Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Дитина в храмі

Лук. 2:21-40

Божественне Дитя ще довго залишалося у Вифлеємі. Як минуло вісім днів, священик вифлеємський виконав обряд обрізання і Дитя назвали Ісусом, іменем понад всіма іменами: чудове ім'я це означає «Спаситель». Коли Дитині сповнилося шість тижнів, її перевезли до Єрусалиму, що знаходився на відстані семи миль від Вифлеєму. Мати Дитини мала принести жертву в чудовому Єрусалимському храмі.

Вона принесла в жертву дві горлиці. Коли б вона була багатшою, то принесла б в жертву двоє ягнят; проте Марія була бідною, тому принесла лише дві голубки, це було набагато дешевше. На руках вона тримала чисте і невинне Дитя. Воно було первонародженим, тобто народженим першим сином її, тому за законом Господнім Син повинен був присвячуватися Богу. Коли Марія і Йосиф перебували на подвір'ї храму і передавали принесених горлиць священикам, до них підійшов старенький Семен. Він з нетерпінням очікував на пришестя Спасителя. Бог обіцяв йому, що він лише тоді помре, коли побачить Месію.

Дух Святий виявив йому, що Дитя Ісус знаходиться в храмі. З радісним серцем він зустрів Дитятко. Семен взяв його на руки, благословив Бога, кажучи: «Нині звільняєш раба Твого, Владико, за словом Твоїм, з миром, бо бачили очі мої Спасителя». Потім він благословив батьків Його. Матері Ісуса він провістив, що скорбота, немов меч, вразить її душу. Пізніше, коли вона стояла біля хреста, на якому висів її коханий син, вона мусила згадувала ці слова. На той час до храму увійшли ще декілька людей, щоб і собі глянути на Дитятко. Між ними була одна вдова, котра дожила до сивини, іменем Анна. Вона була віщункою, тому знала, що Дитя Ісус було Спасителем світу. Анна була вдовою протягом вісімдесяти чотирьох років, отже, на той час їй вже було близько ста років. Вона віддала належну шану Богові за Спасителя і, прославляючи Бога, всім розповідала про Його пришестя.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018930 секунд !