Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Єрихонські стіни
Сторінки: 1 2

Єрихонські стіни, які пізніше впадуть, коли після кількох днів обходів зі священниками цих мурів священники засурмлять, а інші люди гукнуть. Буде винищено усіх, окрім Рахав.
Іс. Нав. 5:13-15, 6

Сини Ізраїлеві розкинули свої намети навколо міста Єрихона, але вони чекали вказівок Божих. Без допомоги Божої вони не могли увійти до міста. Ісус Навин був вождем народу ізраїльського. Він був надзвичайно мужньою людиною. Він мав надію на Господа і це додавало йому мужності. Тепер я розповім вам, що трапилося з Ісусом Навином, коли він знаходився поблизу Єрихону. Одного разу він побачив перед собою людину. Вона мала вигляд воїна і тримала меча напоготові в руці своїй. Ісус Навин знав, що це не ізраїльтянин, але не міг сказати, хто ж це. Ісус Навин підійшов до нього і запитав його: «Ти прийшов допомагати нам чи мешканцям Єрихону? Наш ти, чи ворог нам?» Той відповів: «Я — вождь воїнства Господнього». Таким чином, Ісус дізнався, Хто це був. Це був Той, Хто вищий за людей і ангелів. Це був Господь з неба — Ісус Христос.

Невдовзі після того, Господь Ісус став Дитям і прийшов у цей світ. Він завжди перебував з Отцем Своїм на небі та інколи в людській подобі приходив на землю. «Четвертий був подібний до Сина Божого» (Дан. 3:25). «Той, походження якого від початку до днів вічних» (Мал. 5:2).

Як милостиво зробив Господь, що зійшов з небес і з'явився Ісусові Навинові! Дізнавшись, Хто це, Ісус Навин впав перед Ним, поклонився і сказав Йому: «Що Пан мій скаже Своєму рабові?» Ісус Навин називав себе рабом Господнім. Тоді Великий Вождь воїнства Божого сказав: «Зніми взуття своє з ніг твоїх, тому що це земля свята». Ісус Навин зняв взуття і став чекати вказівок Божих. Чому земля була святою? Тому що Бог стояв на ній. Ви знаєте, що священики не носили навіть взуття, коли заходили до дому Божого.

Господь наказав Навинові, як йому слід діяти в боротьбі з Єрихоном. Ніколи ще таким чином не воювали. Коли Господь став невидимим, Ісус Навин покликав священиків і увесь народ ізраїльський і проголосив свої розпорядження. Священикам він наказав підняти ковчег. Потім покликав ще в сім разів більше священиків і сказав: «Візьміть кожен ювілейну трубу і йдіть перед ковчегом». Тоді Ісус Навин покликав всіх воїнів і наказав їм йти попереду священиків. Всі, хто був неозброєний мечами — жінки і діти — повинні були йти слідом за священиками. Куди ж вони пішли? Ісус Навин звелів їм обходити стіни Єрихону. Попереду йшли воїни з мечами і списами, за ними священики в білих одежах. Тоді йшли священики, котрі несли ковчег, а вже за ними йшов увесь народ. Перед тим, як вони мали обходити стіни Єрихону, Ісус Навин сказав їм: «Не вигукувати, щоб вашого голосу не було ч...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.


Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.


Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022075 секунд !