Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Мудреці
Сторінки: 1 2

Мудреці
Матв. 2:1-11

У віддаленій від Єрусалима країні жили декілька мудреців. Вони не були євреями, — це були погани. В тій країні, де всі поклонялися ідолам, ці мудреці пізнали справжнього Бога і шанували Його.

Мудреці спостерігали рух зірок на небі і знали імена. Одного разу вони побачили на небі дивовижну зорю: такої вони ще досі не бачили. Це трапилося саме тієї ночі, коли народився в яслах Ісус-Дитя, але вони нічого не знали про Божественного Хлопчика. Бог відкрив їм очі, що в країні юдейській народився Цар, і саме в тому місці, над яким сяяла зоря. Тоді мудреці вирушили в неблизьку дорогу. Вони були дуже багатими, тому їхали на верблюдах; вони везли для новонародженого Дитятка дорогоцінні подарунки. Мудреці їхали дуже довго і нарешті приїхали до Єрусалиму. Не відаючи, де знаходиться Дитя, вони запитували всіх зустрічних перехожих: «Де народжений Цар Юдейський? Бо ми бачили на сході зорю Його і прийшли поклонитися Йому».

На той час в Єрусалимі жив старий цар. Це був гордий, жорстокий, дратівливий і нечестивий чоловік. Ім'я його було Ірод. Дізнавшись про народження нового царя, Ірод стривожився; злякалися і всі його наближені. Вони замислили умертвити Дитя. Однак, вони не знали, де Його шукати. Тому Ірод послав за священиками і вченими, котрих називали книжниками. Ці люди багато разів читали Біблію і добре знали Святе Письмо. Ірод сказав їм: «Де повинен народитися Цар, Син Божий, Котрого Бог обіцяв послати в цей світ?» Священики і книжники відповіли: «В Біблії сказано пророками, що Він народиться у Вифлеємі». Тоді Ірод послав за мудрецями; він покликав їх таємно, щоб запитати, коли вони побачили зорю.

Мудреці відповіли, що вони бачили таку зорю дивовижну близько року тому. Ірод подумав: «Отже, Дитині вже близько року». Потім він розповів мудрецям, що Дитя повинно було народитися у Вифлеємі. Він звернувся до них з удавано щирим проханням: «Сходіть до Вифлеєму і розпитайте, де знаходиться Дитя, а коли знайдете Його, повідомте мені, щоб і я міг піти і поклонитися Йому». Мудреці гадали, що Ірод прихильно ставився до новонародженого Царя, а тому вирішили, що вони все розкажуть йому, коли дізнаються. Вони не знали, що Ірод сказав неправду і задумав у душі своїй убивство.

Мудреці вирушили до Вифлеєму, гадаючи, що їм нелегко буде знайти Дитятко. Однак, поглянувши на небо, вони побачили ту саму зорю. Зоря рухалася попереду них, вказуючи їм шлях; нарешті вони прийшли і зупинилася зоря над хатиною, де знаходився маленький Ісус. Побачивши, що зоря зупинил...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.
Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.
Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.
Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022049 секунд !