Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Смерть Мойсея"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Смерть Мойсея
Сторінки: 1 2 3

Повт. Зак. 31, 32, 33, 34

Настав час помирати і Мойсеєві. Ізраїльтяни вже повинні були увійти до землі ханаанської, та Мойсей не міг разом з ними піти туди. В пустелі Мойсей написав багато книг, і тепер він їх закінчив. Чи хочете ви знати, що саме написав Мойсей в тих книгах? Він написав в них, як Бог створив світ, як Адам з'їв заборонений плід, як Каїн вбив Авеля. Він написав історію Ноя, Авраама, Ісаака, Якова, він змалював нам життя благочестивого Йосифа і злих братів його; розповів про себе самого, як він, будучи дитям, був врятований від води. Він написав про десять кар і будову скінії, він написав про свій власний гріх. Все це Мойсей написав у п'яти книгах і ми можемо все знайти в Біблії. Але як Мойсей знав все це? Коли Бог творив світ, його ще не було на світі? Як він міг написати про події, яких не бачив? Чи, може, йому хто-небудь розповів, як Бог творив світ? Тоді на землі ще нікого не було, і тільки Бог міг виявити Мойсеєві Духом Святим. І дійсно, Бог все це виявив йому. Коли Мойсей писав пером, Бог керував його думками, тому він завжди знав, що йому потрібно писати.

Мойсей писав не такі книги, які ми тепер бачимо. Папір, на якому він писав, був звитий, як сувій тканини. Він написав п'ять сувоїв або згортків, і вони називалися книгами Мойсеєвими. Написавши свої книги, Мойсей прикликав священиків і наказав їм берегти їх. Мойсей сказав їм: «Ви повинні читати народові вголос ці книги, — читайте їх ізраїльтянам, жінкам і дітям їхнім, щоб вони знали, як потрібно догоджати Богові».

Мойсей знав, що йому невдовзі потрібно буде залишити Ізраїля. Він хотів, щоб віддані Господові люди читали Ізраїлю ці книги після його смерті. Він любив Ізраїля, хоча той часто ставився до нього недобре. Тому Мойсей прохав Бога дати йому мудрого вождя. «Нехай призначить Господь... над людом цим мужа» (Числа 24:16). Бог почув молитву Мойсея і сказав йому: «Я знайшов мужа, він буде турбуватися про Ізраїля після твоєї смерті». Хто ж це був? Це був Ісус Навин, один із відданих оглядачів: він допомагав Мойсеєві керувати Ізраїлем протягом сорока років. Протягом цього часу він багато чому навчився від Мойсея. Тому Мойсей дуже зрадів, що Ісус Навин буде замість нього по смерті його. Мойсей прикликав Ісуса Навина і сказав йому: «Бог рукою твоєю веде синів Ізраїлевих до землі ханаанської; будь дуже мужнім, тому що тобі доведеться мати справу з народом неслухняним, але не лякайся і не жахайся: Бог не залишить тебе і не покине тебе». Мойсей мав бажання поговорити з народом і ще раз по...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.
Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.
Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020009 секунд !