Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Непослух Ізраїля

І кн. Сам. 6:13-21,7:1-4

Ізраїльтяни, що перебували на полі, зняли ковчег з колісниці і поклали його на великому камені, потім вони порубали колісницю на дрова і принесли двох корів в жертву Господові. Цим вони показали свою вдячність Богові за те, що Він повернув їм ковчег.

Філістимляни були дуже вражені тим, що відбулося в них на очах і повернулися до своєї країни. Чи не потрібно було б їм відмовитися від поклоніння ідолам після того, як вони переконалися у великій могутності Бога Ізраїлева? Звичайно, їм потрібно було б, прийшовши додому, спалити своїх ідолів і стати поклонниками Бога істинного. Але вони не зробили цього: вони продовжували поклонятися ідолам і за це Бог гнівався на них.

Ізраїльтяни зробили теж дещо, що так сильно засмутило Бога. Вони проявили нездорову цікавість і зазирнули до ковчегу Божого. Це було Господом суворо заборонено всім робити, окрім священиків. «А самі вони не увійдуть, щоб ані на хвилину не бачити святині, — і щоб не повмирати» (Числа 4:20).

Ви вже знаєте, що знаходилося в ковчезі. Там лежали кам'яні таблиці з десятьма заповідями. Бог гнівається, коли люди Його не слухаються, тому Він послав ізраїльтянам хворобу, від якої багато людей повмирали. Тоді вони злякалися залишити в місті своєму ковчег і запропонували мешканцям сусіднього міста взяти його до себе. Ті прийшли до них, взяли ковчег і поклали його в домі однієї людини. Людина та мешкала на горбі і погодилася разом із сином своїм зберігати ковчег в одній із кімнат своїх.

Чому ж не перенесли ковчег знову до Силому? Мешканці Силому почали ідолам поклонятися, тому Бог розгнівався наних і не дозволив повернути до них Свого ковчега. «Засмутили Його підвищеннями своїми і ідолами своїми... Бог... відмовився від перебування в Силомі» (Пс. 77:58-60).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.


Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.
Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023691 секунд !