Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Єрихонські стіни
Сторінки: 1 2

Єрихонські стіни, які пізніше впадуть, коли після кількох днів обходів зі священниками цих мурів священники засурмлять, а інші люди гукнуть. Буде винищено усіх, окрім Рахав.
Іс. Нав. 5:13-15, 6

Сини Ізраїлеві розкинули свої намети навколо міста Єрихона, але вони чекали вказівок Божих. Без допомоги Божої вони не могли увійти до міста. Ісус Навин був вождем народу ізраїльського. Він був надзвичайно мужньою людиною. Він мав надію на Господа і це додавало йому мужності. Тепер я розповім вам, що трапилося з Ісусом Навином, коли він знаходився поблизу Єрихону. Одного разу він побачив перед собою людину. Вона мала вигляд воїна і тримала меча напоготові в руці своїй. Ісус Навин знав, що це не ізраїльтянин, але не міг сказати, хто ж це. Ісус Навин підійшов до нього і запитав його: «Ти прийшов допомагати нам чи мешканцям Єрихону? Наш ти, чи ворог нам?» Той відповів: «Я — вождь воїнства Господнього». Таким чином, Ісус дізнався, Хто це був. Це був Той, Хто вищий за людей і ангелів. Це був Господь з неба — Ісус Христос.

Невдовзі після того, Господь Ісус став Дитям і прийшов у цей світ. Він завжди перебував з Отцем Своїм на небі та інколи в людській подобі приходив на землю. «Четвертий був подібний до Сина Божого» (Дан. 3:25). «Той, походження якого від початку до днів вічних» (Мал. 5:2).

Як милостиво зробив Господь, що зійшов з небес і з'явився Ісусові Навинові! Дізнавшись, Хто це, Ісус Навин впав перед Ним, поклонився і сказав Йому: «Що Пан мій скаже Своєму рабові?» Ісус Навин називав себе рабом Господнім. Тоді Великий Вождь воїнства Божого сказав: «Зніми взуття своє з ніг твоїх, тому що це земля свята». Ісус Навин зняв взуття і став чекати вказівок Божих. Чому земля була святою? Тому що Бог стояв на ній. Ви знаєте, що священики не носили навіть взуття, коли заходили до дому Божого.

Господь наказав Навинові, як йому слід діяти в боротьбі з Єрихоном. Ніколи ще таким чином не воювали. Коли Господь став невидимим, Ісус Навин покликав священиків і увесь народ ізраїльський і проголосив свої розпорядження. Священикам він наказав підняти ковчег. Потім покликав ще в сім разів більше священиків і сказав: «Візьміть кожен ювілейну трубу і йдіть перед ковчегом». Тоді Ісус Навин покликав всіх воїнів і наказав їм йти попереду священиків. Всі, хто був неозброєний мечами — жінки і діти — повинні були йти слідом за священиками. Куди ж вони пішли? Ісус Навин звелів їм обходити стіни Єрихону. Попереду йшли воїни з мечами і списами, за ними священики в білих одежах. Тоді йшли священики, котрі несли ковчег, а вже за ними йшов увесь народ. Перед тим, як вони мали обходити стіни Єрихону, Ісус Навин сказав їм: «Не вигукувати, щоб вашого голосу не було ч...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.
Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.
Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021271 секунд !