Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Непослух Ізраїля

І кн. Сам. 6:13-21,7:1-4

Ізраїльтяни, що перебували на полі, зняли ковчег з колісниці і поклали його на великому камені, потім вони порубали колісницю на дрова і принесли двох корів в жертву Господові. Цим вони показали свою вдячність Богові за те, що Він повернув їм ковчег.

Філістимляни були дуже вражені тим, що відбулося в них на очах і повернулися до своєї країни. Чи не потрібно було б їм відмовитися від поклоніння ідолам після того, як вони переконалися у великій могутності Бога Ізраїлева? Звичайно, їм потрібно було б, прийшовши додому, спалити своїх ідолів і стати поклонниками Бога істинного. Але вони не зробили цього: вони продовжували поклонятися ідолам і за це Бог гнівався на них.

Ізраїльтяни зробили теж дещо, що так сильно засмутило Бога. Вони проявили нездорову цікавість і зазирнули до ковчегу Божого. Це було Господом суворо заборонено всім робити, окрім священиків. «А самі вони не увійдуть, щоб ані на хвилину не бачити святині, — і щоб не повмирати» (Числа 4:20).

Ви вже знаєте, що знаходилося в ковчезі. Там лежали кам'яні таблиці з десятьма заповідями. Бог гнівається, коли люди Його не слухаються, тому Він послав ізраїльтянам хворобу, від якої багато людей повмирали. Тоді вони злякалися залишити в місті своєму ковчег і запропонували мешканцям сусіднього міста взяти його до себе. Ті прийшли до них, взяли ковчег і поклали його в домі однієї людини. Людина та мешкала на горбі і погодилася разом із сином своїм зберігати ковчег в одній із кімнат своїх.

Чому ж не перенесли ковчег знову до Силому? Мешканці Силому почали ідолам поклонятися, тому Бог розгнівався наних і не дозволив повернути до них Свого ковчега. «Засмутили Його підвищеннями своїми і ідолами своїми... Бог... відмовився від перебування в Силомі» (Пс. 77:58-60).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.


Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.
Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020042 секунд !