Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Здобуття ковчегу філістимлянами"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Здобуття ковчегу філістимлянами
Сторінки: 1 2

Сьогодні я вам розповім, як Бог покарав дім Іллі, але перед цим я розкажу вам за філістимлян, які мешкали на території Ханаану. Філістимляни в містах жили, вони поклонялися ідолам і ненавиділи ізраїльтян. Часто вони вели війни з ними. Бог не допускав, щоб філістимляни чинили їм яке-небудь зло, але саме на цю хвилину Бог гнівався на Ізраїля.

Одного разу безліч філістимлян напали на Ізраїля. Вони принесли з собою шатра свої і вночі спали в них. Ізраїльтяни дізналися, що філістимляни нападуть на них; вони озброїлися мечами і списами, розтягнувши намети свої, і розташувалися табором проти філістимлян. Вранці відбулася битва між філістимлянами і ізраїльтянами. Хто ж переміг? Філістимляни перемогли. Цього разу Бог не допоміг ізраїльтянам, а тому вони налякані розбіглися і повернулися до наметів своїх.

Ізраїльтянам потрібно було сповідати свій гріх перед Богом, а вони, натомість, сказали один одному: «Візьмемо сюди ковчег Божий. Коли б з нами був ковчег Божий, то ми перемогли б». Ви пам'ятаєте, що ковчег був золотим ящиком, на віці (кришці) якого іноді в хмарі з'являлася слава Господня. Чи міг ковчег урятувати їх? Ні, тільки Бог може врятувати їх, рятувати людей.

Ізраїльтяни послали до Силому священиків, щоб принести до табору ковчег Божий. Священики були синами Іллі, як ви вже знаєте. Вони принесли ковчег Божий і поклали його поблизу наметів ізраїльських. Ізраїльтяни з радісними вигуками вітали прибуття ковчегу до табору. Їхні радісні вигуки лунали повсюди і були почутими в таборі філістимлян. Вороги їхні почали розпитувати про причину такої радості і невдовзі вони дізналися, що ковчег Бога Ізраїлева прибув до табору ізраїльтян. Філістимляни налякалися і говорили: «Якщо Бог Ізраїля допоможе їм, то що буде з нами? Тому що їхній Бог вже одного разу покарав фараона і його вершників. Він може зробити те саме з нами. Будьмо мужніми і докладемо всіх зусиль, щоб перемогти їх». Філістимляни і ізраїльтяни стали до бою, священики несли ковчег на своїх плечах. Та Бог не допоміг ізраїльтянам. Невдовзі вони злякалися ворогів і розбіглися по наметах своїх, до того ж багато з них загинули. Обидва сини Іллі були вбитими під час битви, так як і було вирішено Господом.

А що ж сталося з ковчегом? Філістимляни заволоділи ним. Як вони раділи! Вони принесли його до того міста, де вони мешкали. Ілля не був присутнім на полі битви. Він залишався в Силомі, але дуже турбувався за долю ковчега. Щоб швидше дізнатися, що відбувається на полі бою, він сидів на підвищенні біля воріт С...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.


Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.


Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022693 секунд !