Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Управитель землі єгипетської"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Управитель землі єгипетської
Сторінки: 1 2 3

Йосив - управитель єгипетської землі - продає хліб усім, хто його потребує. До нього приїхали його брати, але він вдав, що вважає їх шпигунами, тому Симеона залишає у в'язниці, доки ті не приведуть Веніаміна.
Бут. 42

Ви вже чули, діти, як Йосифа піднесли в Єгипті і як він став головним помічником фараона.

Отож, сім років був багатий врожай хліба на землі єгипетській. А потім настали роки голодні. Вся єгипетська земля почала голодувати. Народ став кричати на фараона, кажучи: «Ми нічого не маємо їсти, ми вмираємо від голоду!» Тоді фараон сказав: «Ідіть до Йосифа і він вам допоможе». Люди пішли до Йосифа. І відчинив Йосиф усі житниці і почав продавали хліб єгиптянам. Зі всіх країн приходили до Єгипту купувати хліб, приносячи Йосифові повні мішки срібла. Йосиф брав гроші, а мішки наповнював хлібом. І скільки народу не приходило, всім давав Йосиф хліба з єгипетських житниць — хлібного зерна вистачало для всіх.

Поміж людьми, які прийшли купити хліба до Єгипту, можна було побачити десять чужинців. Кожен з них мав віслюка і мішок для хліба, і гроші мали вони. Хто були ці люди, як ви гадаєте? З першого погляду Йосиф пізнав їх, хоча він не бачив їх вже двадцять років. Він впізнав жорстоких братів, що продали його в рабство за двадцять срібняків. Тепер він міг покарати їх за вчинене йому зло. Чи покарає Йосиф своїх братів, чи заплатить їм добром за зло? Зараз ви про все дізнаєтесь.

Брати ж не впізнали Йосифа в особі управителя Єгипту, коли вони прийшли до нього. Тоді згадав Йосиф сни, які йому снилися.

Йосиф змужнів за цих двадцять років, він був убраний в багатий одяг, і він мав нове ім'я, яке йому дав фараон.

Підійшовши до Йосифа, брати поклонилися йому до самої землі. Йосиф готовий був простити своїм братам негайно, але він хотів спочатку переконатися, чи жалкують вони, що вчинили зло і побачити, чи люблять вони батька і брата свого Веніаміна, тому Йосиф відразу їм не об'явився. Він повівся з ними дуже суворо. Він строго запитав їх: «Звідки ви?» Вони відповіли: «Ми прийшли із ханаанської землі, щоб купити хліба». Але Йосиф зробив вигляд, що він не повірив їхнім словам. «Ви прийшли, — сказав він, — щоб видивитися вразливі місця країни, донести цареві вашої землі і напасти на Єгипет». «Ні, — відповіли брати, — ми не маємо ніяких злих намірів. Нас десятеро братів і ми прийшли купити їжі». Та Йосиф відповів, що він їм не вірить. Брати Йосифа сказали: «Ми всі сини одного чоловіка на землі ханаанській. Раніше нас було дванадцять братів. Найменший син залишився зі старим батьком нашим, а одного брата не стало». Вони всілякими способами намагалися переконати Йосифа, що слова їхні справедливі. Йосиф продовжував робити вигляд, що він їм не вірить.

Н...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.
Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022667 секунд !