Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ріка Йордан
Сторінки: 1 2

Ізраїльтяни переходять через ріку Йордан. Священики несуть ковчег, вода розходиться на два боки, всі переходять на інший бік, а на дні кладуть 12 каменів.
Іс. Навин 3, 4, 5:1, 11, 12

Народ ізраїльський підійшов тепер зовсім близько до землі ханаанської, та глибока річка відокремлювала пустелю від цієї землі. Потрібно було перейти її. Чи мали ізраїльтяни човни? Де вони могли взяти дерева, щоб виготовити велику кількість човнів для переправи всього народу? Не можна було побудувати і моста, бо єрихонці не допустили б такого. Не могли вони і переплисти Йордан, бо вони мали намети і майно своє. Але Бог допоміг їм перейти Йордан. Адже вони перейшли свого часу Червоне море. Зараз ви дізнаєтеся, що звелів Бог Ісусові Навинові зробити.

Ісус Навин, вставши рано-вранці, сказав народові: «Йдіть за священиками, коли вони понесуть ковчег Господній, але не підходьте занадто близько до них». Потім Ісус Навин сказав священикам: «Підніміть ковчег і йдіть попереду». Ковчег — це золотий ящик.

Священики накрили ковчег блакитним покривалом, щоб ніхто не міг бачити його і золотих зображень ангелів на віці його. В кільця, прикріплені до ковчегу, були вставлені два довгих держаки, які священики взяли собі на плечі. За наказом Ісуса Навина священики підняли ковчег. Вони підійшли до води, не знаючи, що буде далі. Вони були в білих одежах і не мали взуття на ногах своїх. Ісус Навин наказав їм зупинитися. Тоді він звернувся до народу з такими словами: «Зараз ви побачите велике чудо Боже, тільки-но священики увійдуть до води, дно річки стане сухим».

Народ склав свої намети, приготувався до мандрівки і стежив за тим, що робили первосвященики. Потім Ісус Навин наказав священикам заходити у воду. Лиш тільки вони увійшли, як вода стала стіною, так що вони могли йти вперед по сухому дні. В цьому випадку вода утворила стіну тільки з одного боку. На річці Йордан Бог зупинив воду, котра текла з Мертвого моря, утворивши з неї стіну і висушив русло від цього місця до Мертвого моря.

Священики йшли попереду, аж поки не дійшли до середини ріки, тоді Ісус Навин сказав народові: «Тепер ідіть через Йордан». Поки народ переходив ріку, священики стояли непорушно посередині висохлої ріки. Нарешті весь народ перейшов до землі ханаанської, крім дванадцяти чоловік, котрих Ісус Навин залишив на тому боці річки. Навіщо він їх там залишив? Ісус Навин сказав: «Зауважте місце, де зупиняться священики: неподалік них лежать велике каміння. Виберіть дванадцять каменів і принесіть із собою їх до Ханаану».

Для чого потрібно було це каміння? Народ ізраїльський ніколи не повинен був забувати цього великого дива, що вони перейшли Йордан, як по суші...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.
Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017474 секунд !