Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Здобуття ковчегу філістимлянами
Сторінки: 1 2

Сьогодні я вам розповім, як Бог покарав дім Іллі, але перед цим я розкажу вам за філістимлян, які мешкали на території Ханаану. Філістимляни в містах жили, вони поклонялися ідолам і ненавиділи ізраїльтян. Часто вони вели війни з ними. Бог не допускав, щоб філістимляни чинили їм яке-небудь зло, але саме на цю хвилину Бог гнівався на Ізраїля.

Одного разу безліч філістимлян напали на Ізраїля. Вони принесли з собою шатра свої і вночі спали в них. Ізраїльтяни дізналися, що філістимляни нападуть на них; вони озброїлися мечами і списами, розтягнувши намети свої, і розташувалися табором проти філістимлян. Вранці відбулася битва між філістимлянами і ізраїльтянами. Хто ж переміг? Філістимляни перемогли. Цього разу Бог не допоміг ізраїльтянам, а тому вони налякані розбіглися і повернулися до наметів своїх.

Ізраїльтянам потрібно було сповідати свій гріх перед Богом, а вони, натомість, сказали один одному: «Візьмемо сюди ковчег Божий. Коли б з нами був ковчег Божий, то ми перемогли б». Ви пам'ятаєте, що ковчег був золотим ящиком, на віці (кришці) якого іноді в хмарі з'являлася слава Господня. Чи міг ковчег урятувати їх? Ні, тільки Бог може врятувати їх, рятувати людей.

Ізраїльтяни послали до Силому священиків, щоб принести до табору ковчег Божий. Священики були синами Іллі, як ви вже знаєте. Вони принесли ковчег Божий і поклали його поблизу наметів ізраїльських. Ізраїльтяни з радісними вигуками вітали прибуття ковчегу до табору. Їхні радісні вигуки лунали повсюди і були почутими в таборі філістимлян. Вороги їхні почали розпитувати про причину такої радості і невдовзі вони дізналися, що ковчег Бога Ізраїлева прибув до табору ізраїльтян. Філістимляни налякалися і говорили: «Якщо Бог Ізраїля допоможе їм, то що буде з нами? Тому що їхній Бог вже одного разу покарав фараона і його вершників. Він може зробити те саме з нами. Будьмо мужніми і докладемо всіх зусиль, щоб перемогти їх». Філістимляни і ізраїльтяни стали до бою, священики несли ковчег на своїх плечах. Та Бог не допоміг ізраїльтянам. Невдовзі вони злякалися ворогів і розбіглися по наметах своїх, до того ж багато з них загинули. Обидва сини Іллі були вбитими під час битви, так як і було вирішено Господом.

А що ж сталося з ковчегом? Філістимляни заволоділи ним. Як вони раділи! Вони принесли його до того міста, де вони мешкали. Ілля не був присутнім на полі битви. Він залишався в Силомі, але дуже турбувався за долю ковчега. Щоб швидше дізнатися, що відбувається на полі бою, він сидів на підвищенні біля воріт С...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.
Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022114 секунд !