Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Сильний Самсон
Сторінки: 1 2

Сильний Самсон убиває лева, з пощі якого пізніше Самсон дістане мед, коли йтиме до батьків нареченої.
В Ізраїлі жив чоловік на ім'я Маноах. Він був вже давно жонатий, але дітей в нього ще не було. Дуже сумували Маноах і його дружина. Одного разу жінка Маноаха вийшла з дому, щоб попрацювати в саду. Раптом перед нею з'явився ангел Господній і сказав: «У тебе поки нема дітей, але пройде трохи часу, і в тебе народиться син». І ангел розповів жінці, що в неї буде особливий син, що вона ніколи не повинна стригти йому волосся, а коли хлопець виросте і стане дорослим, він не повинен пити вина. Так хотів Бог: хлопчик мусить стати слугою Господа, а коли він виросте, він переможе ворогів Ізраїля. В ті часи Ізраїль був знову загарбаний ворогами. Цього разу це були філістимляни. Вони жили в країні, яка межувала з Ізраїлем, і Бог послав їх на Ізраїль, щоб покарати євреїв за їхні провини.

Коли хлопчик народився, його назвали Самсоном. Ніколи мати не стригла йому волосся, і Самсон ріс дуже сильним хлопчиком. Самсон виріс і став дорослим чоловіком. Одного разу він вирішим побачити країну, в котрій жили філістимляни. Коли він прийшов туди, він зустрів дівчину, яка йому дуже сподобалася, і він вирішив женитися з нею. Вернувшись додому, він розповів про це батькові і матері, але їм цілком не сподобалось, що їхній син задумав женитися з філістимлянкою. «Невже ти не можеш знайти собі жінку в Ізраїлі?» — питали Самсона батьки. Але Самсон настоював на своєму і просив батьків піти з ним говорити з батьками дівчини. Після довгих умовлянь батьки погодились піти з Самсоном. Не дійшовши до села, де жила його дівчина, Самсон залишив батьків і пішов сам. Раптом на нього із кущів зненацька кинувся лев. Самсон схопив розлютованого звіра за пащу і розірвав його на дві частини. Ось яким сильним зробив Бог Самсона! Розірвавши лева, Самсон залишив його лежати на дорозі, а сам повернувся до батька і матері, нічого не сказавши їм про свою пригоду. Прийшовши в село, де жила його дівчина, батьки Самсона про все договорились з батьком і матір'ю нареченої. Батькам дівчини сподобався Самсон, і вони дали згоду на весілля. Через кілька днів Самсон знову пішов разом з батьками в село до дівчини, цього разу, щоб справити весілля. Коли Самсон підійшов до місця, де кілька днів тому він убив лева, юнак побачив, що вбитий ним звір далі лежить, і що в роті лева гніздиться рій бджіл і що тут вже зібралось багато меду. Самсон взяв з собою соти з медом і відніс їх батькам, але не сказав їм, де він знайшов мед.

І ось настав день весілля. За звичаєм філістимлян, весільне святкування тривало сім днів. Під час одного бен...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.
Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.
Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022243 секунд !