Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Смерть Ісуса Навина

Багато часу минуло по тому, коли Господь заспокоїв Ізраїля від усіх ворогів його зі всіх боків. Ісус Навин постарів, обтяжений роками.

Ісус Навин покликав усіх синів Ізраїлевих і уклав з ними заповіта того дня, і дав їм настанови і закон в Сихемі перед скінією Господа Бога Ізраїлевого. Ісус Навин сказав: «Якщо ви залишите Господа і будете служити чужим богам, то Він пошле на вас зло і знищить вас після того, як Він був прихильним до вас. Отож, бійтеся Бога і служіть Йому чистим серцем і щиро, відкиньте богів, яким служили батьки за рікою в Єгипті, служіть Господові». Вони сказали: «Ми будемо служити Богові нашому». Ісус Навин сказав: «Ви пообіцяли служити одному Богові, не забувайте своєї обіцянки». Тоді Ісус Навин взяв книгу і записав у ній все, що народ відповів йому. Під дубом він поклав великого каменя і сказав: «Камінь цей буде свідком, що ви обіцяли Богові». Потім Ісус Навин відпустив народ і вони розійшлися по домівках. Невдовзі після цього Ісус Навин помер. Чи дотримувалися ізраїльтяни своєї обіцянки? Напочатку вони служили Господові, а потім забули про свою обіцянку, стали поклонятися ідолам.

«Благослови, душе моя, Господа, і не забувай всі добродійства Його. Він прощає всі провини твої, уздоровлює всі хвороби твої, вінчає тебе милосердям і щедротами» (Пс. 102:2-4).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021540 секунд !