Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Мандрівка Ізраїля
Сторінки: 1 2

Чис. 10:29-36

А тепер ізраїльтяни могли поклонятися Богові і здійснювати жертвоприношення в скінії. Кожного ранку священики приносили в жертву ягня на мідному жертовникові (Вих. 29:38-42) і спалювали пахощі на золотому жертовникові скінії (Вих. 30:7-8). І щовечора вони знову приносили в жертву ягня і спалювали фіміам Богові. Бог посилав з неба вогонь, який поглинав жертву (Лев. 9:24). І вогонь цей завжди підтримувався священиками. На жертовнику запалювали лампади світильника скінії. Щосуботи священики клали свіжі хліби показові на золотий стіл: черствий хліб знімали і поїдали самі (Лев. 24:5-9).

Народ приходив на широке подвір'я скінії і тут поклонявся Богові, і був присутнім при приношенні в жертву ягняти на мідному жертовникові. Потім на очах народу Аарон заходив до скінії для спалювання там пахощів. Народ залишався на подвір'ї, Аарон молився за них в скінії. Потім Аарон виходив надвір і благословляв народ, піднімаючи руки догори, він казав: «Нехай благословить тебе Господь і нехай збереже тебе!» (Числа 6:24-27).

Хто молиться за нас на небі? Хто одного разу прийде з неба і благословить нас? (Дії 3:26). Господь Ісус Христос — Він наш великий Первосвященик. Коли будувалася скінія, народ стояв неподалік від високої гори Сінай, але швидко хмара почала рухатися вперед. Священики засурмили в срібні труби. Це означало, що народ повинен вирушати. Тоді народ зняв намети свої і поклав на верблюдів і віслюків майно своє. Потім священики увійшли до скінії і загорнули всі її речі до блакитних покривал. Ніхто не повинен був бачити, як вони це робили. Потім, призначені для цього люди, понесли речі скінії на плечах своїх (Числа 4:5-15). А ковчег священики накрили чудовим покривалом і понесли його самі (Повт. Зак. 31:9). Священики ці вибиралися із нащадків Левія, сина Якова. Вони прикріпили ковчег на кінцях двох жердин, поклали собі на плечі і так понесли ковчег. Інші ізраїльтяни несли завіси і стовпи, а також і дошки скінії (Числа 4:23-33). Першими йшли священики з ковчегом, а за ними йшов народ. Бог у хмарі показував їм шлях до Ханаану. Вони могли завжди славити Бога за милосердя Його. Він дав їм манну. Він добув воду із скелі. Він обіцяв привести їх до бажаної землі. Крім цього, Він обіцяв їм послати Свого Сина, Який повинен був за них постраждати: приношення в жертву ягняти, як ви знаєте, нагадувало їм це. Я маю надію, що ви завжди пам'ятаєте, що Господь Ісус постраждав за нас на хресті. І я маю надію, що і ви, і всі ми будемо у свій час взяті до чудового небесного...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.


Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.


Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019787 секунд !