Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Мідний змій
Сторінки: 1 2

Числа 21:4-9

Довго мандрував Ізраїль пустелею. Інколи, коли вони були вже зовсім недалеко від землі ханаанської, хмара рухалася в протилежний бік, і ізраїльтянам знову доводилося повертатися в пустелю. Це їх дуже засмучувало, тому що вони мріяли увійти до чудової землі ханаанської; але ж вони ремствували в пустелі, тому Бог покарав їх таким чином і не допускав їх туди.

Як ви гадаєте, як вони ставилися до покарання? Ви знаєте, що вони завжди були готові ремствувати. Вони знову повстали на Бога і Мойсея. Вони казали: «Навіщо вивели нас із Єгипту? Ми повмираємо від голоду в пустелі. Немає тут ні хліба, ні води, нам обридла манна». Манна була смачною їжею, їжею ангельською: вона була свіжою, білою і смаком подібною до меду, вона падала з неба, а не виростала, як хлібні зерна в землі. Але невдячні ізраїльтяни запевняли, що вони її ненавидять, що вона їм обридла. Ви знаєте, що в пустелі зустрічаються дикі звірі, отруйні змії і небезпечні скорпіони. Бог охороняв їх — ізраїльтян — так що до цього часу звірі їм не шкодили. Але тепер Бог послав на них змій, котрі жалили їх. Ізраїльтяни не могли захиститися від них. Якщо ізраїльтяни забиралися на високі місця або на дерева, змії досягали їх, переслідували їх всюди. Багато ізраїльтян були вжалені цими зміями. Від цього вони хворіли, важко страждали, і нарешті вмирали. Ніякі ліки їм не допомагали, — скрізь на них чекала смерть.

Ізраїльтяни прийшли до Мойсея і сказали йому: «Ми згрішили, ми повстали проти Бога і проти тебе, помолись, щоб Бог врятував нас від змій». Чи погодився Мойсей молитися, чи він їм відповів: «Ви заслуговуєте на таке покарання, і я не молитимусь за вас»? Мойсей любив прощати, він мав добре серце: він помолився за Ізраїля. Бог почув молитву Мойсея і зробив більше, аніж Мойсей прохав. Він не тільки врятував їх від змій, але й навчив Мойсея, як лікувати людей, вжалених зміями.

Що ж звелів Бог Мойсеєві зробити? Він сказав: «Візьми мідь і зроби з неї зображення змія, тоді підніми його, як знамено, і скажи народові, щоб всі вжалені зміями дивилися на мідного змія, вони тоді стануть здоровими».

Люди, які були вжалені зміями, могли підповзати до входу до шатра, і вмираючим поглядом глянути на мідного змія. Тоді хвороба щезала, здоров'я і сили поверталися до них, вони могли піднятися і хвалити Бога.

Чи відомо вам, дітки, що ми всі вжалені змієм? Цей змій вжалив серце наше. Ви розумієте, про якого змія я мовлю — про стародавнього змія, про диявола. Він вжалив нашу душу і довів нас до г...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023167 секунд !