Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Управитель землі єгипетської
Сторінки: 1 2 3

Йосив - управитель єгипетської землі - продає хліб усім, хто його потребує. До нього приїхали його брати, але він вдав, що вважає їх шпигунами, тому Симеона залишає у в'язниці, доки ті не приведуть Веніаміна.
Бут. 42

Ви вже чули, діти, як Йосифа піднесли в Єгипті і як він став головним помічником фараона.

Отож, сім років був багатий врожай хліба на землі єгипетській. А потім настали роки голодні. Вся єгипетська земля почала голодувати. Народ став кричати на фараона, кажучи: «Ми нічого не маємо їсти, ми вмираємо від голоду!» Тоді фараон сказав: «Ідіть до Йосифа і він вам допоможе». Люди пішли до Йосифа. І відчинив Йосиф усі житниці і почав продавали хліб єгиптянам. Зі всіх країн приходили до Єгипту купувати хліб, приносячи Йосифові повні мішки срібла. Йосиф брав гроші, а мішки наповнював хлібом. І скільки народу не приходило, всім давав Йосиф хліба з єгипетських житниць — хлібного зерна вистачало для всіх.

Поміж людьми, які прийшли купити хліба до Єгипту, можна було побачити десять чужинців. Кожен з них мав віслюка і мішок для хліба, і гроші мали вони. Хто були ці люди, як ви гадаєте? З першого погляду Йосиф пізнав їх, хоча він не бачив їх вже двадцять років. Він впізнав жорстоких братів, що продали його в рабство за двадцять срібняків. Тепер він міг покарати їх за вчинене йому зло. Чи покарає Йосиф своїх братів, чи заплатить їм добром за зло? Зараз ви про все дізнаєтесь.

Брати ж не впізнали Йосифа в особі управителя Єгипту, коли вони прийшли до нього. Тоді згадав Йосиф сни, які йому снилися.

Йосиф змужнів за цих двадцять років, він був убраний в багатий одяг, і він мав нове ім'я, яке йому дав фараон.

Підійшовши до Йосифа, брати поклонилися йому до самої землі. Йосиф готовий був простити своїм братам негайно, але він хотів спочатку переконатися, чи жалкують вони, що вчинили зло і побачити, чи люблять вони батька і брата свого Веніаміна, тому Йосиф відразу їм не об'явився. Він повівся з ними дуже суворо. Він строго запитав їх: «Звідки ви?» Вони відповіли: «Ми прийшли із ханаанської землі, щоб купити хліба». Але Йосиф зробив вигляд, що він не повірив їхнім словам. «Ви прийшли, — сказав він, — щоб видивитися вразливі місця країни, донести цареві вашої землі і напасти на Єгипет». «Ні, — відповіли брати, — ми не маємо ніяких злих намірів. Нас десятеро братів і ми прийшли купити їжі». Та Йосиф відповів, що він їм не вірить. Брати Йосифа сказали: «Ми всі сини одного чоловіка на землі ханаанській. Раніше нас було дванадцять братів. Найменший син залишився зі старим батьком нашим, а одного брата не стало». Вони всілякими способами намагалися переконати Йосифа, що слова їхні справедливі. Йосиф продовжував робити вигляд, що він їм не вірить.

Н...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.
Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019488 секунд !