Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Смерть Ісуса Навина

Багато часу минуло по тому, коли Господь заспокоїв Ізраїля від усіх ворогів його зі всіх боків. Ісус Навин постарів, обтяжений роками.

Ісус Навин покликав усіх синів Ізраїлевих і уклав з ними заповіта того дня, і дав їм настанови і закон в Сихемі перед скінією Господа Бога Ізраїлевого. Ісус Навин сказав: «Якщо ви залишите Господа і будете служити чужим богам, то Він пошле на вас зло і знищить вас після того, як Він був прихильним до вас. Отож, бійтеся Бога і служіть Йому чистим серцем і щиро, відкиньте богів, яким служили батьки за рікою в Єгипті, служіть Господові». Вони сказали: «Ми будемо служити Богові нашому». Ісус Навин сказав: «Ви пообіцяли служити одному Богові, не забувайте своєї обіцянки». Тоді Ісус Навин взяв книгу і записав у ній все, що народ відповів йому. Під дубом він поклав великого каменя і сказав: «Камінь цей буде свідком, що ви обіцяли Богові». Потім Ісус Навин відпустив народ і вони розійшлися по домівках. Невдовзі після цього Ісус Навин помер. Чи дотримувалися ізраїльтяни своєї обіцянки? Напочатку вони служили Господові, а потім забули про свою обіцянку, стали поклонятися ідолам.

«Благослови, душе моя, Господа, і не забувай всі добродійства Його. Він прощає всі провини твої, уздоровлює всі хвороби твої, вінчає тебе милосердям і щедротами» (Пс. 102:2-4).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.


Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019620 секунд !