Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Славне видіння апостола Івана"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Славне видіння апостола Івана
Сторінки: 1 2

Славне видіння апостола Івана
Книга Об'явлення Апостола Івана fff

О останній книзі Біблії, яка називається «Книгою об'явлення», йде мова про видіння, що їх бачив у похилому віці (на схилі років) апостол Іван.

По смерті кесаря Нерона, в Римі царював нечестивий кесар Доміціан. Він заслав апостола Івана на маленький скелястий острівець поблизу Греції. Він називався островом Патмосом. Туди засилали лише страшних злочинців. Там їх примушували важко працювати в копальнях.

Острів Патмос вчетверо менший за острів Мальту, його можна обійти за один день. На острові було більше каміння, аніж дерев. Було там багато похмурих печер, куди ховалися змії. Ось на такому непривітному острові і знаходився апостол Іван. Якогось недільного дня він почув позаду себе громовий голос, як звук труби: Іван обернувся і побачив Спасителя і Господа Ісуса Христа. Вигляд Він мав зовсім не такий, коли перебував свого часу на цій землі, і Його тіло було зовсім не тим тілом, до якого припадав колись під час останньої вечері апостол Іван.

Побачивши Господа Ісуса, Іван впав, як мертвий до ніг Його. Тоді Ісус поклав на нього свою десницю (праву руку) і сказав: «Не лякайся: Я є Перпіий і Останній, і Живий, і був мертвий, і ось Я Живий повіки віків, Амінь». Потім Господь Ісус наказав Івану написати сім листів християнам, які жили по різних містах Азії. Першого листа Іван написав у Ефесі, де, як ви пригадуєте, любі діти, тривалий час мешкав та проповідував ап. Павло. В цьому короткому листі Господь хвалив християн Ефесу за їхній труд і терпіння, але в той самий час виказував їм, що вони вже не люблять Господа Ісуса так, як вони любили Його спочатку.

Коли Іван написав, натхненний Господом Ісусом, всі сім листів, тоді він побачив відчинені двері на небо і почув голос, що казав йому: «Увійди сюди і Я покажу тобі, що має статися після цього».

Іван у Силі Духа Святого побачив на небі престол, а на престолі в сяйві слави Бога, і райдуга була навкого престолу. Посеред престолу знаходився Агнець, неначе заколений, навколо престолу апостол Іван побачив багатьох святих у славі та ангелів, що співали пісню хвали Богу-Отцю та Сину.

Вони славили Бога за те, що Він створив все існуюче, славили Сина, тому що Кров'ю Своєю Він викупив Свій народ.

Далі апостол Іван бачив ще багато страшних видінь. Він бачив град, кров, вогонь і дим, дощ сірчаний, виразки, що покривали все живе на землі, громи, блискавки і землетруси.

Нарешті він побачив Господа, зодягненого в закривавлений одяг; Він сидів на білому коні, а за Ним слідом ішли воїнства неб...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.
Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021808 секунд !