. Вони всі охоче прийшли, тому що багато-багато і часто чули про нього, хоч і не знали його особисто. Звичайно, що їм було цікаво познайомитися із своїм, адже Павло був юдеєм.

Гадаючи собі, що вони могли чути про нього, чому його закували в кайдани, Павло розповів їм, що він нічого поганого не зробив, що юдеї повстали проти нього за його віру у воскресіння

мертвих. Юдеї бачили перед собою слабку, стомлену і знеможену тілом людину, рука якого була прикована до руки воїна, але серце його не було сковане нічим: воно було наповнене щирою любов'ю до присутніх.

Юдеї попрохали Павла викласти саму суть того вчення, що він проповідує, тому що вони багато чули лише суперечливого. Апостол призначив для них день, коли він зможе все їм викласти.

Юдеї прийшли насвітанку, щоб послухати слів Павла про Царство Боже, пророцтва за Господа Ісуса. Павло вказав їм на слова пророка Ісаї про Ягня, ведене для заколення. Згадав також і пророцтва царя Давида, котрий передбачив розпинання Ісуса на хресті.

З ранку до вечора проповідував апостол Павло про Ісуса. Юдеї вели розмови поміж собою про вчення, що його викладав апостол. Одні говорили: «Павло проповідує істину. Я вірю, що Ісус помер і воскрес». Інші, навпаки, зовсім не вірили. Коли юдеї почали розходитися, тоді апостол Павло сказав їм, що спасіння Боже не лише для юдеїв, але в нього повірять і погани. Два роки мешкав апостол Павло в Римі, проповідуючи всім спасіння Господнє. Хоч він не мав права проповідувати в синагогах, на вулицях, та він повчав народ у своєму домі. Ніхто не забороняв йому робили це, і люди постійно йшли до нього слухати добру новину про спасіння.

Більше за апостола Павла в Біблії не написано нічого, нічого більше не написав Лука про нього. Але інші книги повідомляють нам, що Павлові відрубали голову в Римі. Він палав великим жаданням постраждати за Господа Ісуса, і його бажання здійснилося.

В призначений Богом час Павло обов'язково воскрес...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Звільнення
Одного разу наснилися фараонові два сни про сім колосків та 7 корів, але ніхто не міг розтлумачити сни. Тоді чашник згадав про Йосифа, котрий розтлумачив сон фараона, а фараон зробив його головним над усіма. Лише фараон був вищим за Йосифа престолом.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022454 секунд !