Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Вибір Мойсея
Сторінки: 1 2

Вихід 2:11-22

Коли Мойсей прийшов до місця роботи ізраїльтян (сини Ізраїлеві називалися також ізраїльтянами), то він побачив сумну картину. Під палючим сонцем вони знемагали від роботи. Без відпочинку вони працювали з раннього ранку до пізнього вечора. Вони копали глину для цегли; це була важка праця. Потім вони робили із глини цеглу і сушили її на сонці. Готову цеглу вони переносили до місця, де будувались високі стіни міста. Наглядачі примушували їх робити велику кількість цегли, і жорстокий начальник бив їх, якщо вони стомлювались. Вони стогнали, але змушені були виконувати ту роботу, яку їм призначали.

Наглядач говорив їм: «До такого часу вам належить зробити ось таку кількість цегли». Скільки саме цієї цегли їм потрібно було зробити, я цього не знаю, але, у всякому разі, це була велика кількість. Якщо вони не справлялися з завданням своїм, їх жорстоко били.

Мойсей скорбно дивився на утиски, які терпіли ізраїльтяни. Одного разу він побачив, як один із наглядачів бив ізраїльтянина. Мойсей не міг байдуже дивитися, як жорстоко поводилися єгиптяни з євреями-рабами. Він подивився, чи нема поблизу інших наглядачів: нікого не було. Тоді він вбив жорстокого наглядача і закопав його у піску.

Чи був це правильний вчинок з боку Мойсея, що він убив ставленика фараона? Вбивати людей це гріх, тому що Бог дав заповідь про те, щоб люди не вбивали один одного. Але іноді і Самому Богові доводилося давати наказ про позбавлення людського життя. Мойсеєві звелів убити цього жорстокого чоловіка, щоб нещасні ізраїльтяни побачили, що Мойсей посланий Богом, щоб визволити їх з рабства єгипетського. Мойсей думав, що «зрозуміють брати його, що Бог руками його дає їм спасіння, але вони не зрозуміли» (Дії 7:25). Один ізраїльтянин побачив це, і невдовзі про це дізнався і фараон. Фараон розгнівався і вирішив убити Мойсея. Мойсей змушений був тікати до далекої країни. Наступного разу я розповім вам, що ж трапилось з Мойсеєм в далекій країні. Бог любив Мойсея і піклувався про нього, куди б він не пішов. Мойсей міг би все життя прожити в чудовому домі, їздити на колісниці і мати багато служників, але ви бачите, що він любив бідних синів Ізраїлевих. Таким відношенням він нагадує нам Господа Ісуса Христа, Котрий залишив небесний престол Свій заради спасіння нашого.

Мойсей захотів краще робити бажане Богові, аніж називатися сином дочки фараона. «...Мойсей захотів страждати з народом Божим...» (Євр. 11:24-26). Про нього можна було сказати: «Бажаю за краще бути біля порогу дом...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.
Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.
Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022737 секунд !