Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Різдво Спаса"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Різдво Спаса
Сторінки: 1 2

Лук. 1:26-80

Шостого місяця послав Бог ангела Гавриїла до міста Галілейського, званого Назаретом, до діви Марії, котра була заручена з Йосифом, чоловіком її. Ви пригадуєте, діти, цього ангела, котрий звістив Захарія про народження сина, названого Іваном. Тепер він прийшов повідомити Марію про народження Сина, Котрий буде великим і буде називатися Сином Всевишнього, і дасть йому Господь Бог престол Давида, батька його.

Ангел, прийшовши до неї, сказав їй: «Радій, благодатна! Господь з тобою, благословенна ти поміж жонами». Вона, побачивши його, збентежилася і міркувала собі, що це за привітання. І сказав їй ангел: «Не бійся, Маріє, бо ти знайшла благодать в Бога. Ти народиш Сина і дасиш Йому ймення Ісус». Ангел розповів їй про Єлизавету, котра була родичкою Марії, що вона теж народить сина. Тоді Марія сказала ангелові: «Ось, раба Господня; нехай буде за словами твоїми». І відійшов від неї ангел.

Потому Марія пішла до Верхньої країни до міста Юдиного, де жили Захарій і Єлизавета. Увійшовши в дім, вона привітала Єлизавету. Почувши привітання Марії, Єлизавета наповнилася Духом Святим і вигукнула голосно, кажучи: «І звідкіля мені це, що прийшла до мене матір мого Господа!?» І Єлизавета благословила Бога. Діва Марія довго розмовляла з Єлизаветою. Хоч вона була юною, а Єлизавета похилого віку, вони любили бути разом. Єлизавета знала, що її син не буде таким великим, як Син діви Марії. Син її Іван буде вшанованим і благочестивим, а Ісус буде Сином Божим. Іван хоч і буде сповнений Духом Святим, але він буде залишатися звичайною людиною, доступною гріху. Ісус буде безгрішною людиною — невинним Ягням Божим.

Пробувши там три місяці, діва Марія повернулася до свого дому в Назареті. Невдовзі по тому народила Єлизавета сина. Всі друзі і її рідні раділи, почувши звістку про його народження. На восьмий день життя малюка в її дім прийшли сусіди і родичі. На восьмий день за законом Божим євреї обрізали всякого новонародженого хлопчика, тобто, священик робив знак на тілі, щоб було явно, що він єврей. Того ж дня дитині давали ім'я.

Друзі казали: «Назвемо його іменем його батька, Захарією». «Ні, — відповідала Єлизавета, — він буде називатися Іваном». Вона знала, що таке було веління ангела. Захарій все ще не міг говорити; друзі почали запитувати його знаками, як би він бажав назвати сина. Тоді Захарій попрохав дощечку: на той час вживалися дощечки, поверхня яких була вкрита вощиною, по якій і писали залізним пером. Захарій написав: «Ім'я моєму синові — Іван». Всі...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020886 секунд !