Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перші покарання
Сторінки: 1 2

Вих. 5,6,7,8,9:1-2

Наступного дня Мойсей і Аарон, у супроводі декількох синів Ізраїлевих, пішли до фараона. Він був царем зарозумілим, пихатим і жорстоким. Він поклонявся ідолам. Аарон звернувся до фараона з такими словами: «Так каже Господь: відпусти синів Ізраїлевих». Ви гадаєте, що фараон дав згоду на це? Ні, він зневажливо відповів: «Хто такий Господь, щоб я слухався Його і відпустив Ізраїля? Я не знаю Господа і Ізраїля не відпущу». Так пихато відповів фараон. І він став ще з більшою жорстокістю ставитися до синів Ізраїлевих і наказав наглядачам давати їм ще більше роботи. Ізраїльтяни знемагали від роботи.

Коли Мойсей і Аарон вийшли від фараона, вони побачили декількох ізраїльтян, які чекали на них. Ці люди звернулися з докором до Мойсея і Аарона, кажучи: «Ви тільки погіршали наше становище, прохаючи фараона відпустити нас. Він примушує нас працювати ще більше». Ізраїльтяни виявилися невдячними по відношенню до Мойсея, який намагався допомогти їм. Мойсей був людиною спокійною і терплячою; він не відповів їм гостро, а пішов на самоті помолитися до Бога, прохаючи Його навчити, що йому робити.

Бог звелів йому йти до фараона і зробити перед ним чудо: перетворити палицю на змію. Мойсей і Аарон пішли до фараона. Мойсей сказав до Аарона: «Кинь на землю свій жезл!» Аарон кинув свій жезл на землю і він перетворився на змію, потім він знову перетворив її на жезл.

Чи погодився тепер фараон відпустити народ ізраїльський? Ні, серце його було таким жорстоким, що чудо на нього не вплинуло. Тоді Бог повелів Мойсеєві вчинити нове чудо. Рано-вранці Мойсей і Аарон пішли до річки і почали чекати фараона, котрий приходив купатися на той час. Вони сказали йому: «Так як ти не виконав бажання Господа і не відпустив Ізраїля, то ти побачиш, що зробить Бог». Тоді Аарон взяв жезл і підняв його над водою, і тієї самої миті вода перетворилася на кров. Чи погодився фараон, побачивши це чудо, відпустити народ ізраїльський? Ні, серце його стало ще більш жорстоким і він не захотів підкоритися Богові. Фараон залишив Мойсея і Аарона і повернувся додому, і не послухав Бога. Єгиптянам тепер не було що пити, тому що вода, яка була в озерах, глечиках, в криницях і чашах, перетворилася на кров. Вся риба в ріках загинула, і навіть повітря стало хворобливим. Народ копав землю біля ріки, щоб добути води. Протягом цілого тижня замість води пили кров. Та фараон не послухав Бога і Бог послав йому нову кару. Аарон простягнув жезла і жаби повиходили із річок і ставків; їх була величезна кіль...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018577 секунд !