Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Ізраїльтяни в пустелі"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ізраїльтяни в пустелі
Сторінки: 1 2

Ізраїльтяни в пустелі мандрують, але не стає води і Мойсей б'є скелю жезлом, щоб з неї пішла вода. Ізраїльтяни напувають худобу та п'ють удосталь води самі.
Числа 20:1-13, 22-29

Багато часу провели ізраїльтяни в пустелі, переходячи з одного місця на інше. Одного разу вони прийшли до того місця, де не було води. Що ж вони зробили? Чи звернулися до Бога з молитвою, чи почали ремствувати? Вони обурилися проти Мойсея і Аарона, як це вони робили завжди, коли наставало яке-небудь випробування. Вони казали: «О, чому ми не вмерли раніше? Навіщо ви вивели нас із Єгипту, щоб померти в пустелі? Тут немає ні винограду, ні смоківниці, ніяких взагалі плодів, а тепер ще й води нема!» Вони забули, що тільки із-за невір'я свого вони залишилися ще в пустелі. Мойсей і Аарон дуже засмутилися, почувши ремство, вони пішли від народу і впали перед скінією на обличчя свої, і невдовзі Бог заговорив з ними. Він сказав Мойсеєві: «Візьми жезл твій і збери народ, потім підійди до скелі, і скажи їй, щоб вона дала воду, і вода потече із скелі і нап'ється і народ, і худоба». Мойсей взяв жезл, який був на своєму звичному місці, біля ковчегу. Потім Мойсей та Аарон скликали народ і звеліли їм дивитися, що буде. Але Мойсей і Аарон були дуже роздратованими на народ, вони сказали: «Послухайте, непокірні, може нам з цієї скелі видобути для вас воду?» Тоді Мойсей підняв руку і вдарив двічі жезлом в скелю: вода заклекотала потоком, і народ почав пити і напувати худобу. Чи правильно вчинили Мойсей і Аарон? Чи наказував їм Бог вдарити у скелю? Бог сказав: «Скажи скелі і вона дасть воду». Чи мав рацію Мойсей, кажучи роздратовано народові: «Може вам із цієї скелі добути воду?» Мойсей і Аарон діяли під впливом гніву. А Бог такого не приймає. Чи покарає їх Господь? Він любив Мойсея і Аарона, але незважаючи на це, Він вирішив покарати їх, тому що вони вчинили неправильно. Він, звичайно, простив їм їхню провину і взяв їх на небо, але Він їх покарав. Він був для них Богом «прощаючим і караючим за вчинки їхні» (Пс. 98:8).

Невдовзі після того, Бог сказав Мойсеєві та Ааронові: «За те, що ви так зробили, ви не увійдете до землі ханаанської, ви помрете в пустелі». Це було важке покарання для них. Мойсей часто мріяв про те, щоб побачити землю ханаанську, а ізраїльтян щасливими у їхніх власних домівках і садах, він прагнув побачити те місце, де Авраам побудував жертовника і поклонявся Богові, але ж ні, він помер в пустелі. Він прохав Бога помилувати його, але Бог цього не зробив. Бог сказав: «Не кажи мені більше про це» (Повт. Зак. 3:23-26). Тоді Мойсей зрозумів, що йому доведеться нести це покарання.

Мойсей був найлагіднішою людиною на землі. Ізраїльтяни часто бу...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.
Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.029086 секунд !