Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Звільнення
Сторінки: 1 2 3

Бут. 41

Ви вже чули, що в Єгипті був цар. Його називали фараоном. Він мав багато слуг. Він сидів на престолі, одягався у розкішний одяг, носив перстень на руці і золотий вінок на голові своїй. Він жив у чудовому палаці і їздив на колісниці. Народ падав перед ним, коли він проїжджав біля них.

Після того, як минуло два роки, фараонові приснилися два дивних сни. Зараз ви дізнаєтеся, що саме він бачив уві сні.

Бачив він сон, що стоїть він біля річки; і ось, вийшли з неї сім гладких корів пастися в очереті. Любо дивитися було на цих гарних корів. Та потім цар побачив уві сні сім корів худих, ніколи ще не бачив він таких худющих корів. Вони також повиходили із річки і з'їли сім корів жирних, але від цього вони зовсім не погладшали. Тут фараон прокинувся.

Але ось він знову заснув, і сниться йому таке: «На одній стеблині виросли сім налитих зерном колосків, повних і гарних. Та ось біля них виросли сім колосків порожніх і засохлих від східного вітру». Оце такі два сни, які фараон бачив. Він збентежився і вирішив дізнатися, що ж вони означають. Він покликав усіх чарівників і мудреців, прохаючи їх розтлумачити йому ці сни, та не було нікого, хто міг би розтлумачити їх фараонові. Цар був дуже засмучений і не знав, що йому робити. Тоді чашник згадав про Йосифа. Він зовсім забув про нього, і тепер жалкував, що так трапилося. Чашник сказав цареві: «Гріхи мої я згадую нині. Одного разу ти, царю, розгнівався на мене і на пекаря, і посадив нас у в'язницю в домі старшини охоронців Потіфара. І бачили ми сни однієї ночі, кожному наснився сон особливий; з нами там був молодий єврей, раб Потіфара. Ми розповіли йому наші сни, і він розтлумачив їх нам, сказавши, що пекар буде повішений, і так трапилося. А мені він сказав, що мене повернуть на місце моє; і, справді, ти покликав мене і повернув знову на місце чашника, так як і сказав цей юнак». Тоді фараон послав за Йосифом до в'язниці і покликав його.

Служники пішли до в'язниці і сказали начальникові: «Ми прийшли за Йосифом, цар хоче говорити з ним». Як приємно було Йосифові чути це, бо він бачив, що Бог почув його молитву.

Йосиф був погано зодягнений і не міг в такому вигляді стати перед царем. Та слуги одягнули його в новий одяг і повели до царя.

Давно не дихав Йосиф свіжим повітрям, давно не бачив він зелених полів. Цілком імовірно, що вигляд він мав стомлений і хворобливий. Він зайшов до чудового палацу і став перед царем. Цар сказав: «Кажуть, що ти вмієш тлумачити сни?» «Це не моє, — відповів Йоси...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.
Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022482 секунд !