Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Бог Дагон
Сторінки: 1 2

І кн. Сам. 5,6:1-13

Чи хочете ви знати, що філістимляни зробили з ковчегом? Вони з радістю заволоділи ним, тому що знали, що це ковчег великого Бога Ізраїлева. Вони повезли його до одного із міст і поклали його до одного з поганських храмів чи до капища, їхнього поганського бога називали Дагоном. Філістимляни зробили зображення ідола і назвали його Дагоном. Вони побудували для нього капище і поклали ідола на високе місце, вони часто приходили і поклонялися, зображенню Дагона. Вони залишили на всю ніч ковчег в капищі Дагона; наступного дня вранці вони поспішили увійти туди, але що ж вони побачили? Зображення бога Дагона лежало на підлозі, а обличчя його було оберненим в бік ковчегу Божого. Хто ж скинув статую бога Дагона? Це зробив Бог, щоб показати філістимлянам, що Він сильніший за ідолів і ненавидить їх. Але філістимляни не повірили, що це Бог скинув додолу бога Дагона. Вони його підняли і поставили на те саме місце. Наступного дня вранці вони знову пішли до поганського храму, і що ж вони бачать? Дагон знову лежав на підлозі, і цього разу статуя була розбитою, голова і руки лежали окремо від тулуба. Філістимляни дуже засмутилися, побачивши таке. Не знаю, чи вони відремонтували знову статую і поклали її на попереднє місце, але Бог послав їм ще більші нещастя. Бог послав їм важку хворобу. Вони запитували один одного: «Що ж нам робити з ковчегом? Ми не можемо залишати більше його в цьому місті». Тоді вони перенесли його до іншого міста, де жили інші філістимляни. Але що ж трапилося з ними, коли вони несли ковчег? Вони всі захворіли, а багато хто з них помер. Тоді жителі цього міста відіслали ковчег до іншого міста. Коли ж мешканці того міста побачили наближення ковчегу, то вони злякалися і говорили: «Принесли ковчег, щоб умертвити нас».

І, справді, вони стали хворіти і вмирати. Місто наповнилося стогоном і зойками. Нарешті філістимляни вирішили відіслати ковчег назад ізраїльтянам. Але вони все ще не були певними, що Господь Бог Ізраїля гнівався на них за те, що вони тримають біля себе ковчег.

Чи справді Бог гнівався на них? Так, діти, ви знаєте, що це Бог послав на них хвороби і смерть. Філістимляни придумали, яким саме чином відіслати ковчег назад до ізраїльтян. Ось, що вони вирішили: «Покладемо, — сказали вони, — ковчег на колісницю і запряжемо двох корів, яких раніше ніколи не запрягали до колісниці, а телят їхніх відведемо додому. Якщо Бог Ізраїля справді великий, то він примусить корів йти до табору ізраїльського, тоді ми впевнимося, що Бог Ізраїля н...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.


Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.
Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.
Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016109 секунд !