Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Скінія"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Скінія
Сторінки: 1 2 3

Вих. 35, 36, 37

Мойсей багато днів перебував на горі з Богом. До цього часу я не розповідав вам, що проголосив на горі Господь, але зараз ви про це дізнаєтесь. Бог дав йому вказівки щодо побудови гарної будівлі. Що ж це було? — Дім Божий. Богові не потрібен дім, тому що Його престол знаходиться на небесах, але на те воля Його, щоб дозволити ізраїльтянам побудувати для Нього Дім у пустелі. Зійшовши з гори, Мойсей зібрав народ навколо себе. Він бажав говорити з ними. Перш за все він сказав: «Бог не бажає, щоб ви працювали в день суботній, цей день ви повинні присвятити Йому. Він влаштує Собі Дім, і туди ви можете ходити і поклонятися Йому. Хто із вас принесе мені все необхідне для побудови дому Божого?» Чи мали ізраїльтяни дорогоцінності, які вони могли б принести? Ви пригадуєте, що перед виходом з Єгипту, жінки єгипетські дали їм багато золота і срібла, одягу і полотна. З деякої частини цього золота вони зробили ідола, але більша кількість золота залишилася ще в них.

Почувши слова Мойсея, вони поспішили до своїх шатер. Вони повідкривали скрині і кошики свої і повиймали звідти сережки і персні, дістали дорогі тканини — блакитні, червоні і пурпурні; вони повиймали багато білого полотна, шкури з овець і кіз і шматки цінного дерева. Все це вони принесли до Мойсея. Багато добра принесли йому ізраїльтяни. Деякі багаті люди принесли дорогоцінне каміння, запашні речовини, оливу. Все це вони принесли до Мойсея.

Мойсей радів, бо бачив, що народ з дорогою душею несе свої багатства, але найбільше його тішило, що вони з особливою радістю віддавали все це. Вони не віддавали свого майна з жалем, але раділи, що можуть що-небудь принести, як дар Господові. Бог невдоволений нами, якщо ми з жалем віддаємо Йому те, що ми маємо. «Бог любить того, хто з радістю дає» (2 Кор. 9:7).

Хто ж повинен будувати чудовий дім Божий? Нелегка це була справа будувати дім згідно вказівок Божих. Мойсей зібрав синів Ізраїлевих і сказав їм: «Бог дав двом із вас здібність огранювати каміння, і обрізати дерево для певного діла, і робити різноманітні прикраси». Тоді Мойсей покликав цих людей і передав їм те, що сказав Бог для Ізраїля. «Розпочинайте працювати, а я буду говорити вам, що саме робити». І наказав Мойсей всім ізраїльтянам допомагати їм, і призначив двох мудрих людей, щоб керували іншими. Здібності людині дає Бог, тому, якщо який-небудь народ вміє майстерно працювати, йому не слід гордитися цим, а потрібно дякувати Богові.

Таким чином, весь люд брав участь в цій праці. Жінки...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.


Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021843 секунд !