Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Рут, жінка з країни Моав"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Рут, жінка з країни Моав
Сторінки: 1 2

Рут, жінка з країни Моав, просить Боаза, чи можна збирати колоски на його полі. Боаз дає свою згоду та допомагає всіляко Рут, яку покохав.
В одному ізраїльському місті, Вифлеємі, жив чоловік на ім'я Елімелех із своєю жінкою Ноомі і двома синами, Махлоном і Кілйоном. Коли в країні настав голод, тому що мало зерна виросло на полях того року, Елімелег вирішив вирядитися разом із своєю сім'єю в сусідню країну Моав, щоб там дістати зерна. Коли сім'я прийшла в країну Моав, Елімелех захворів і помер. Згодом обидва його сини женилися з моавітянками. Махлон женився з дівчиною на ім'я Рут, а Кілйон — з дівчиною Орпа. Але невдовзі обидва брати також померли, залишивши трьох жінок самотніми. Не було більше дітей в Ноомі.

Одного разу Ноомі вирішила повернутися в Ізраїль. Обидві її невістки пішли разом з нею. Але коли вони прийшли в Ізраїль, Ноомі сказала молодим жінкам: «Повертайтесь додому, в свою країну, а я буду просити Бога, щоб він вам дав других чоловіків». Спочатку обидві молоді жінки не хотіли відходити від Ноомі, але вона продовжувала їх умовляти: «У мене більше нема синів, а ви обидві молоді і повинні вийти заміж». Орпа і Рут заплакали, а потім Орпа поцілувала стару Ноомі і пішла назад в Моав. «Рут, чому ти не йдеш разом з Орпою?» — запитала Ноомі другу невістку. «Я хочу залишитись разом з тобою, — відповіла Рут. — Куди ти підеш, туди і я піду. Твій народ буде і моїм народом. Твій Бог буде і моїм Богом». І обидві вони попрямували до Вифлеєму. Коли Ноомі і Рут прийшли в місто, жителі Вифлеєму сказали: «Як ти постаріла, Ноомі!» «Так, — відповіла Ноомі, — я втратила чоловіка і синів. Бог провів мене через важкі випробовування!»

Ноомі і Рут були дуже бідні. В них зовсім не було грошей, і не було в домі чоловіка, котрий міг би заробляти на хліб. Саме в цей час з усіх полів збирали зерно. «Можна, я піду підбирати залишені на полі колоски?» — запитала Рут Ноомі. «Звичайно», — відповіла Ноомі. І Рут пішла на поле, яке належало багатому селянинові на ім'я Боаз. Рут дуже старанно підбирала колоски, які женці залишали на полі. Коли Боаз прийшов на поле, щоб подивитися на роботу женців, він побачив працьовиту Рут. «Хто ця молода жінка?» — запитав Боаз. Один із женців відповів: «Це — моавітянка Рут. Вона прийшла разом з Ноомі». Тоді Боаз підійшов до Рут і сказав їй: «Ти можеш збирати колоски на моєму полі доти, доки все зерно не буде зібрано. А якщо ти захочеш пити, то ти можеш пити воду, яку приносять на поле мої слуги». Рут була дуже рада тому, що багатий Боаз так приязно поводиться з нею. Адже ж вона була чужинкою і прийшла з країни, де люди не шанували Бога. Боаз продовжував: «Я знаю, що ти добре піклуєшся про...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021253 секунд !