Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Цар
Сторінки: 1 2

Цар
І кн. Сам. 9,10:1,17-27

Один юнак мав багато овець, полів, корів і віслюків. Одного разу десь поділися три віслюки; юнак пішов шукати їх на горбах і на полях. Він був на ім'я Саул. Він взяв свого служника і разом з ним довго шукав віслюків, але не знайшов їх. Так Саул підійшов до міста, де мешкав Самуїл. Служник сказав Саулові: «В цьому місті є людина Божа, пророк. Все, що каже, все справджується. Запитаймо його, де віслюки батька твого». Саул відповів: «Добре, підемо до нього». Саул і служники його увійшли до міста, там вони зустріли Самуїла. Саул і його служники ніколи раніше не бачили Самуїла, тому вони його і не впізнали. Самуїл був вже старим. Він носив довгого плаща і волосся мав довге; люди, котрі присвячували своє життя для служіння Богові, завжди носили таке волосся і називалися назореями (І кн. Сам. 1,11. Числа 6).

Саул підійшов до старого і запитав його: «Скажи мені, де живе пророк?» Чи знав Самуїл, хто такий був Саул? Так, він знав, тому що Бог сказав йому, що людина, яку він зустріне, буде царем ізраїльським, хоч він і ніколи не бачив його. Самуїл знав, хто такий Саул, і що Саул хотів дізнатися, де віслюки його батька.

Перед тим, як Саул сказав йому про запропалих віслюків, Самуїл звернувся до нього з такими словами: «Віслюки, які в тебе загубилися, вже три дні, як знайшлися». Потім Самуїл сказав Саулові, що він має багато чого йому розповісти і що він мусить залишитися в його домі до ранку наступного дня. Саул і служники його пішли в дім Самуїла. І повів Самуїл Саула на дах свого дому і довго розмовляв з ним. Наступного дня, ще й на світ не благословлялося, Самуїл провів Саула і слугу його через місто. Коли вони підходили до краю міста, Самуїл сказав Саулові: «Накажи служникові, щоб він пішов попереду нас». Служник пішов вперед, а Самуїл і Саул залишилися вдвох. Тоді Самуїл взяв посудину з оливою, що була в нього, і вилив її на голову Саула. І сказав: «Господь вибрав тебе царем ізраїльським». Навіщо Самуїл вилив на голову Саула оливу? На знак того, що його обрано царем. Виливання оливи на голову людини називалося помазанням. Потім Самуїл і Саул попрощалися. Саул пішов своєю дорогою і повернувся до своїх рідних. Але він нікому не розповів про те, що Самуїл його помазав у царі.

Невдовзі після того, Самуїл покликав ізраїльтян, щоб оголосити, хто буде царем. Передусім Самуїл сказав їм: «Як погано з їхнього боку не бажати мати царем Бога!» А потім він показав їм людину, котрий повинен був стати їхнім царем. Коли ізраїльтяни побачили Саула...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.


Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016645 секунд !