Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Банкет
Сторінки: 1 2 3 4

Бут. 43

Брати Йосифа не могли умовити старого Якова відпустити з ними Веніаміна, а тому вони змушені були залишатися в землі ханаанській.

Запас хліба вичерпався. Яків бачив це все і нарешті сказав: «Йдіть знову, купіть нам трохи їжі». Але брати відповіли: «Ми не можемо йти без Веніаміна, тому що той чоловік, який продав нам хліба, рішуче заявив нам, щоб ми не поверталися без молодшого брата нашого».

Яків дуже зажурився, почувши це: він сказав: «Навіщо ви вчинили мені таке зло, чому ви сказали тій людині, що ви маєте ще одного брата?»

Тоді брати відповіли: «Чоловік той докладно про все нас розпитував, кажучи: „Чи живий ще батько ваш? Чи маєте ви ще брата?“ Чи ж могли ми знати, що він скаже, приведіть брата вашого?» Але Яків все ще не давав згоди, щоб відпустити Веніаміна.

Один із братів сказав, іменем Юда: «Відпусти підлітка зі мною, я буду турбуватися про нього. Я обіцяю привести його додому. Якщо я не приведу його до тебе, то залишуся винним перед тобою всі дні мого життя. Тепер усі наші діти помруть від голоду, якщо ти не відпустиш з нами Веніаміна».

Яків бачив, що не може далі відмовлятися і злякався, що всі помруть від голоду, а з ними також і Веніамін. Але Яків боявся ще того, що управитель Єгипту суворо поведеться до його синів, і звинуватить їх у крадіжці грошей.

Тому він сказав їм: «Візьміть подарунок тій людині». Але що вони могли подарувати йому? Вони мали чудовий фруктовий сад. «Візьміть плодів із собою, — сказав Яків. — Візьміть фісташок і мигдалю, а також бальзаму і меду, стираксу і ладану». Яків знав, що та людина багата і має все, що їй заманеться, але він посилав подарунок, щоб прихилити серце її. «Окрім того, — сказав Яків, — візьміть покладене вам назад срібло до ваших мішків, і ще срібла іншого для купівлі хліба, і брата вашого візьміть і йдіть знову до того чоловіка».

Серце Якова було переповнене смутком тієї миті, коли він звернувся до Бога: «Всемогутній Боже, наповни милосердям ту людину, щоб вона відпустила нам і другого брата, і Веніаміна!» Так молився Яків. «А мені, — додав він, — якщо судилося бути бездітним, нехай я буду бездітним».

Коли брати нарешті прийшли до Єгипту, то вони пішли на те місце, де Йосиф продавав хліб. Йосиф побачив їх, він шукав очима Веніаміна, і дуже зрадів, побачивши його. Хоча Веніамін був ще зовсім маленьким, коли Йосиф бачив його останній раз, але Йосиф знав, що це був Веніамін. Тільки-но він побачив своїх братів, він наказав управителю свого дому: «Веди цих люд...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3 4

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023963 секунд !