Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Непослух Ізраїля"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Непослух Ізраїля

І кн. Сам. 6:13-21,7:1-4

Ізраїльтяни, що перебували на полі, зняли ковчег з колісниці і поклали його на великому камені, потім вони порубали колісницю на дрова і принесли двох корів в жертву Господові. Цим вони показали свою вдячність Богові за те, що Він повернув їм ковчег.

Філістимляни були дуже вражені тим, що відбулося в них на очах і повернулися до своєї країни. Чи не потрібно було б їм відмовитися від поклоніння ідолам після того, як вони переконалися у великій могутності Бога Ізраїлева? Звичайно, їм потрібно було б, прийшовши додому, спалити своїх ідолів і стати поклонниками Бога істинного. Але вони не зробили цього: вони продовжували поклонятися ідолам і за це Бог гнівався на них.

Ізраїльтяни зробили теж дещо, що так сильно засмутило Бога. Вони проявили нездорову цікавість і зазирнули до ковчегу Божого. Це було Господом суворо заборонено всім робити, окрім священиків. «А самі вони не увійдуть, щоб ані на хвилину не бачити святині, — і щоб не повмирати» (Числа 4:20).

Ви вже знаєте, що знаходилося в ковчезі. Там лежали кам'яні таблиці з десятьма заповідями. Бог гнівається, коли люди Його не слухаються, тому Він послав ізраїльтянам хворобу, від якої багато людей повмирали. Тоді вони злякалися залишити в місті своєму ковчег і запропонували мешканцям сусіднього міста взяти його до себе. Ті прийшли до них, взяли ковчег і поклали його в домі однієї людини. Людина та мешкала на горбі і погодилася разом із сином своїм зберігати ковчег в одній із кімнат своїх.

Чому ж не перенесли ковчег знову до Силому? Мешканці Силому почали ідолам поклонятися, тому Бог розгнівався наних і не дозволив повернути до них Свого ковчега. «Засмутили Його підвищеннями своїми і ідолами своїми... Бог... відмовився від перебування в Силомі» (Пс. 77:58-60).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022061 секунд !