Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Славне видіння апостола Івана
Сторінки: 1 2

Славне видіння апостола Івана
Книга Об'явлення Апостола Івана fff

О останній книзі Біблії, яка називається «Книгою об'явлення», йде мова про видіння, що їх бачив у похилому віці (на схилі років) апостол Іван.

По смерті кесаря Нерона, в Римі царював нечестивий кесар Доміціан. Він заслав апостола Івана на маленький скелястий острівець поблизу Греції. Він називався островом Патмосом. Туди засилали лише страшних злочинців. Там їх примушували важко працювати в копальнях.

Острів Патмос вчетверо менший за острів Мальту, його можна обійти за один день. На острові було більше каміння, аніж дерев. Було там багато похмурих печер, куди ховалися змії. Ось на такому непривітному острові і знаходився апостол Іван. Якогось недільного дня він почув позаду себе громовий голос, як звук труби: Іван обернувся і побачив Спасителя і Господа Ісуса Христа. Вигляд Він мав зовсім не такий, коли перебував свого часу на цій землі, і Його тіло було зовсім не тим тілом, до якого припадав колись під час останньої вечері апостол Іван.

Побачивши Господа Ісуса, Іван впав, як мертвий до ніг Його. Тоді Ісус поклав на нього свою десницю (праву руку) і сказав: «Не лякайся: Я є Перпіий і Останній, і Живий, і був мертвий, і ось Я Живий повіки віків, Амінь». Потім Господь Ісус наказав Івану написати сім листів християнам, які жили по різних містах Азії. Першого листа Іван написав у Ефесі, де, як ви пригадуєте, любі діти, тривалий час мешкав та проповідував ап. Павло. В цьому короткому листі Господь хвалив християн Ефесу за їхній труд і терпіння, але в той самий час виказував їм, що вони вже не люблять Господа Ісуса так, як вони любили Його спочатку.

Коли Іван написав, натхненний Господом Ісусом, всі сім листів, тоді він побачив відчинені двері на небо і почув голос, що казав йому: «Увійди сюди і Я покажу тобі, що має статися після цього».

Іван у Силі Духа Святого побачив на небі престол, а на престолі в сяйві слави Бога, і райдуга була навкого престолу. Посеред престолу знаходився Агнець, неначе заколений, навколо престолу апостол Іван побачив багатьох святих у славі та ангелів, що співали пісню хвали Богу-Отцю та Сину.

Вони славили Бога за те, що Він створив все існуюче, славили Сина, тому що Кров'ю Своєю Він викупив Свій народ.

Далі апостол Іван бачив ще багато страшних видінь. Він бачив град, кров, вогонь і дим, дощ сірчаний, виразки, що покривали все живе на землі, громи, блискавки і землетруси.

Нарешті він побачив Господа, зодягненого в закривавлений одяг; Він сидів на білому коні, а за Ним слідом ішли воїнства неб...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024315 секунд !