Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ріка Йордан
Сторінки: 1 2

Ізраїльтяни переходять через ріку Йордан. Священики несуть ковчег, вода розходиться на два боки, всі переходять на інший бік, а на дні кладуть 12 каменів.
Іс. Навин 3, 4, 5:1, 11, 12

Народ ізраїльський підійшов тепер зовсім близько до землі ханаанської, та глибока річка відокремлювала пустелю від цієї землі. Потрібно було перейти її. Чи мали ізраїльтяни човни? Де вони могли взяти дерева, щоб виготовити велику кількість човнів для переправи всього народу? Не можна було побудувати і моста, бо єрихонці не допустили б такого. Не могли вони і переплисти Йордан, бо вони мали намети і майно своє. Але Бог допоміг їм перейти Йордан. Адже вони перейшли свого часу Червоне море. Зараз ви дізнаєтеся, що звелів Бог Ісусові Навинові зробити.

Ісус Навин, вставши рано-вранці, сказав народові: «Йдіть за священиками, коли вони понесуть ковчег Господній, але не підходьте занадто близько до них». Потім Ісус Навин сказав священикам: «Підніміть ковчег і йдіть попереду». Ковчег — це золотий ящик.

Священики накрили ковчег блакитним покривалом, щоб ніхто не міг бачити його і золотих зображень ангелів на віці його. В кільця, прикріплені до ковчегу, були вставлені два довгих держаки, які священики взяли собі на плечі. За наказом Ісуса Навина священики підняли ковчег. Вони підійшли до води, не знаючи, що буде далі. Вони були в білих одежах і не мали взуття на ногах своїх. Ісус Навин наказав їм зупинитися. Тоді він звернувся до народу з такими словами: «Зараз ви побачите велике чудо Боже, тільки-но священики увійдуть до води, дно річки стане сухим».

Народ склав свої намети, приготувався до мандрівки і стежив за тим, що робили первосвященики. Потім Ісус Навин наказав священикам заходити у воду. Лиш тільки вони увійшли, як вода стала стіною, так що вони могли йти вперед по сухому дні. В цьому випадку вода утворила стіну тільки з одного боку. На річці Йордан Бог зупинив воду, котра текла з Мертвого моря, утворивши з неї стіну і висушив русло від цього місця до Мертвого моря.

Священики йшли попереду, аж поки не дійшли до середини ріки, тоді Ісус Навин сказав народові: «Тепер ідіть через Йордан». Поки народ переходив ріку, священики стояли непорушно посередині висохлої ріки. Нарешті весь народ перейшов до землі ханаанської, крім дванадцяти чоловік, котрих Ісус Навин залишив на тому боці річки. Навіщо він їх там залишив? Ісус Навин сказав: «Зауважте місце, де зупиняться священики: неподалік них лежать велике каміння. Виберіть дванадцять каменів і принесіть із собою їх до Ханаану».

Для чого потрібно було це каміння? Народ ізраїльський ніколи не повинен був забувати цього великого дива, що вони перейшли Йордан, як по суші...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023346 секунд !