Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Мудреці
Сторінки: 1 2

Мудреці
Матв. 2:1-11

У віддаленій від Єрусалима країні жили декілька мудреців. Вони не були євреями, — це були погани. В тій країні, де всі поклонялися ідолам, ці мудреці пізнали справжнього Бога і шанували Його.

Мудреці спостерігали рух зірок на небі і знали імена. Одного разу вони побачили на небі дивовижну зорю: такої вони ще досі не бачили. Це трапилося саме тієї ночі, коли народився в яслах Ісус-Дитя, але вони нічого не знали про Божественного Хлопчика. Бог відкрив їм очі, що в країні юдейській народився Цар, і саме в тому місці, над яким сяяла зоря. Тоді мудреці вирушили в неблизьку дорогу. Вони були дуже багатими, тому їхали на верблюдах; вони везли для новонародженого Дитятка дорогоцінні подарунки. Мудреці їхали дуже довго і нарешті приїхали до Єрусалиму. Не відаючи, де знаходиться Дитя, вони запитували всіх зустрічних перехожих: «Де народжений Цар Юдейський? Бо ми бачили на сході зорю Його і прийшли поклонитися Йому».

На той час в Єрусалимі жив старий цар. Це був гордий, жорстокий, дратівливий і нечестивий чоловік. Ім'я його було Ірод. Дізнавшись про народження нового царя, Ірод стривожився; злякалися і всі його наближені. Вони замислили умертвити Дитя. Однак, вони не знали, де Його шукати. Тому Ірод послав за священиками і вченими, котрих називали книжниками. Ці люди багато разів читали Біблію і добре знали Святе Письмо. Ірод сказав їм: «Де повинен народитися Цар, Син Божий, Котрого Бог обіцяв послати в цей світ?» Священики і книжники відповіли: «В Біблії сказано пророками, що Він народиться у Вифлеємі». Тоді Ірод послав за мудрецями; він покликав їх таємно, щоб запитати, коли вони побачили зорю.

Мудреці відповіли, що вони бачили таку зорю дивовижну близько року тому. Ірод подумав: «Отже, Дитині вже близько року». Потім він розповів мудрецям, що Дитя повинно було народитися у Вифлеємі. Він звернувся до них з удавано щирим проханням: «Сходіть до Вифлеєму і розпитайте, де знаходиться Дитя, а коли знайдете Його, повідомте мені, щоб і я міг піти і поклонитися Йому». Мудреці гадали, що Ірод прихильно ставився до новонародженого Царя, а тому вирішили, що вони все розкажуть йому, коли дізнаються. Вони не знали, що Ірод сказав неправду і задумав у душі своїй убивство.

Мудреці вирушили до Вифлеєму, гадаючи, що їм нелегко буде знайти Дитятко. Однак, поглянувши на небо, вони побачили ту саму зорю. Зоря рухалася попереду них, вказуючи їм шлях; нарешті вони прийшли і зупинилася зоря над хатиною, де знаходився маленький Ісус. Побачивши, що зоря зупинил...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.








Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.




Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.


Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.




Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.




Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціями



Сторінка згенерована за 0.020260 секунд !