Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Рахав"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Рахав
Сторінки: 1 2 3

Рахав викускає через своє вікно на мотузку оглядачів (шпигунів) ізраїльських, які приходили оглядати місто перед тим, як намагатися його захопити.
Іс. Навин 2

І зраїльтяни підходили все ближче і ближче до землі ханаанської. Вони оплакували смерть Мойсея. Ісус Навин тепер повинен був стати замість Мойсея. Він повинен був керувати ними і передавати їм веління Божі. Ізраїльтянам потрібно було стати до бою з нечестивими мешканцями землі ханаанської. Бог вирішив, що вони не повинні жити за своє нечестя і, що земля їхня стане землею ізраїльтян. Велика ріка протікала між землею Ханаану і пустелею. Ізраїльтянам потрібно було спочатку перейти ріку, перш ніж попасти до Ханаану. Здалека вони вже могли милуватися зеленими горбами по той бік Йордану. Бачили вони також, що височать перед ними укріплені стіни великого міста. Це було місто Єрихон. Воно було на землі ханаанській і мешкав там злий нечестивий народ. Ізраїльтяни знали, що їм доведеться воювати з мешканцями міста.

Ісус Навин послав двох ізраїльтян оглянути місто, щоб потім розказати, яке це місто і які його мешканці. Ці люди називалися спостерігачами (шпигунами). Ісус Навин не хотів, щоб єрихонські мешканці дізналися, що два розвідники підуть оглядати місто, він боявся, що вони їх вб'ють. Тому оглядачі увійшли до міста, коли вже сутеніло. В одному місці річка була мілкою і оглядачі перейшли її вбрід. Коли настав вечір, міські ворота зачинялися. Вони попрохали одну жінку Рахав, щоб вона дозволила їм переночувати в неї. Дім її був побудований в стіні Єрихону. Оглядачі мали надію, що їх ніхто не помітив, але декілька людей помітили їх, і пішли до царя Єрихону і донесли йому, що двоє оглядачів знаходяться в домі Рахав.

Єрихонський цар знав, що ізраїльтяни мають намір воювати з ним, тому він вирішив умертвити їх і послав за ними в дім Рахави. Як могли врятуватися оглядачі? Бог потурбувався про них. Він прихилив до них серце Рахави. Передусім Рахав сховала їх на даху свого дому. Дах її дому був не такий, як ви знаєте. Він був рівний, як земля. На даху в Рахав були розкладені снопи льону. Рахав наказала оглядачам лягти на дах і вкрила їх снопами льону, так що ніхто не міг їх побачити. Люди, яких послав цар за спостерігачами, не змогли знайти їх в домі Рахав: тоді вони пішли шукати їх за містом біля річки і між зеленими горбами.

Коли служники єрихонського царя пішли, Рахав піднялася по драбині, щоб поговорити з оглядачами. Настала ніч і ніхто не бачив, як вони розмовляли на даху будинку. Рахав до цього часу була ідолопоклонницею. Вона повірила Богові і стала прохати ізраїльтян, щоб вони не вбили її та її друзів, коли ізраїльтяни перейдуть через Йордан і...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.


Звільнення
Одного разу наснилися фараонові два сни про сім колосків та 7 корів, але ніхто не міг розтлумачити сни. Тоді чашник згадав про Йосифа, котрий розтлумачив сон фараона, а фараон зробив його головним над усіма. Лише фараон був вищим за Йосифа престолом.
Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022080 секунд !