Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Цар
Сторінки: 1 2

Цар
І кн. Сам. 9,10:1,17-27

Один юнак мав багато овець, полів, корів і віслюків. Одного разу десь поділися три віслюки; юнак пішов шукати їх на горбах і на полях. Він був на ім'я Саул. Він взяв свого служника і разом з ним довго шукав віслюків, але не знайшов їх. Так Саул підійшов до міста, де мешкав Самуїл. Служник сказав Саулові: «В цьому місті є людина Божа, пророк. Все, що каже, все справджується. Запитаймо його, де віслюки батька твого». Саул відповів: «Добре, підемо до нього». Саул і служники його увійшли до міста, там вони зустріли Самуїла. Саул і його служники ніколи раніше не бачили Самуїла, тому вони його і не впізнали. Самуїл був вже старим. Він носив довгого плаща і волосся мав довге; люди, котрі присвячували своє життя для служіння Богові, завжди носили таке волосся і називалися назореями (І кн. Сам. 1,11. Числа 6).

Саул підійшов до старого і запитав його: «Скажи мені, де живе пророк?» Чи знав Самуїл, хто такий був Саул? Так, він знав, тому що Бог сказав йому, що людина, яку він зустріне, буде царем ізраїльським, хоч він і ніколи не бачив його. Самуїл знав, хто такий Саул, і що Саул хотів дізнатися, де віслюки його батька.

Перед тим, як Саул сказав йому про запропалих віслюків, Самуїл звернувся до нього з такими словами: «Віслюки, які в тебе загубилися, вже три дні, як знайшлися». Потім Самуїл сказав Саулові, що він має багато чого йому розповісти і що він мусить залишитися в його домі до ранку наступного дня. Саул і служники його пішли в дім Самуїла. І повів Самуїл Саула на дах свого дому і довго розмовляв з ним. Наступного дня, ще й на світ не благословлялося, Самуїл провів Саула і слугу його через місто. Коли вони підходили до краю міста, Самуїл сказав Саулові: «Накажи служникові, щоб він пішов попереду нас». Служник пішов вперед, а Самуїл і Саул залишилися вдвох. Тоді Самуїл взяв посудину з оливою, що була в нього, і вилив її на голову Саула. І сказав: «Господь вибрав тебе царем ізраїльським». Навіщо Самуїл вилив на голову Саула оливу? На знак того, що його обрано царем. Виливання оливи на голову людини називалося помазанням. Потім Самуїл і Саул попрощалися. Саул пішов своєю дорогою і повернувся до своїх рідних. Але він нікому не розповів про те, що Самуїл його помазав у царі.

Невдовзі після того, Самуїл покликав ізраїльтян, щоб оголосити, хто буде царем. Передусім Самуїл сказав їм: «Як погано з їхнього боку не бажати мати царем Бога!» А потім він показав їм людину, котрий повинен був стати їхнім царем. Коли ізраїльтяни побачили Саула...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022355 секунд !