Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Палаючий терновий кущ"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Палаючий терновий кущ
Сторінки: 1 2 3

Мойсей, пасучи отару, побачив палаючий кущ, котрий не згорав. Він підійшов до нього, а там Бог заговорив до Мойсея й сказав, щоб той ішов виводити народ Ізраїля з Єгипту з рабства.
Вихід 2:16-25, 3, 4

Мойсей уболівав серцем, що він був змушений залишити синів Ізраїлевих в рабстві єгипетському, але йому необхідно було сховатися від гніву фараона. Він не взяв зі собою нічого: ні служника, ні віслюка. Але з ним був Бог. Хоча Мойсей не бачив Його, але він знав, що Бог перебуває з ним і це втішало його. Мойсей прийшов до місця, де були розкішні пасовища, але вівці там не паслися. Мойсей присів біля криниці; довгі мандри стомили його. Він не мав ні хатини, ні ліжка, ні друзів. Він, подібно до Господа Ісуса Христа, не мав де прихилити голову. Але ви далі побачите, що Бог потурбувався за нього.

До криниці підійшли семеро молодих дів. Це були сестри і вони пасли отари свого батька. Вони пригнали на водопій своїх овець. Вони набрали води, наповнили жолоби і вівці почали жадібно пити. На той самий час до колодязя підійшли пастухи. Дівчата намагалися відігнати їх, щоб їхні вівці могли напитися із жолобів: вони насилу наповнили ці великі корита водою. Але пастухи були сильнішими, та вони вже не раз ображали пастушок, забираючи в них воду.

Мойсей не міг допустити, щоб кривдили слабших, а сам він був людиною сильною. Він встав і заборонив пастухам відганяти овець, що їх пригнали на водопій пастушки. Бідні дівчата були дуже вдячними Мойсеєві за те, що він захистив їх, хоча він тут був чужоземцем.

Коли вони повернулися до дому батька свого, то він запитав їх: «Чому ви сьогодні прийшли так швидко додому?» Вони відповіли: «Ми зустріли біля колодязя чужоземця і він заборонив пастухам відганяти нас від колодязя, ще й сам начерпав нам води з колодязя». Тоді батько сказав: «Де цей чоловік? Покличте його і запросіть до столу поїсти з нами». Отже, дівчата покликали Мойсея в дім батька. Бог прихилив серце чоловіка цього до Мойсея. Він запропонував Мойсеєві залишитися в його домі і Мойсей погодився. Мойсей пас гурти худоби цього чоловіка, він оженився на одній із семи дочок його. Отож, цей чоловік став тестем Мойсея, бо він був батьком його жінки. Раніше Мойсей був знатним сином царським, він їздив на колісниці, а тепер він пас овець своїх на схилах зелених пагорбів.

Але журба не залишала Мойсея. Чому він сумував? Він знав, що сини Ізраїлеві продовжували страждати від важких робіт в Єгипті. Чи міг він бути щасливим, знаючи, якого гноблення вони зазнавали? І справді, сини Ізраїлеві знемагали від роботи. Фараон помер, а замість нього запанував інший фараон, такий жорстокий, як і він.

Аж нарешті сини Ізраїлеві почали благати Бога, щоб Він д...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018438 секунд !