Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Старенький священник
Сторінки: 1 2

Старенький священник
Луки 1:5-23

В цій книзі, діти, ви дізнаєтеся про все, що стосується нашого Господа Ісуса Христа.

Передусім я розповім вам про одну благочестиву людину іменем Захарій. Він був священиком і служив Богу в Його храмі. Інколи він курив запашний фіміам на золотому жертовникові. Фіміам готували з ароматних смол, дрібно потовчених.

Священиків було багато і вони жили в різних місцях юдейської країни. Ці священики приходили по черзі до Єрусалиму і протягом тижня служили в храмі. Дружина Захарія називалася Єлизаветою. Обоє вони були вже старенькими і обоє були всією душею віддані Господеві. Вони не мали дітей. Часто в молитвах вони благали Бога подарувати їм сина, але Господь довгий час не давав їм дітей. Євреї вважали, що взагалі Бог не дає дітей батькам тим, котрих він карає; вони вважали, що таким чином проявляється гнів Господній. Однак, Господь був дуже задоволений Захарієм і Єлизаветою.

Одного разу Захарій пішов до Єрусалиму, щоб тиждень служити в храмі. Ранесенько він увійшов до храму. Щоранку священики кидали жеребок, кому з них курити фіміам на жертовникові. Жеребок, здебільшого, кидали так: всі священики, що перебували в храмі, витягали по одній паличці з купки; той, хто витягав саму найдовшу паличку, повинен був курити фіміам Богу. Цього ранку жеребок витягнув Захарій і він сам один увійшов до храму для кадіння. Впавши на коліна перед жертовником, Захарій побачив щось дивне: це було видіння — праворуч від жертовника з'явився йому ангел Господній. Побачивши його, Захарій збентежився і налякався. Однак ангел звернувся до нього з привітними словами: «Не лякайся, Захаріє!» «Твоя молитва почута, дружина твоя, Єлизавета, народить тобі сина іменем Іван. І він наверне багатьох синів Ізраїлевих до Господа». Вимовляючи ім'я Господа Бога, ангел мав на увазі Господа Ісуса, Котрому невдовзі належало прийти в цей світ. Захарій мав обіцянку, що він матиме сина, котрий буде проповідувати Царство Боже і котрий за допомогою Духа Божого наверне багато людей до Господа Ісуса. Захарій зовсім не зрадів такій звістці, тому що він не зміг повірити, що його дружина може народити сина. Це недобре, що він не повірив словам ангела. І тоді ангел сказав йому: «Я, Гавриїл, перебуваючий перед Богом і посланий говорити з тобою. А тому ти будеш мовчати і не зможеш вимовити і слова до того часу, поки все не здійсниться, тому що ти не повірив словам моїм, які свого часу сповняться». Тієї ж миті Захарій втратив здатність говорити і разом з тим став недочувати. Ангел піднявся на небо ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.


Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021411 секунд !