Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Син, який давно пропав
Сторінки: 1 2 3 4

Бут. 45:16-28; 47:1-2, 50

Перш, ніж відкритися своїм братам, хто він, Йосиф відіслав із кімнати своїх служників, але він ридав так голосно, що вони почули плач, і незабаром уже всі знали, чому він вислав їх усіх з кімнати.

Слуги зраділи, коли почули, що Йосиф знайшов своїх братів. Йосиф не розказував єгипетському народові, як погано вчинили з ним його брати. Цар єгипетський, фараон, теж дізнався, що Йосиф знайшов своїх братів і був задоволений з того, тому що він дуже любив Йосифа. Він покликав до себе Йосифа і сказав йому: «Скажи братам твоїм: ось що зробіть! Візьміть вашу худобу і приходьте з батьком вашим і дітьми вашими до Єгипту. Тут вони отримають усе найкраще на землі єгипетській. Ми дамо доми, поля, сади, і вони житимуть усі разом. Візьміть в країні єгипетській колісниць і привезіть дітей, і жінок братів твоїх, і твого батька. Нехай не беруть з собою нічого із речей своїх, тому що я дам їм усе найкраще на землі єгипетській».

Так ласкаво повівся фараон з Йосифом і членами сім'ї його. Йосиф дав братам колісниць і коней, дав їм їжі для мандрівки. Також Йосиф дав їм подарунки, тому що він був дуже багатим. Кожному з них він дав на переміну одяг. Також і батькові своєму Йосиф послав десять віслюків, нав'ючених найкращими виробами єгипетськими, і десять ослиць, нав'ючених зерном, хлібом і їстівними запасами, щоб не було в них нестачі в їжі під час подорожі.

Коли все було готово, Йосиф звелів братам своїм чимшвидше вирушати до землі ханаанської і негайно повертатися назад, до Єгипту. Відпускаючи їх додому, Йосиф дав їм слушну пораду: «Не сваріться, — сказав він їм, — в дорозі».

Радісно було на серці у братів Йосифа. Старенький батько нетерпляче очікував їхнього повернення і боявся за Веніаміна.

Нарешті вони повернулися додому, і він побачив, що всі вони живі-здорові. Вони поспіхом повідомили йому радісну новину: «Йосиф живий, і тепер він управляє всією землею єгипетською, і продає хліб голодуючим».

Але Яків не зрадів від такої звістки, серце його збентежилося, тому що він їм не повірив. «Ні, — сказав він, — син мій давно мертвий». «Але ми бачили його», — говорили вони йому. «Цього не може бути!» — відповідав Яків.

Тоді брати розповіли батькові все, і що Йосиф кличе їх до Єгипту, і що послав їх за ним. Але Яків усе ще не вірив цьому. «Поглянь на колісниці, які послав за тобою Йосиф, і тоді ти повіриш словам нашим».

Вони показали Якову колісниці, тоді він повірив і ожив духом. «Досить, — сказав він, — таки живий щ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3 4

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.
Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.
Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023601 секунд !