Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Каїн і Авель
Сторінки: 1 2

Брати Каїн та Авель. Жертвоприношення для Бога. Гнів Каїна на Авеля та братовбивство. Перша смерть людини на землі.
Буття 4.

Після вигнання з раю в Адама і Єви народилися два сини — Каїн і Авель. Каїн мав недобре серце і служив сатані. Авель любив добро, хоч він і був людиною грішною, Бог дав йому в серце Духа Свого Святого, тому Авель любив Бога. Авель сумував серцем за свої гріхи і прохав у Бога прощення; Бог, побачивши його каяття, прощав йому гріхи його. «Всі згрішили і позбавлені слави Божої» (Рим. 3:23). Каїн і Авель, подібно до свого батька Адама, здобували хліб свій в поті чола свого. Каїн обробляв землю, садив дерева, жав жниво. Авель пас вівці, він був пастухом.

Тепер я розкажу вам, як відносились Каїн і Авель до Бога. Бог не приходив тепер і не розмовляв так часто з людьми, як це Він робив у раю, але інколи Він таки говорив з людьми і дозволяв їм звертатися до Нього в молитві. Ви вже знаєте, що Господь Ісус обіцяв померти за Адама і його дітей. Бог бажав, щоб люди завжди пам'ятали, що Господь Ісус обіцяв померти за них; тому Він дав їм можливість про це нагадувати. Він звелів їм зробити жертовник, а на жертовник класти ягня чи козеня, в'язали його і заколювали, а потім спалювали на жертовнику. Це означало «приносити жертву». Бог хотів, щоб, приносячи жертву, люди думали про те, що прийде такий час, коли Син Його буде страждати за гріхи наші. Коли Ісус був прибитий до хреста, Він був покладеним на жертовник Агнцем (Ягням). «Ось Ягня Боже, Котре бере на себе гріх світу» (Ів. 1:29).

Авель приносив завжди ягнят, і таким чином згадував обітницю Божу; Бог прихильно ставився до Авеля і його жертвоприношень. Каїн не слухався Бога і приніс одного разу в жертву плоди замість Ягняти, тому Бог розгнівався на Каїна і не прийняв жертви його. «Вірою Авель приніс Богові жертву кращу, ніж Каїн» (Євр. 11:4). Тоді Каїн розсердився і зненавидів Авеля, тому що Авель був слухняний Богові, і заздрив братові своєму. Господь сказав Каїнові: «Чому ти засмутився? Якщо ти будеш любити Мене і служити Мені, Я буду прихильним до тебе, а якщо ти не будеш слухатися Мене, Я змушений буду покарати тебе». Але Каїн продовжував ховати злі помисли у своєму серці. І ось що, нарешті, він зробив. Одного разу, коли обидва брати були на полі, Каїн піднявся на Авеля і вбив його. Кров Авеля зачервонила землю. Авель був першою людиною померлою на землі.

Отже, Каїн почав з того, зненавидів Авеля, а потім він і вбив його, хоча той був його братом. Незабаром Каїн почув голос Божий, який кликав його. Бог промовляв: «Де Авель — твій брат?» — «Не знаю, — відповів злий Каїн, — хіба я сторож братові своєм...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.
Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021885 секунд !