Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Гора Сінайська
Сторінки: 1 2 3

Мойсей зійшов на гору Сінайську, де пробув сорок днів та сорок ночей і говорив з Господом, після чого отримав від Бога кам'яні таблиці з десятьма заповідями.
Вих. 19,20, 24, 31:18

Ізраїльтяни продовжували йти по пустелі. Пустеля була дуже велика, і шлях був неблизький, щоб досягнути землі ханаанської. Невдовзі вони підійшли до Сінайської гори. Саме на цій горі Мойсей бачив палаючий кущ, коли пас отари свої. Тепер він привів ізраїльтян до того самого місця, звідки Бог говорив з ним. Ізраїльтяни розкинули намети біля підніжжя гори, тому хмарний стовп зупинився й ізраїльтяни зрозуміли, що їм належить зупинитися тут.

Бог наказав Мойсеєві піднятися на гору, Він бажав дещо об'явити йому. Мойсей піднявся на гору. Тоді Бог сказав до нього: «Ти бачиш, що Я був милостивим до Синів Ізраїля, коли виводив їх з Єгипту; йди і запитай їх, чи хочуть вони виконувати Мої заповіді, якщо так, то вони назавжди залишаться Моїм народом». Мойсей спустився з гори і запитав ізраїльтян, чи вони будуть слухатися голосу Божого. Вони відповіли: «Так, все, що скаже Господь, виконаємо». Тоді Мойсей знову піднявся на гору і передав Богові відповідь народу: «Ізраїль каже, що він виконуватиме всі заповіді Твої». Бог сказав: «Я не буду безпосередньо говорити з народом, але з тобою говоритиму, Мойсею». «Зійди до народу і накажи їм бути готовими». Мойсей зійшов до ізраїльтян і сказав їм: «Через три дні ви почуєте голос Божий і побачите Його у хмарі на вершині гори. Приготуйтеся і виперіть одяг свій».

Тоді народ виправ одяг свій, щоб в чистому білому одязі стати перед Господом. Мойсей провів межу навколо гори, щоб ніхто не міг піднятися на гору і навіть доторкнутися до неї. Навіть вівці не повинні були пастися на цій горі, тому що це була гора Господня. Через три дні, рано вранці, народ почув гучний голос, від якого вони вжахнулися. Мойсей наказав їм вийти з намету і спрямувати свої погляди до Бога.

Страшне видовище побачили вони. Гора двигтіла і здригалась. На вершині її виднілося полум'я і темна хмара. Дим, який піднімався із полум'я, чорними хмарами закрив небо. Гуркотів грім, спалахувала блискавка, а потім почувся шум із середини хмари і вогню. Шум цей був подібний до трубного звуку і ставав все гучнішим і гучнішим. Навіть і Мойсей настрашився всього цього і сказав: «Я настрашився і тремчу» (Євр. 12:21).

Господь сказав Мойсеєві: «Зійди до Мене на вершину гори». Мойсей підкорився і на очах всього народу піднявся на гору. Йому доводилося підніматися по горі, яка здригалася, і сховався в хмарі диму. Коли Мойсей піднявся на гору, Бог сказав йому: «Скажи народові, щоб він не йшов за тобою, тому що йому не слід підніматися на гору». Мой...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.
Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.


Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024826 секунд !