Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Грішники після потопу
Сторінки: 1 2

Серед людей було багато нечестивих і таких, що не вірили в Бога, а робили собі ідолів. Одного разу вони вирішили збудувати Вавілонську вежу, щоб вона дістала до неба.
Бут. 11:1-11

Ми тільки що говорили за втішний випадок, що трапився до потопу — за взяття Богом на небо Еноха.

Тепер ми прочитаємо за сумні події, які відбулися після потопу. За ці події докладно розповідає Біблія. Ви знаєте, що Ной мав три сини: Сим, Хам і Яфет. Після потопу він мав багато дітей, земля знову була заселена людьми.

Невдовзі виявилося, що і після потопу люди не стали кращими, як до потопу. Найвідомішим чоловіком на той час був Німрод. Він був внуком Хама, сина Ноя. Німрод був надзвичайно мужнім, сильним і спритним. Він дуже любив полювання. В цьому не було нічого поганого, тому що корисно і необхідно було знищувати хижих звірів. Німрода під час полювання супроводжувало багато людей і вони називали його: «Сильним звіроловом перед Господом». Але, незважаючи на таку назву, Німрод був великим ворогом Бога.

Мисливці переслідували диких звірів повсюди. Одного разу вони підійшли до широкої низини неподалік від ріки Євфрат. Ця рівнина називалася Сенаарською. Там ці люди і замешкали. Це була плодюча, чудова і тіниста сторона — тому мисливці і вибрали її. Спочатку вони мешкали в наметах, але потім почали будувати будівлі. Та на тому місці було обмаль каміння, але вони вміли випалювати цеглу з глини, якої було там вдосталь. Вони сказали один одному: «Зробимо цегли й випалимо її вогнем». Вони розім'яли глину, наповнили нею форми, а потім, склавши разом, розпалили вогонь посередині.

Яким чином вони скріплювали глину? Вони знайшли липучу речовину, званою смолою. Цю смолу вони вживали для з'єднування цеглин.

Ці люди ревно займалися будуванням своїх домів, та в серцях вони мали горді помисли: збудувати велике місто і всім там поселитися. Вони хотіли цим прославити себе і налякати сусідів своїх. Щоб надати грізного вигляду своєму місту, вони надумали збудувати високу башту до небес.

З височини цієї башти вони мали надію побачити, коли будуть наближатися їхні вороги. Однак самі вони не прагнули жити на тому місці, вони говорили самі собі: «Прославимо себе до того, як ми розпорошимося по всій землі». Та Бог бажав, щоб вони були розпорошеними, а те, що Бог задумав, завжди повинно здійснитися. Господь знав, що це буде недобре, якщо нечестиві зберуться разом і будуть жити, допомагаючи один одному робити зло. Тому Бог сказав: «Зійдемо з неба».

Кому це сказав Бог? Своєму улюбленому Синові, Котрий разом з Ним перебуває на небі. Йому також свого часу Господь сказав: «Створимо людину».

Господь мав особливий план, як саме переш...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021482 секунд !