Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

В'язниця
Сторінки: 1 2

Бут. 39

Купці, які купили Йосифа, повезли його в далеку країну, що називалася Єгиптом. Коли вони приїхали до Єгипту, то вони намагалися продати його так, як продають коней або корів.

І Йосифа продали в рабство. Ви, мабуть, маєте надію, що він потрапив до добрих людей? Так воно і трапилося. Його купив один багатий чоловік, близька особа до царя. Ім'я йому Потіфар. Він взяв його до свого дому, він не послав його працювати на поле, але зробив його у своєму домі слугою. Таким чином, робота у Йосифа була не дуже важкою. Хоч як Йосиф хотів повернутися додому, однак він намагався бути добрим слугою, не вдаючись у розпач, він намагався догодити своєму панові. Перед тим, як робити яку-небудь роботу, Йосиф звертався за допомогою до Бога, і Потіфар знав це. «І побачив його пан, що Господь його з ним, і що у всьому, що він робить, Господь щастить в руці його» (Бут. 39:3). Це він дізнався від самого Йосифа, тому що Потіфар не знав істинного Бога і поклонявся бовванам (ідолам).

З кожним днем Потіфар все сильніше і сильніше любив Йосифа. Нарешті, він сказав Йосифові: «Я так тобі довірився, що призначаю тебе старшим над усіма моїми слугами (служницями), коли я буду відсутній, порядкуй сам в домі моєму, і всіма справами в саду і на полі». Так перебував Йосиф на чолі всього дому і решта служників повинна була підкорятися йому, коли Потіфар був відсутній, то керував домом він. Але і тоді Йосиф діяв так, неначе пан назирав за ним, тому що він добре знав, що над ним перебуває Боже око.

Багато дітей поводяться погано, варто їхнім батькам залишити їх самих: такі діти і Бога не бояться.

Хоча Йосифові доводилося охороняти багато чужих цінних речей, харчі і гарний одяг, він брав тільки те, що йому дозволяв його пан. Він був завжди зайнятий, то в господі, то на полі, він брав участь у всіх справах Потіфара. Його пан добре знав, що Йосиф добре впорається з будь-якою працею. Таким чином, Йосиф тепер жив, як вареник у сметані, не маючи ні в чому потреби; але ніколи не залишали його думки про батька і маленького братика Веніаміна. Щодо його матері Рахілі, то на той час її вже не було серед живих.

Але Йосифа спіткало нове лихо. Жінка Потіфара була дуже недоброю. Вона намагалася випровадити Йосифа з дому свого чоловіка, тому що Йосиф бачив її недоліки, і вона його зненавиділа.

Зла жінка сказала Потіфарові: «Йосиф, раб твій, котрого ти любиш так, людина нечесна, коли ти відсутній, він погано поводиться». І вона скаржилася на Йосифа перед Потіфаром за різні нач...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.


Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.
Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.
Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.
Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021867 секунд !