Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Син, який давно пропав
Сторінки: 1 2 3 4

Бут. 45:16-28; 47:1-2, 50

Перш, ніж відкритися своїм братам, хто він, Йосиф відіслав із кімнати своїх служників, але він ридав так голосно, що вони почули плач, і незабаром уже всі знали, чому він вислав їх усіх з кімнати.

Слуги зраділи, коли почули, що Йосиф знайшов своїх братів. Йосиф не розказував єгипетському народові, як погано вчинили з ним його брати. Цар єгипетський, фараон, теж дізнався, що Йосиф знайшов своїх братів і був задоволений з того, тому що він дуже любив Йосифа. Він покликав до себе Йосифа і сказав йому: «Скажи братам твоїм: ось що зробіть! Візьміть вашу худобу і приходьте з батьком вашим і дітьми вашими до Єгипту. Тут вони отримають усе найкраще на землі єгипетській. Ми дамо доми, поля, сади, і вони житимуть усі разом. Візьміть в країні єгипетській колісниць і привезіть дітей, і жінок братів твоїх, і твого батька. Нехай не беруть з собою нічого із речей своїх, тому що я дам їм усе найкраще на землі єгипетській».

Так ласкаво повівся фараон з Йосифом і членами сім'ї його. Йосиф дав братам колісниць і коней, дав їм їжі для мандрівки. Також Йосиф дав їм подарунки, тому що він був дуже багатим. Кожному з них він дав на переміну одяг. Також і батькові своєму Йосиф послав десять віслюків, нав'ючених найкращими виробами єгипетськими, і десять ослиць, нав'ючених зерном, хлібом і їстівними запасами, щоб не було в них нестачі в їжі під час подорожі.

Коли все було готово, Йосиф звелів братам своїм чимшвидше вирушати до землі ханаанської і негайно повертатися назад, до Єгипту. Відпускаючи їх додому, Йосиф дав їм слушну пораду: «Не сваріться, — сказав він їм, — в дорозі».

Радісно було на серці у братів Йосифа. Старенький батько нетерпляче очікував їхнього повернення і боявся за Веніаміна.

Нарешті вони повернулися додому, і він побачив, що всі вони живі-здорові. Вони поспіхом повідомили йому радісну новину: «Йосиф живий, і тепер він управляє всією землею єгипетською, і продає хліб голодуючим».

Але Яків не зрадів від такої звістки, серце його збентежилося, тому що він їм не повірив. «Ні, — сказав він, — син мій давно мертвий». «Але ми бачили його», — говорили вони йому. «Цього не може бути!» — відповідав Яків.

Тоді брати розповіли батькові все, і що Йосиф кличе їх до Єгипту, і що послав їх за ним. Але Яків усе ще не вірив цьому. «Поглянь на колісниці, які послав за тобою Йосиф, і тоді ти повіриш словам нашим».

Вони показали Якову колісниці, тоді він повірив і ожив духом. «Досить, — сказав він, — таки живий щ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3 4

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.


Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.
Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020481 секунд !