Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Священики"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Священики
Сторінки: 1 2

Вих. 38, 39, 40

Ви вже маєте уяву про скінію. Тепер я розповім вам, що знаходилося із зовнішньої сторони скінії. Ви вже знаєте, що часто дім оточений садом. Навкруги скінії не було саду, а був широкий двір: у дворі кругом стояли стовпи, вони були близько один від одного і на них висіли заслони. Таким чином, скінія була оточена стінами із заслон. А у дворі скінії знаходилися дві речі:

1. Мідний жертовник. Він був дуже великим. І не був подібний до золотого жертовника, що знаходився всередині скінії. На цьому жертовникові спалювалися жертовні тварини: вівці, кози, воли і телята.

Ви пригадуєте, що Бог звелів людям приносити Йому тварин в жертву, і ви пам'ятаєте чому Бог дав цей наказ. Давно, давно Бог обіцяв послати Свого Сина, щоб Він помер за гріхи людей.

2. Мідний умивальник стояв також у дворі. Він був дуже великим і був наповнений водою для обмивання. Незабаром ви дізнаєтеся, хто обмивався в цьому умивальникові.

Хто ж приносив жертви? Аарон. Бог звелів Ааронові бути «первосвящеником». Аарон повинен був приносити жертви, спалювати запашний фіміам і запалювати лампади світильника. Бог дозволив Ааронові заходити до маленької кімнати, до «Святого Святих», туди ніхто не мав права входити окрім Аарона, але й Аарон входив туди тільки один раз на рік. Аарон міг підняти заслону і бачити хмару, що перебувала на віці ковчегу. Мойсей міг туди входити з Аароном і Бог обіцяв там виявляти йому волю Свою. Він сказав Мойсеєві: «Там Я буду виявляти Себе і говоритиму з тобою над віком» (Вих. 25:22, Числа 7:89).

Ми можемо радіти, любі діти, що прийде той день, коли нас приймуть до себе світлі небеса, де ми будемо чути голос Божий. Бог наказав Мойсеєві зробити гарний одяг для Аарона. Приготування його також було доручено тим самим двом мудрим чоловікам.

Ось одяг, який носив Аарон: 1. Він носив білий одяг, хітон, з довгими рукавами. 2. На білий одяг одягалися зверху блакитні ризи. На подолі її навкруги висіли золоті дзвоники: при будь-якому русі Аарона вони дзвеніли. 3. На блакитну ризу зодягався ефод, із білого полотна зроблений або віссону, в яке були вплетені нитки пурпурові, темно-червоні і золоті. 4. Пояс також зроблений із віссону, із вплетеними туди різнокольоровими нитками. 5. Наперсник, був також із полотна чи віссоту, обкладений дорогоцінним камінням. Він тримався на золотому ланцюжку, прикріплений на обох плечах Аарона. 6. На голові Аарон носив білий кадир, прикрашений золотом, на ньому був напис: «Святиня Господня».

Ааронові на...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017814 секунд !