Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Смерть Ісуса Навина"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Смерть Ісуса Навина

Багато часу минуло по тому, коли Господь заспокоїв Ізраїля від усіх ворогів його зі всіх боків. Ісус Навин постарів, обтяжений роками.

Ісус Навин покликав усіх синів Ізраїлевих і уклав з ними заповіта того дня, і дав їм настанови і закон в Сихемі перед скінією Господа Бога Ізраїлевого. Ісус Навин сказав: «Якщо ви залишите Господа і будете служити чужим богам, то Він пошле на вас зло і знищить вас після того, як Він був прихильним до вас. Отож, бійтеся Бога і служіть Йому чистим серцем і щиро, відкиньте богів, яким служили батьки за рікою в Єгипті, служіть Господові». Вони сказали: «Ми будемо служити Богові нашому». Ісус Навин сказав: «Ви пообіцяли служити одному Богові, не забувайте своєї обіцянки». Тоді Ісус Навин взяв книгу і записав у ній все, що народ відповів йому. Під дубом він поклав великого каменя і сказав: «Камінь цей буде свідком, що ви обіцяли Богові». Потім Ісус Навин відпустив народ і вони розійшлися по домівках. Невдовзі після цього Ісус Навин помер. Чи дотримувалися ізраїльтяни своєї обіцянки? Напочатку вони служили Господові, а потім забули про свою обіцянку, стали поклонятися ідолам.

«Благослови, душе моя, Господа, і не забувай всі добродійства Його. Він прощає всі провини твої, уздоровлює всі хвороби твої, вінчає тебе милосердям і щедротами» (Пс. 102:2-4).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.


Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.


Банкет
Синам Якова знову був потрібен хліб, тому вони вмовили його відпустити з ними Веніаміна до Єгипту, як наказав їй управитель. Прийшовши до Йосифа, вони повернули всі гроші, показали брата, а він запросив їх до себе додому на обід.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.014813 секунд !