Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

В Римі
Сторінки: 1 2

В Римі
Дії 28:16-31

Прибувши до Риму, Павло був позбавлений нагляду сотника, і йому дозволили жити окремо разом з воїном, котрий стеріг його. Інші в'язні знаходилися разом з воїнами в невеличкій будівлі, на просторій площі, оточеній глибоким ровом.

За згодою доброго сотника Юлія, Павло мешкав окремо. Звичайно, що Господь обдарував Юлія за його любов до в'язня Христового. Павло міг заплатити за те приміщення, в якому він мешкав, тому що йому допомагали його римські друзі, яких було так багато в Римі.

Три дні потому, Павло запросив до себе всіх знаменитих юдеїв цього міста. Вони всі охоче прийшли, тому що багато-багато і часто чули про нього, хоч і не знали його особисто. Звичайно, що їм було цікаво познайомитися із своїм, адже Павло був юдеєм.

Гадаючи собі, що вони могли чути про нього, чому його закували в кайдани, Павло розповів їм, що він нічого поганого не зробив, що юдеї повстали проти нього за його віру у воскресіння

мертвих. Юдеї бачили перед собою слабку, стомлену і знеможену тілом людину, рука якого була прикована до руки воїна, але серце його не було сковане нічим: воно було наповнене щирою любов'ю до присутніх.

Юдеї попрохали Павла викласти саму суть того вчення, що він проповідує, тому що вони багато чули лише суперечливого. Апостол призначив для них день, коли він зможе все їм викласти.

Юдеї прийшли насвітанку, щоб послухати слів Павла про Царство Боже, пророцтва за Господа Ісуса. Павло вказав їм на слова пророка Ісаї про Ягня, ведене для заколення. Згадав також і пророцтва царя Давида, котрий передбачив розпинання Ісуса на хресті.

З ранку до вечора проповідував апостол Павло про Ісуса. Юдеї вели розмови поміж собою про вчення, що його викладав апостол. Одні говорили: «Павло проповідує істину. Я вірю, що Ісус помер і воскрес». Інші, навпаки, зовсім не вірили. Коли юдеї почали розходитися, тоді апостол Павло сказав їм, що спасіння Боже не лише для юдеїв, але в нього повірять і погани. Два роки мешкав апостол Павло в Римі, проповідуючи всім спасіння Господнє. Хоч він не мав права проповідувати в синагогах, на вулицях, та він повчав народ у своєму домі. Ніхто не забороняв йому робили це, і люди постійно йшли до нього слухати добру новину про спасіння.

Більше за апостола Павла в Біблії не написано нічого, нічого більше не написав Лука про нього. Але інші книги повідомляють нам, що Павлові відрубали голову в Римі. Він палав великим жаданням постраждати за Господа Ісуса, і його бажання здійснилося.

В призначений Богом час Павло обов'язково воскрес...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.
Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.


Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024505 секунд !