Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Звільнення
Сторінки: 1 2 3

Бут. 41

Ви вже чули, що в Єгипті був цар. Його називали фараоном. Він мав багато слуг. Він сидів на престолі, одягався у розкішний одяг, носив перстень на руці і золотий вінок на голові своїй. Він жив у чудовому палаці і їздив на колісниці. Народ падав перед ним, коли він проїжджав біля них.

Після того, як минуло два роки, фараонові приснилися два дивних сни. Зараз ви дізнаєтеся, що саме він бачив уві сні.

Бачив він сон, що стоїть він біля річки; і ось, вийшли з неї сім гладких корів пастися в очереті. Любо дивитися було на цих гарних корів. Та потім цар побачив уві сні сім корів худих, ніколи ще не бачив він таких худющих корів. Вони також повиходили із річки і з'їли сім корів жирних, але від цього вони зовсім не погладшали. Тут фараон прокинувся.

Але ось він знову заснув, і сниться йому таке: «На одній стеблині виросли сім налитих зерном колосків, повних і гарних. Та ось біля них виросли сім колосків порожніх і засохлих від східного вітру». Оце такі два сни, які фараон бачив. Він збентежився і вирішив дізнатися, що ж вони означають. Він покликав усіх чарівників і мудреців, прохаючи їх розтлумачити йому ці сни, та не було нікого, хто міг би розтлумачити їх фараонові. Цар був дуже засмучений і не знав, що йому робити. Тоді чашник згадав про Йосифа. Він зовсім забув про нього, і тепер жалкував, що так трапилося. Чашник сказав цареві: «Гріхи мої я згадую нині. Одного разу ти, царю, розгнівався на мене і на пекаря, і посадив нас у в'язницю в домі старшини охоронців Потіфара. І бачили ми сни однієї ночі, кожному наснився сон особливий; з нами там був молодий єврей, раб Потіфара. Ми розповіли йому наші сни, і він розтлумачив їх нам, сказавши, що пекар буде повішений, і так трапилося. А мені він сказав, що мене повернуть на місце моє; і, справді, ти покликав мене і повернув знову на місце чашника, так як і сказав цей юнак». Тоді фараон послав за Йосифом до в'язниці і покликав його.

Служники пішли до в'язниці і сказали начальникові: «Ми прийшли за Йосифом, цар хоче говорити з ним». Як приємно було Йосифові чути це, бо він бачив, що Бог почув його молитву.

Йосиф був погано зодягнений і не міг в такому вигляді стати перед царем. Та слуги одягнули його в новий одяг і повели до царя.

Давно не дихав Йосиф свіжим повітрям, давно не бачив він зелених полів. Цілком імовірно, що вигляд він мав стомлений і хворобливий. Він зайшов до чудового палацу і став перед царем. Цар сказав: «Кажуть, що ти вмієш тлумачити сни?» «Це не моє, — відповів Йоси...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.


Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.


Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.027349 секунд !