Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Юний пророк
Сторінки: 1 2

Юний пророк
1 Сам. 2:23-35

Ви вже знаєте, діти, що Самуїл жив зі стареньким Іллею в Силомі. Він жив не в самій скінії, а поблизу, в наметі (1 Сам. 3:1-21). Я думаю, що вам цікаво знати, чи мав Ілля дітей? Вони були вже дорослими, були священиками і приносили Богові жертви. Він мав два сини.

Ви, мабуть, гадаєте, що Ілля мав добрих синів, тому що батько їхній був людиною благочестивою. Але, на жаль, повинен вам зізнатися, що вони не мали страху Божого в серці. Вони Бога не любили і дбали лише про те, щоб добре поїсти та повеселитися, вони зовсім не намагалися догоджати Богові. Сам Ілля був людиною богобоязливою, але він не карав нечестивих синів своїх. І це було дуже недобре з його боку. Бог звелів батькам карати своїх дітей, щоб позбавити їх від зла. Якщо батьки ваші навчають вас різочкою, коли ви сердитеся і не слухаєте або кажете неправду, пам'ятайте, що вони карають вас для вашого блага.

Ілля знав, що сини його поводяться недобре; він часто говорив їм: «Навіщо ви так погано робите? Всі кажуть про вас погано. Господь прогнівається на вас і покарає вас». Але сини Іллі не звертали уваги на слова батька свого і продовжували йти злими шляхами своїми.

Одного разу прийшла до Іллі Божа людина і сказала, що Бог гнівається на його синів і що вони помруть обоє одного дня. Зажурився Ілля. Бог був незадоволений ними, незадоволений Іллею за те, що він не карав синів своїх.

Та сам Ілля був бажаний для Бога, і Бог любив його. Сини Іллі ставали все гіршими і гіршими. Зараз ви дізнаєтеся, що Бог вирішив зробити. Одного вечора Ілля вже відпочивав, маленький Самуїл почув, що якийсь голос кличе його і він відповів: «Ось я!» Потім він встав і побіг до Іллі, щоб спитати, для чого його кликали. Ви бачите, яким слухняним був Самуїл і як він був готовий служити Іллі. Але Ілля сказав: «Я не кликав тебе», тоді Самуїл пішов і ліг. І ось Самуїл вдруге почув, що хтось кличе його: «Самуїле!» Тоді він знову підійшов до Іллі і сказав: «Ось я, ти кликав мене». Він подумав, що і цього разу Ілля кличе його. Та Ілля сказав йому: «Я не кликав тебе, сину мій, іди назад і лягай спати». Самуїл ліг, та невдовзі він знову почув чийсь голос, що кликав його: «Самуїле!» Він подумав, що і цього разу його кличе Ілля; він підійшов до нього і сказав: «Ось я, ти кликав мене?» Аж тоді Ілля зрозумів, Хто кликав Самуїла. Чи ви знаєте, дітки, Хто це був? Це був Господь.

Тоді Ілля наказав Самуїлові знову лягти спати і коли Господь прийде і покличе його, відповісти: «Кажи, Господи, бо чує раб Твій»....... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.
Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023312 секунд !