Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Банкет"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Банкет
Сторінки: 1 2 3 4

Бут. 43

Брати Йосифа не могли умовити старого Якова відпустити з ними Веніаміна, а тому вони змушені були залишатися в землі ханаанській.

Запас хліба вичерпався. Яків бачив це все і нарешті сказав: «Йдіть знову, купіть нам трохи їжі». Але брати відповіли: «Ми не можемо йти без Веніаміна, тому що той чоловік, який продав нам хліба, рішуче заявив нам, щоб ми не поверталися без молодшого брата нашого».

Яків дуже зажурився, почувши це: він сказав: «Навіщо ви вчинили мені таке зло, чому ви сказали тій людині, що ви маєте ще одного брата?»

Тоді брати відповіли: «Чоловік той докладно про все нас розпитував, кажучи: „Чи живий ще батько ваш? Чи маєте ви ще брата?“ Чи ж могли ми знати, що він скаже, приведіть брата вашого?» Але Яків все ще не давав згоди, щоб відпустити Веніаміна.

Один із братів сказав, іменем Юда: «Відпусти підлітка зі мною, я буду турбуватися про нього. Я обіцяю привести його додому. Якщо я не приведу його до тебе, то залишуся винним перед тобою всі дні мого життя. Тепер усі наші діти помруть від голоду, якщо ти не відпустиш з нами Веніаміна».

Яків бачив, що не може далі відмовлятися і злякався, що всі помруть від голоду, а з ними також і Веніамін. Але Яків боявся ще того, що управитель Єгипту суворо поведеться до його синів, і звинуватить їх у крадіжці грошей.

Тому він сказав їм: «Візьміть подарунок тій людині». Але що вони могли подарувати йому? Вони мали чудовий фруктовий сад. «Візьміть плодів із собою, — сказав Яків. — Візьміть фісташок і мигдалю, а також бальзаму і меду, стираксу і ладану». Яків знав, що та людина багата і має все, що їй заманеться, але він посилав подарунок, щоб прихилити серце її. «Окрім того, — сказав Яків, — візьміть покладене вам назад срібло до ваших мішків, і ще срібла іншого для купівлі хліба, і брата вашого візьміть і йдіть знову до того чоловіка».

Серце Якова було переповнене смутком тієї миті, коли він звернувся до Бога: «Всемогутній Боже, наповни милосердям ту людину, щоб вона відпустила нам і другого брата, і Веніаміна!» Так молився Яків. «А мені, — додав він, — якщо судилося бути бездітним, нехай я буду бездітним».

Коли брати нарешті прийшли до Єгипту, то вони пішли на те місце, де Йосиф продавав хліб. Йосиф побачив їх, він шукав очима Веніаміна, і дуже зрадів, побачивши його. Хоча Веніамін був ще зовсім маленьким, коли Йосиф бачив його останній раз, але Йосиф знав, що це був Веніамін. Тільки-но він побачив своїх братів, він наказав управителю свого дому: «Веди цих люд...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3 4

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.
Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.
Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019890 секунд !