Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Смерть Ісуса Навина

Багато часу минуло по тому, коли Господь заспокоїв Ізраїля від усіх ворогів його зі всіх боків. Ісус Навин постарів, обтяжений роками.

Ісус Навин покликав усіх синів Ізраїлевих і уклав з ними заповіта того дня, і дав їм настанови і закон в Сихемі перед скінією Господа Бога Ізраїлевого. Ісус Навин сказав: «Якщо ви залишите Господа і будете служити чужим богам, то Він пошле на вас зло і знищить вас після того, як Він був прихильним до вас. Отож, бійтеся Бога і служіть Йому чистим серцем і щиро, відкиньте богів, яким служили батьки за рікою в Єгипті, служіть Господові». Вони сказали: «Ми будемо служити Богові нашому». Ісус Навин сказав: «Ви пообіцяли служити одному Богові, не забувайте своєї обіцянки». Тоді Ісус Навин взяв книгу і записав у ній все, що народ відповів йому. Під дубом він поклав великого каменя і сказав: «Камінь цей буде свідком, що ви обіцяли Богові». Потім Ісус Навин відпустив народ і вони розійшлися по домівках. Невдовзі після цього Ісус Навин помер. Чи дотримувалися ізраїльтяни своєї обіцянки? Напочатку вони служили Господові, а потім забули про свою обіцянку, стали поклонятися ідолам.

«Благослови, душе моя, Господа, і не забувай всі добродійства Його. Він прощає всі провини твої, уздоровлює всі хвороби твої, вінчає тебе милосердям і щедротами» (Пс. 102:2-4).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.


Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.
Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022474 секунд !