Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Сміливий Гедеон
Сторінки: 1 2

Сміливий Гедеон та ще 300 сміливців уночі зі смолоскипами в руках та сурмами нападають на табір мідійців та проганяють нажаханих ворогів.
Юнак Гедеон молотив зерно. Він змушений був робити це у високих виноградниках, щоб його ніхто не бачив. Гедеон боявся, бо в країні було повно ворогів, які відбирали зерно від ізраїльтян. Раптом Гедеон почув чийсь голос: «Господь допоможе тобі, сміливий юначе!» Гедеон дуже злякався, побачивши поряд з собою чоловіка. Він бачив, що це був незвичайний чоловік, але він не знав, що поряд з ним стояв ангел, котрий зійшов з неба. «О, Господи! — відповів Гедеон, — Бог більше не допомагає нам. Наші вороги, мідійці, загарбали всю країну».

Що ж сталося? Чому Бог перестав допомагати Своєму народові? Це трапилось з вини самих ізраїльтян. Вони забули, що треба служити своєму Богові. Люди почали робити собі ідоли із золота і каменю, щоб поклонятися їм. І Бог покарав ізраїльський народ. Вороги загарбали країну, вони почали відбирати від ізраїльтян зерно, корів та іншу худобу. Ворогами ізраїльтян були мідійці, які мали велике і сильне військо. Тепер багато хто з людей зрозуміли, що вони провинились перед Богом і перестали поклонятися ідолам. Люди почали просити Бога, щоб Він прогнав завойовників із країни. І Бог почув благання Свого народу. «Ти повинен розбити мідійців! Бог допоможе тобі в цьому», — сказав ангел. «Це неможливо, — відповів Гедеон. — Щоб перемогти мідійців потрібне велике і сильне військо». Гедеон не знав, що це ангел говорить з ним. Тоді ангел відкрив юнакові, що він — посланець Бога. Гедеон зрозумів, що Бог не забув Свій народ і допоможе йому. Гедеон був дуже сміливим юнаком, і він вирішив ще в цю ніч що-небудь зробити для Бога. Уночі Гедеон не спав. Разом з ним не спали і десять слуг його батька. Обережно вони вийшли з дому і пішли по темних вулицях села. Один з них вів за собою корову. Вони йшли так тихо, що ніхто з жителів не помітив, як вони вийшли з села. Недалеко від села був горб, на котрому росли дерева. Між деревами стояв вівтар, побудований на честь ідола Ваала. Кожного ранку сюди приходили жителі села, щоб принести жертву ідолові. Піднявшись на горб, Гедеон разом із слугами взялися до роботи. Вони зруйнували вівтар Ваала і зрубали дерева. Потім вони збудували новий вівтар — жертовник Господеві. Зарізавши корову, вони принесли її в жертву Богові. Зробивши все це, Гедеон із слугами повернулися в село.

Вранці, коли, як звичайно, жителі прийшли до вівтаря, щоб принести жертву ідолові, вони побачили, що всі дерева зрубані, а сам вівтар зруйнований. На його місці люди побачили новий вівтар, на котрому була вже принесена в жертву корова. «Хто зруйнував вівтар...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.
Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023085 секунд !