Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Прощання братів"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Прощання братів
Сторінки: 1 2 3

Йосиф, побачивши, що його брати справді люблять наймолодшого Веніаміна і що вони не підуть додому без нього, вирішив відкритися та розповів, що він теж їхній брат, який на них уже давно не гнівається.
Бут. 44; 45:1-5

Брати перебули щасливий день у товаристві Йосифа. Вони відклали свій від'їзд до наступного дня.

Йосиф покликав управителя дому свого і сказав йому: «Наповни мішки цих одинадцяти людей хлібом і срібло кожного із них поклади до мішків їхніх. А мою срібну чашу поклади до мішка наймолодшого разом із сріблом його».

Управитель наповнив хлібом мішки і поклав туди срібло, а до мішка Веніаміна поклав срібну чашу.

Наступного ранку, як тільки розвиднювалось, брати встали, взяли віслюків своїх і мішки свої, і пішли додому до батька свого. Вони дуже раділи, що нарешті їм пощастило всім разом вийти із Єгипту. Вони наперед вже думали, як докладніше розповісти батькові про те, як їх гарно зустріли в Єгипті. Певно, що він повинен був здивуватися, дізнавшись, як привітно повівся з ними управитель землі єгипетської, і, звичайно, зрадів з того, що знову побачить Веніаміна.

Але досить швидко радість їхня перетворилася на смуток. Неподалік від міста вони почули, що кликав їх хтось. І вони побачили слугу Йосифа, який їх доганяв. «Що ви наробили, — сказав він, — навіщо ви заплатили злом за добро моєму панові? Ви вкрали срібну чашу, з якої він завжди п'є».

Брати дуже здивовані були, почувши, що пропала срібна чаша. «Невже ти думаєш, — сказали вони, — що ми нечисті на руку? Ні, ми не зробили такого зла. Хіба ми не повернули назад срібло, ненароком покладене до наших мішків? Хіба могли ми вкрасти чашу в домі твого пана? Ніхто з нас не міг цього зробити. В кого з нас знайдеш чашу, той достойний смерті, і всі ми тоді будемо рабами твоєму панові». Вони сказали це, маючи цілковиту впевненість, що ніхто з них не брав чаші.

«Ні, — відповів служник, — ви рабами не будете, і той, хто взяв чашу, не буде відданий на смерть: він буде рабом моєму панові, а всі ви повернетеся додому». Потім слуга звелів їм відкрити мішки. Старший брат поклав свого мішка на землі, слуга обшукав його: чаші там не виявилося. Потім настала черга другого брата, але і там не було чаші. Те саме зробив третій брат: чаші не було. Аж ось і Веніамін відкрив свого мішка. Брати були дуже вражені, коли в мішку Веніаміна знайшли срібну чашу. Ви вже знаєте, що Веніамін не брав чаші, але її поклав туди слуга Йосифа.

Слуга сказав Веніамінові: «Тобі належить повернутися зі мною до мого пана». Веніамін повинен зробитися навіки рабом в Єгипті. Братам було дозволено повернутися додому в край ханаанський. Але як же вони могли повернутися додому без Веніаміна?

«Ні, — сказали в...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.
Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020597 секунд !