Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Дитина в храмі

Лук. 2:21-40

Божественне Дитя ще довго залишалося у Вифлеємі. Як минуло вісім днів, священик вифлеємський виконав обряд обрізання і Дитя назвали Ісусом, іменем понад всіма іменами: чудове ім'я це означає «Спаситель». Коли Дитині сповнилося шість тижнів, її перевезли до Єрусалиму, що знаходився на відстані семи миль від Вифлеєму. Мати Дитини мала принести жертву в чудовому Єрусалимському храмі.

Вона принесла в жертву дві горлиці. Коли б вона була багатшою, то принесла б в жертву двоє ягнят; проте Марія була бідною, тому принесла лише дві голубки, це було набагато дешевше. На руках вона тримала чисте і невинне Дитя. Воно було первонародженим, тобто народженим першим сином її, тому за законом Господнім Син повинен був присвячуватися Богу. Коли Марія і Йосиф перебували на подвір'ї храму і передавали принесених горлиць священикам, до них підійшов старенький Семен. Він з нетерпінням очікував на пришестя Спасителя. Бог обіцяв йому, що він лише тоді помре, коли побачить Месію.

Дух Святий виявив йому, що Дитя Ісус знаходиться в храмі. З радісним серцем він зустрів Дитятко. Семен взяв його на руки, благословив Бога, кажучи: «Нині звільняєш раба Твого, Владико, за словом Твоїм, з миром, бо бачили очі мої Спасителя». Потім він благословив батьків Його. Матері Ісуса він провістив, що скорбота, немов меч, вразить її душу. Пізніше, коли вона стояла біля хреста, на якому висів її коханий син, вона мусила згадувала ці слова. На той час до храму увійшли ще декілька людей, щоб і собі глянути на Дитятко. Між ними була одна вдова, котра дожила до сивини, іменем Анна. Вона була віщункою, тому знала, що Дитя Ісус було Спасителем світу. Анна була вдовою протягом вісімдесяти чотирьох років, отже, на той час їй вже було близько ста років. Вона віддала належну шану Богові за Спасителя і, прославляючи Бога, всім розповідала про Його пришестя.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.


Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024730 секунд !