Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Банкет
Сторінки: 1 2 3 4

Бут. 43

Брати Йосифа не могли умовити старого Якова відпустити з ними Веніаміна, а тому вони змушені були залишатися в землі ханаанській.

Запас хліба вичерпався. Яків бачив це все і нарешті сказав: «Йдіть знову, купіть нам трохи їжі». Але брати відповіли: «Ми не можемо йти без Веніаміна, тому що той чоловік, який продав нам хліба, рішуче заявив нам, щоб ми не поверталися без молодшого брата нашого».

Яків дуже зажурився, почувши це: він сказав: «Навіщо ви вчинили мені таке зло, чому ви сказали тій людині, що ви маєте ще одного брата?»

Тоді брати відповіли: «Чоловік той докладно про все нас розпитував, кажучи: „Чи живий ще батько ваш? Чи маєте ви ще брата?“ Чи ж могли ми знати, що він скаже, приведіть брата вашого?» Але Яків все ще не давав згоди, щоб відпустити Веніаміна.

Один із братів сказав, іменем Юда: «Відпусти підлітка зі мною, я буду турбуватися про нього. Я обіцяю привести його додому. Якщо я не приведу його до тебе, то залишуся винним перед тобою всі дні мого життя. Тепер усі наші діти помруть від голоду, якщо ти не відпустиш з нами Веніаміна».

Яків бачив, що не може далі відмовлятися і злякався, що всі помруть від голоду, а з ними також і Веніамін. Але Яків боявся ще того, що управитель Єгипту суворо поведеться до його синів, і звинуватить їх у крадіжці грошей.

Тому він сказав їм: «Візьміть подарунок тій людині». Але що вони могли подарувати йому? Вони мали чудовий фруктовий сад. «Візьміть плодів із собою, — сказав Яків. — Візьміть фісташок і мигдалю, а також бальзаму і меду, стираксу і ладану». Яків знав, що та людина багата і має все, що їй заманеться, але він посилав подарунок, щоб прихилити серце її. «Окрім того, — сказав Яків, — візьміть покладене вам назад срібло до ваших мішків, і ще срібла іншого для купівлі хліба, і брата вашого візьміть і йдіть знову до того чоловіка».

Серце Якова було переповнене смутком тієї миті, коли він звернувся до Бога: «Всемогутній Боже, наповни милосердям ту людину, щоб вона відпустила нам і другого брата, і Веніаміна!» Так молився Яків. «А мені, — додав він, — якщо судилося бути бездітним, нехай я буду бездітним».

Коли брати нарешті прийшли до Єгипту, то вони пішли на те місце, де Йосиф продавав хліб. Йосиф побачив їх, він шукав очима Веніаміна, і дуже зрадів, побачивши його. Хоча Веніамін був ще зовсім маленьким, коли Йосиф бачив його останній раз, але Йосиф знав, що це був Веніамін. Тільки-но він побачив своїх братів, він наказав управителю свого дому: «Веди цих люд...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3 4

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019467 секунд !