Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Палаючий терновий кущ
Сторінки: 1 2 3

Мойсей, пасучи отару, побачив палаючий кущ, котрий не згорав. Він підійшов до нього, а там Бог заговорив до Мойсея й сказав, щоб той ішов виводити народ Ізраїля з Єгипту з рабства.
Вихід 2:16-25, 3, 4

Мойсей уболівав серцем, що він був змушений залишити синів Ізраїлевих в рабстві єгипетському, але йому необхідно було сховатися від гніву фараона. Він не взяв зі собою нічого: ні служника, ні віслюка. Але з ним був Бог. Хоча Мойсей не бачив Його, але він знав, що Бог перебуває з ним і це втішало його. Мойсей прийшов до місця, де були розкішні пасовища, але вівці там не паслися. Мойсей присів біля криниці; довгі мандри стомили його. Він не мав ні хатини, ні ліжка, ні друзів. Він, подібно до Господа Ісуса Христа, не мав де прихилити голову. Але ви далі побачите, що Бог потурбувався за нього.

До криниці підійшли семеро молодих дів. Це були сестри і вони пасли отари свого батька. Вони пригнали на водопій своїх овець. Вони набрали води, наповнили жолоби і вівці почали жадібно пити. На той самий час до колодязя підійшли пастухи. Дівчата намагалися відігнати їх, щоб їхні вівці могли напитися із жолобів: вони насилу наповнили ці великі корита водою. Але пастухи були сильнішими, та вони вже не раз ображали пастушок, забираючи в них воду.

Мойсей не міг допустити, щоб кривдили слабших, а сам він був людиною сильною. Він встав і заборонив пастухам відганяти овець, що їх пригнали на водопій пастушки. Бідні дівчата були дуже вдячними Мойсеєві за те, що він захистив їх, хоча він тут був чужоземцем.

Коли вони повернулися до дому батька свого, то він запитав їх: «Чому ви сьогодні прийшли так швидко додому?» Вони відповіли: «Ми зустріли біля колодязя чужоземця і він заборонив пастухам відганяти нас від колодязя, ще й сам начерпав нам води з колодязя». Тоді батько сказав: «Де цей чоловік? Покличте його і запросіть до столу поїсти з нами». Отже, дівчата покликали Мойсея в дім батька. Бог прихилив серце чоловіка цього до Мойсея. Він запропонував Мойсеєві залишитися в його домі і Мойсей погодився. Мойсей пас гурти худоби цього чоловіка, він оженився на одній із семи дочок його. Отож, цей чоловік став тестем Мойсея, бо він був батьком його жінки. Раніше Мойсей був знатним сином царським, він їздив на колісниці, а тепер він пас овець своїх на схилах зелених пагорбів.

Але журба не залишала Мойсея. Чому він сумував? Він знав, що сини Ізраїлеві продовжували страждати від важких робіт в Єгипті. Чи міг він бути щасливим, знаючи, якого гноблення вони зазнавали? І справді, сини Ізраїлеві знемагали від роботи. Фараон помер, а замість нього запанував інший фараон, такий жорстокий, як і він.

Аж нарешті сини Ізраїлеві почали благати Бога, щоб Він д...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.
Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017045 секунд !