Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Праведник, який жив до потопу
Ключові слова: Енох, праведник, життя, небо
Сторінки: 1 2

Бут. 5:21-24

Із Біблії ми знаходимо дивовижні оповідання, яких неможливо зустріти в інших книгах. Вона розповідає нам також і за жалісливі події, про які також ніде ми не прочитаємо. Біблія образно описує нам картину створення світу, далі ми знаходимо в ній історію гріхопадіння Адама і Єви і опис злочинів Каїна. Та потім ми зустрічаємо там і радісні події, за які також не згадує ніяка інша книга. Що ж це означає? Зараз ви за все дізнаєтеся. Та передусім мені хочеться дати вам декілька запитань?

Чи мали Адам і Єва доброго сина по смерті Авеля? Так, вони мали сина на ім'я Сиф. Дух Святий об'явив Адамові і Єві, що, хоча Сиф і успадкує грішне єство своїх батьків, він буде благочестивим і серцем буде відданий Богові.

Сиф мав сина, котрий також мав сина. Одним з нащадків Сифа був Ной. Від Адама до Ноя були десять батьків і десять синів. Адам був першим батьком з цього родоводу, а Ной останнім сином. Імена цих людей ми знаходимо в Книзі Буття 5 розд. Всі ці люди дожили до такої сивини, якої сучасні люди вже не можуть досягнути. Ось їхні імена:

Адам ..................................................... 930 років

Сиф ....................................................... 912 років

Енош ..................................................... 905 років

Кенан .................................................... 910 років

Магалал'їл ............................................ 895 років

Яред ...................................................... 962 років

Енох ...................................................... 365 років

Метушалах ........................................... 969 років

Ламех .................................................... 777 років

Ной ........................................................ 950 років

Хто з них жив більше за інших? — Метушалах. Коли б він прожив ще 31 рік, то мав би 1000 років. Ми вже знаємо, що за людина він був. Цілком ймовірно, що він був людиною богобоязливою, тому що ні за одного з них не сказано ні одного кривого слова. Ми не без підстави гадаємо, що Адам вірив у Спасителя, так як і Сиф. Адам був першим, а Сиф другим з цього роду. Дев'ятий і десятий серед названих людей, були обидва пророками. Коли Ной був ще дитиною, то батько його Ламех передбачив, що він буде втіхою і назвав його Ноєм, що означає «спокій», і, дійсно, Ной приніс людям спокій і втіху, тому що від нього походить Сам Спаситель. А хто жив на землі менше за всіх поміж цими десятьма чоловіками? Це був Енох, сьомий нащадок Ад...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.


Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.


Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023135 секунд !