Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Самсон і філістимляни
Сторінки: 1 2

Самсон несе не спині вирвану браму філістимлянського міста на пагорб, з вершини якого кине браму донизу, щоб усі знали його силу.
Згодом силач Самсон знову вирядився в країну філістимлян. Ця подорож була небезпечною для нього, але цього хотів Бог. Проте Самсон поводився необережно і наробив у країні філістимлян багато всього такого, що не сподобалося Богові. Філістимляни намагалися захопити Самсона в полон. Одного разу вони вже вирішили, що це їм цілком вдалося. Трапилось це так. Гуляючи по вулицях міста Гази, Самсон побачив філістимлянку, яка йому дуже сподобалася. Це була недобра жінка, але Самсон пішов з нею до її дому і там залишився. Жителі Гази бачили, що Самсон прийшов до них в місто, і вони вирішили його схопити. Вони побігли до міської брами і замкнули її. «Тепер Самсон не зможе вийти з міста, і ми схопимо його», — думали філістимляни, очікуючи Самсона біля замкнутої брами. Опівночі Самсон вийшов із дому жінки і попрямував до міської брами. Підійшовши до брами, Самсон побачив, що важка міська брама замкнута. Розгніваний силач схопив важку браму і зірвав її із завіс. Потім він звалив її на спину і, обхопивши її двома руками, пішов геть із Гази, забравши з собою браму міста. Побачивши це, філістимляни від страху не могли поворушитися. А Самсон вийшов з брамою на горб, який був недалеко від міста Гази, і з вершини горба кинув її вниз. Потім Самсон пішов додому, а розбита брама залишилась лежати біля підніжжя горба. Бог дав Самсонові силу зробити все це, але Богові дуже не сподобалося те, що Самсон побував у домі філістимлянки.

Згодом Самсон знову пішов до філістимлян. Цього разу йому дуже сподобалася жінка на ім'я Деліла. Побачивши, що вона Самсонові сподобалася, Деліла запросила силача пожити в неї. Самсон відразу погодився. Коли філістимлянські воєначальники почули про те, що Самсон живе у Деліли, вони покликали жінку до себе і сказали: «Ти одержиш дуже багато грошей, якщо взнаєш від Самсона таємницю його сили». Делілі ця пропозиція дуже сподобалася, її дуже хотілось стати багатою. А те, що філістимляни вб'ють Самсона, її зовсім не засмучувало: вона не любила його. Ти пам'ятаєш, що Бог обдарував Самсона неймовірною силою, і вся сила Самсона знаходилася у його волоссі, яке ні разу не було стрижене з дитинства.

Повернувшись додому, Деліла почала просити Самсона: «Скажи мені, звідкіля в тебе сила?» «Якщо ти мене зв'яжеш сімома мотузками, то вся моя сила зникне», — схитрував Самсон. Утішена Деліла побігла до воєначальників і все їм розповіла. Потім, повернувшись додому, вона приспала Самсона і зв'язала його сімома мотузками. Після цього, Деліла крикнула: «Самсоне! Філістимляни прийшли ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.
Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.


Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016616 секунд !