Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Син, який давно пропав"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Син, який давно пропав
Сторінки: 1 2 3 4

Бут. 45:16-28; 47:1-2, 50

Перш, ніж відкритися своїм братам, хто він, Йосиф відіслав із кімнати своїх служників, але він ридав так голосно, що вони почули плач, і незабаром уже всі знали, чому він вислав їх усіх з кімнати.

Слуги зраділи, коли почули, що Йосиф знайшов своїх братів. Йосиф не розказував єгипетському народові, як погано вчинили з ним його брати. Цар єгипетський, фараон, теж дізнався, що Йосиф знайшов своїх братів і був задоволений з того, тому що він дуже любив Йосифа. Він покликав до себе Йосифа і сказав йому: «Скажи братам твоїм: ось що зробіть! Візьміть вашу худобу і приходьте з батьком вашим і дітьми вашими до Єгипту. Тут вони отримають усе найкраще на землі єгипетській. Ми дамо доми, поля, сади, і вони житимуть усі разом. Візьміть в країні єгипетській колісниць і привезіть дітей, і жінок братів твоїх, і твого батька. Нехай не беруть з собою нічого із речей своїх, тому що я дам їм усе найкраще на землі єгипетській».

Так ласкаво повівся фараон з Йосифом і членами сім'ї його. Йосиф дав братам колісниць і коней, дав їм їжі для мандрівки. Також Йосиф дав їм подарунки, тому що він був дуже багатим. Кожному з них він дав на переміну одяг. Також і батькові своєму Йосиф послав десять віслюків, нав'ючених найкращими виробами єгипетськими, і десять ослиць, нав'ючених зерном, хлібом і їстівними запасами, щоб не було в них нестачі в їжі під час подорожі.

Коли все було готово, Йосиф звелів братам своїм чимшвидше вирушати до землі ханаанської і негайно повертатися назад, до Єгипту. Відпускаючи їх додому, Йосиф дав їм слушну пораду: «Не сваріться, — сказав він їм, — в дорозі».

Радісно було на серці у братів Йосифа. Старенький батько нетерпляче очікував їхнього повернення і боявся за Веніаміна.

Нарешті вони повернулися додому, і він побачив, що всі вони живі-здорові. Вони поспіхом повідомили йому радісну новину: «Йосиф живий, і тепер він управляє всією землею єгипетською, і продає хліб голодуючим».

Але Яків не зрадів від такої звістки, серце його збентежилося, тому що він їм не повірив. «Ні, — сказав він, — син мій давно мертвий». «Але ми бачили його», — говорили вони йому. «Цього не може бути!» — відповідав Яків.

Тоді брати розповіли батькові все, і що Йосиф кличе їх до Єгипту, і що послав їх за ним. Але Яків усе ще не вірив цьому. «Поглянь на колісниці, які послав за тобою Йосиф, і тоді ти повіриш словам нашим».

Вони показали Якову колісниці, тоді він повірив і ожив духом. «Досить, — сказав він, — таки живий щ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3 4

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019534 секунд !