Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Благочестива мати
Сторінки: 1 2

Благочестива мати
1 Цар. 1,2:1-11

Отже, ви знаєте, дітки, що ізраїльтяни увійшли до землі ханаанської. Тепер я вам розповім, що з ними відбувалося по смерті Ісуса Навина. Ви пригадуєте, що скінія була розташована в Силомі. Там жив і первосвященик, який приносив Господові жертви. Я розповім вам про первосвященика іменем Ілля. Ілля був шанованим старцем. Безліч народу приходило поклонитися в Силом до скінії Господа. Поміж тими людьми був хтось на ім'я Елкана. Він мав дві жінки. Ви знаєте, що тепер дозволяють мати тільки одну жінку, а раніше можна було мати дві. Одна з них, дуже благочестива жінка, звалася Анною, але вона не мала дітей. Друга жінка Пеніна, була недоброю людиною, але вона мала дітей. Вона з Анни глузувала і казала, що Бог не дає Анні дітей, тому що Він її не любить. Це була неправда, тому що Бог дуже любив Анну. Бідна жінка іноді плакала, слухаючи глузування другої жінки Елкани. Одного разу, коли Анна прийшла до Силому і Пеніна насміхалася з неї, бідна жінка пішла помолитися до скінії. Ілля був на подвір'ї скінії. Він сидів цього часу на високому сидінні біля входу до скінії. Анна молилася пошепки, а очі в неї були червоними від сліз. Коли Ілля побачив її, то він подумав, що вона випила багато вина, він гостро заговорив з нею і сказав їй: «Навіщо ти напилася вина?» Важко було Анні чути цей докір, але вона лагідно відповіла: «Вина я не пила, але я молюся Богові, тому що я почуваю себе дуже нещасливою».

Коли Ілля почув це, то він сказав їй лагідно: «Бог виконає твоє бажання і дасть тобі те, що ти в Нього прохала». За що молилася Анна? Вона просила Бога дати їй сина і обіцяла віддати його на служіння Богові, щоб він інших навчав пізнавати Господа. Анна дуже втішилася словами Іллі, вона витерла сльози свої і радісна повернулася додому. Ви бачите, дітки, як це добре молитися Господові, коли нещастя. Маю надію, що коли ви будете хворими або, коли до вас непривітно поставляться, ви також будете звертатися до Бога в молитві. Анна пішла з Силому до того місця, де вона мешкала на землі ханаанській і Бог послав їй сина, якого вона назвала «Самуїлом».

Поки Самуїл ще був крихітною дитинкою, Анна не ходила до Силому, але, коли він підріс і йому виповнилося три чи чотири роки, вона взяла його з собою до Силому. Звичайно, люди, котрі повинні були стати священиками, привчалися до служіння в скінії вже з трьох років. В 2 Хр. 31:16 написано: «Для мужчин від віку трьох літ і вище, всім, хто ходить до Дому Господнього».

Анна не забула своєї обітниці присвятити сина свого н...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.
Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016083 секунд !