Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

В'язниця
Сторінки: 1 2

Бут. 39

Купці, які купили Йосифа, повезли його в далеку країну, що називалася Єгиптом. Коли вони приїхали до Єгипту, то вони намагалися продати його так, як продають коней або корів.

І Йосифа продали в рабство. Ви, мабуть, маєте надію, що він потрапив до добрих людей? Так воно і трапилося. Його купив один багатий чоловік, близька особа до царя. Ім'я йому Потіфар. Він взяв його до свого дому, він не послав його працювати на поле, але зробив його у своєму домі слугою. Таким чином, робота у Йосифа була не дуже важкою. Хоч як Йосиф хотів повернутися додому, однак він намагався бути добрим слугою, не вдаючись у розпач, він намагався догодити своєму панові. Перед тим, як робити яку-небудь роботу, Йосиф звертався за допомогою до Бога, і Потіфар знав це. «І побачив його пан, що Господь його з ним, і що у всьому, що він робить, Господь щастить в руці його» (Бут. 39:3). Це він дізнався від самого Йосифа, тому що Потіфар не знав істинного Бога і поклонявся бовванам (ідолам).

З кожним днем Потіфар все сильніше і сильніше любив Йосифа. Нарешті, він сказав Йосифові: «Я так тобі довірився, що призначаю тебе старшим над усіма моїми слугами (служницями), коли я буду відсутній, порядкуй сам в домі моєму, і всіма справами в саду і на полі». Так перебував Йосиф на чолі всього дому і решта служників повинна була підкорятися йому, коли Потіфар був відсутній, то керував домом він. Але і тоді Йосиф діяв так, неначе пан назирав за ним, тому що він добре знав, що над ним перебуває Боже око.

Багато дітей поводяться погано, варто їхнім батькам залишити їх самих: такі діти і Бога не бояться.

Хоча Йосифові доводилося охороняти багато чужих цінних речей, харчі і гарний одяг, він брав тільки те, що йому дозволяв його пан. Він був завжди зайнятий, то в господі, то на полі, він брав участь у всіх справах Потіфара. Його пан добре знав, що Йосиф добре впорається з будь-якою працею. Таким чином, Йосиф тепер жив, як вареник у сметані, не маючи ні в чому потреби; але ніколи не залишали його думки про батька і маленького братика Веніаміна. Щодо його матері Рахілі, то на той час її вже не було серед живих.

Але Йосифа спіткало нове лихо. Жінка Потіфара була дуже недоброю. Вона намагалася випровадити Йосифа з дому свого чоловіка, тому що Йосиф бачив її недоліки, і вона його зненавиділа.

Зла жінка сказала Потіфарові: «Йосиф, раб твій, котрого ти любиш так, людина нечесна, коли ти відсутній, він погано поводиться». І вона скаржилася на Йосифа перед Потіфаром за різні нач...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.


Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.
Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.
Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018716 секунд !