Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Різдво Спаса
Сторінки: 1 2

Лук. 1:26-80

Шостого місяця послав Бог ангела Гавриїла до міста Галілейського, званого Назаретом, до діви Марії, котра була заручена з Йосифом, чоловіком її. Ви пригадуєте, діти, цього ангела, котрий звістив Захарія про народження сина, названого Іваном. Тепер він прийшов повідомити Марію про народження Сина, Котрий буде великим і буде називатися Сином Всевишнього, і дасть йому Господь Бог престол Давида, батька його.

Ангел, прийшовши до неї, сказав їй: «Радій, благодатна! Господь з тобою, благословенна ти поміж жонами». Вона, побачивши його, збентежилася і міркувала собі, що це за привітання. І сказав їй ангел: «Не бійся, Маріє, бо ти знайшла благодать в Бога. Ти народиш Сина і дасиш Йому ймення Ісус». Ангел розповів їй про Єлизавету, котра була родичкою Марії, що вона теж народить сина. Тоді Марія сказала ангелові: «Ось, раба Господня; нехай буде за словами твоїми». І відійшов від неї ангел.

Потому Марія пішла до Верхньої країни до міста Юдиного, де жили Захарій і Єлизавета. Увійшовши в дім, вона привітала Єлизавету. Почувши привітання Марії, Єлизавета наповнилася Духом Святим і вигукнула голосно, кажучи: «І звідкіля мені це, що прийшла до мене матір мого Господа!?» І Єлизавета благословила Бога. Діва Марія довго розмовляла з Єлизаветою. Хоч вона була юною, а Єлизавета похилого віку, вони любили бути разом. Єлизавета знала, що її син не буде таким великим, як Син діви Марії. Син її Іван буде вшанованим і благочестивим, а Ісус буде Сином Божим. Іван хоч і буде сповнений Духом Святим, але він буде залишатися звичайною людиною, доступною гріху. Ісус буде безгрішною людиною — невинним Ягням Божим.

Пробувши там три місяці, діва Марія повернулася до свого дому в Назареті. Невдовзі по тому народила Єлизавета сина. Всі друзі і її рідні раділи, почувши звістку про його народження. На восьмий день життя малюка в її дім прийшли сусіди і родичі. На восьмий день за законом Божим євреї обрізали всякого новонародженого хлопчика, тобто, священик робив знак на тілі, щоб було явно, що він єврей. Того ж дня дитині давали ім'я.

Друзі казали: «Назвемо його іменем його батька, Захарією». «Ні, — відповідала Єлизавета, — він буде називатися Іваном». Вона знала, що таке було веління ангела. Захарій все ще не міг говорити; друзі почали запитувати його знаками, як би він бажав назвати сина. Тоді Захарій попрохав дощечку: на той час вживалися дощечки, поверхня яких була вкрита вощиною, по якій і писали залізним пером. Захарій написав: «Ім'я моєму синові — Іван». Всі...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023794 секунд !