Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "В'язниця"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

В'язниця
Сторінки: 1 2

Бут. 39

Купці, які купили Йосифа, повезли його в далеку країну, що називалася Єгиптом. Коли вони приїхали до Єгипту, то вони намагалися продати його так, як продають коней або корів.

І Йосифа продали в рабство. Ви, мабуть, маєте надію, що він потрапив до добрих людей? Так воно і трапилося. Його купив один багатий чоловік, близька особа до царя. Ім'я йому Потіфар. Він взяв його до свого дому, він не послав його працювати на поле, але зробив його у своєму домі слугою. Таким чином, робота у Йосифа була не дуже важкою. Хоч як Йосиф хотів повернутися додому, однак він намагався бути добрим слугою, не вдаючись у розпач, він намагався догодити своєму панові. Перед тим, як робити яку-небудь роботу, Йосиф звертався за допомогою до Бога, і Потіфар знав це. «І побачив його пан, що Господь його з ним, і що у всьому, що він робить, Господь щастить в руці його» (Бут. 39:3). Це він дізнався від самого Йосифа, тому що Потіфар не знав істинного Бога і поклонявся бовванам (ідолам).

З кожним днем Потіфар все сильніше і сильніше любив Йосифа. Нарешті, він сказав Йосифові: «Я так тобі довірився, що призначаю тебе старшим над усіма моїми слугами (служницями), коли я буду відсутній, порядкуй сам в домі моєму, і всіма справами в саду і на полі». Так перебував Йосиф на чолі всього дому і решта служників повинна була підкорятися йому, коли Потіфар був відсутній, то керував домом він. Але і тоді Йосиф діяв так, неначе пан назирав за ним, тому що він добре знав, що над ним перебуває Боже око.

Багато дітей поводяться погано, варто їхнім батькам залишити їх самих: такі діти і Бога не бояться.

Хоча Йосифові доводилося охороняти багато чужих цінних речей, харчі і гарний одяг, він брав тільки те, що йому дозволяв його пан. Він був завжди зайнятий, то в господі, то на полі, він брав участь у всіх справах Потіфара. Його пан добре знав, що Йосиф добре впорається з будь-якою працею. Таким чином, Йосиф тепер жив, як вареник у сметані, не маючи ні в чому потреби; але ніколи не залишали його думки про батька і маленького братика Веніаміна. Щодо його матері Рахілі, то на той час її вже не було серед живих.

Але Йосифа спіткало нове лихо. Жінка Потіфара була дуже недоброю. Вона намагалася випровадити Йосифа з дому свого чоловіка, тому що Йосиф бачив її недоліки, і вона його зненавиділа.

Зла жінка сказала Потіфарові: «Йосиф, раб твій, котрого ти любиш так, людина нечесна, коли ти відсутній, він погано поводиться». І вона скаржилася на Йосифа перед Потіфаром за різні нач...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.


Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021877 секунд !