Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Бог Дагон
Сторінки: 1 2

І кн. Сам. 5,6:1-13

Чи хочете ви знати, що філістимляни зробили з ковчегом? Вони з радістю заволоділи ним, тому що знали, що це ковчег великого Бога Ізраїлева. Вони повезли його до одного із міст і поклали його до одного з поганських храмів чи до капища, їхнього поганського бога називали Дагоном. Філістимляни зробили зображення ідола і назвали його Дагоном. Вони побудували для нього капище і поклали ідола на високе місце, вони часто приходили і поклонялися, зображенню Дагона. Вони залишили на всю ніч ковчег в капищі Дагона; наступного дня вранці вони поспішили увійти туди, але що ж вони побачили? Зображення бога Дагона лежало на підлозі, а обличчя його було оберненим в бік ковчегу Божого. Хто ж скинув статую бога Дагона? Це зробив Бог, щоб показати філістимлянам, що Він сильніший за ідолів і ненавидить їх. Але філістимляни не повірили, що це Бог скинув додолу бога Дагона. Вони його підняли і поставили на те саме місце. Наступного дня вранці вони знову пішли до поганського храму, і що ж вони бачать? Дагон знову лежав на підлозі, і цього разу статуя була розбитою, голова і руки лежали окремо від тулуба. Філістимляни дуже засмутилися, побачивши таке. Не знаю, чи вони відремонтували знову статую і поклали її на попереднє місце, але Бог послав їм ще більші нещастя. Бог послав їм важку хворобу. Вони запитували один одного: «Що ж нам робити з ковчегом? Ми не можемо залишати більше його в цьому місті». Тоді вони перенесли його до іншого міста, де жили інші філістимляни. Але що ж трапилося з ними, коли вони несли ковчег? Вони всі захворіли, а багато хто з них помер. Тоді жителі цього міста відіслали ковчег до іншого міста. Коли ж мешканці того міста побачили наближення ковчегу, то вони злякалися і говорили: «Принесли ковчег, щоб умертвити нас».

І, справді, вони стали хворіти і вмирати. Місто наповнилося стогоном і зойками. Нарешті філістимляни вирішили відіслати ковчег назад ізраїльтянам. Але вони все ще не були певними, що Господь Бог Ізраїля гнівався на них за те, що вони тримають біля себе ковчег.

Чи справді Бог гнівався на них? Так, діти, ви знаєте, що це Бог послав на них хвороби і смерть. Філістимляни придумали, яким саме чином відіслати ковчег назад до ізраїльтян. Ось, що вони вирішили: «Покладемо, — сказали вони, — ковчег на колісницю і запряжемо двох корів, яких раніше ніколи не запрягали до колісниці, а телят їхніх відведемо додому. Якщо Бог Ізраїля справді великий, то він примусить корів йти до табору ізраїльського, тоді ми впевнимося, що Бог Ізраїля н...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.
Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.


Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021419 секунд !