Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Праведник, який жив до потопу
Ключові слова: Енох, праведник, життя, небо
Сторінки: 1 2

Бут. 5:21-24

Із Біблії ми знаходимо дивовижні оповідання, яких неможливо зустріти в інших книгах. Вона розповідає нам також і за жалісливі події, про які також ніде ми не прочитаємо. Біблія образно описує нам картину створення світу, далі ми знаходимо в ній історію гріхопадіння Адама і Єви і опис злочинів Каїна. Та потім ми зустрічаємо там і радісні події, за які також не згадує ніяка інша книга. Що ж це означає? Зараз ви за все дізнаєтеся. Та передусім мені хочеться дати вам декілька запитань?

Чи мали Адам і Єва доброго сина по смерті Авеля? Так, вони мали сина на ім'я Сиф. Дух Святий об'явив Адамові і Єві, що, хоча Сиф і успадкує грішне єство своїх батьків, він буде благочестивим і серцем буде відданий Богові.

Сиф мав сина, котрий також мав сина. Одним з нащадків Сифа був Ной. Від Адама до Ноя були десять батьків і десять синів. Адам був першим батьком з цього родоводу, а Ной останнім сином. Імена цих людей ми знаходимо в Книзі Буття 5 розд. Всі ці люди дожили до такої сивини, якої сучасні люди вже не можуть досягнути. Ось їхні імена:

Адам ..................................................... 930 років

Сиф ....................................................... 912 років

Енош ..................................................... 905 років

Кенан .................................................... 910 років

Магалал'їл ............................................ 895 років

Яред ...................................................... 962 років

Енох ...................................................... 365 років

Метушалах ........................................... 969 років

Ламех .................................................... 777 років

Ной ........................................................ 950 років

Хто з них жив більше за інших? — Метушалах. Коли б він прожив ще 31 рік, то мав би 1000 років. Ми вже знаємо, що за людина він був. Цілком ймовірно, що він був людиною богобоязливою, тому що ні за одного з них не сказано ні одного кривого слова. Ми не без підстави гадаємо, що Адам вірив у Спасителя, так як і Сиф. Адам був першим, а Сиф другим з цього роду. Дев'ятий і десятий серед названих людей, були обидва пророками. Коли Ной був ще дитиною, то батько його Ламех передбачив, що він буде втіхою і назвав його Ноєм, що означає «спокій», і, дійсно, Ной приніс людям спокій і втіху, тому що від нього походить Сам Спаситель. А хто жив на землі менше за всіх поміж цими десятьма чоловіками? Це був Енох, сьомий нащадок Ад...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.
Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.
Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.


Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021647 секунд !