Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Жорстокий цар"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Жорстокий цар
Сторінки: 1 2

Матв. 2:12-23

Мудреці мали намір повернутися до Єрусалиму і розповісти Іродові, що вони знайшли Дитя. Вони залишилися у Вифлеємі. І ось, до кожного з них промовляв голос уві сні, кажучи: «Не повертайтеся до Єрусалиму, щоб навідатися до Ірода, не розповідайте йому про Ісуса».

Сприйнявши таке уві сні, волхви зовсім іншим шляхом поверталися на батьківщину. Вони залишали Вифлеєм з вічною радістю у своїх серцях, тому що вони бачили Спасителя. Ірод нетерпляче очікував на повернення мудреців до Єрусалиму. Довго він чекав, аж нарешті почув, що вони іншим шляхом повернулися на батьківщину, але там він вже не міг їх відшукати. Цар сильно розгнівався, бо тепер він вже не знав, де йому шукати Дитину-Царя, і як дізнатися, що це саме те чи інше Дитя. Тоді він наказав повбивати всіх малюків у Вифлеємі, маючи надію, що таким чином поміж ними буде вбитий і Ісус, Дитя, Котре він шукав. Однак, Господь не допустив, щоб був вбитий Його Син. Ангел Господній з'явився Йосифові уві сні і сказав йому: «Вставай, бери Дитя і матір Його, і тікай до Єгипту; і перебувай там, поки я тобі скажу: Ірод шукає Дитину, щоб умертвити її». Йосиф негайно піднявся, хоч надворі була ще ніч, взяв Дитя і матір Його, посадив їх на віслюка, і вони поїхали до Єгипту. На світанку їх не міг побачити ще ніхто; Йосиф тихо, непомітно виїхав з Вифлеєму, так що потім так і не дізналися, куди він повіз Дитя.

Невдовзі воїни прийшли до Вифлеєму, забрали дітей у матерів і повбивали їх мечами. Місто наповнилося дитячим плачем і голосінням їхніх матерів. Дитя Ісус був на той час у безпеці в Єгипті.

Невдовзі потому жорстокий цар, котрий знищив стільки невинних дітей, помер в агонії від жахливої хвороби: він був живим з'їдений черв'яками. Тоді ангел Господній з'явився уві сні Йосифові і сказав йому: «Піднімайся, бери Дитя і Його матір і повертайся на землю ізраїльську, тому що Ірод і ті, що шукали Дитя, чатували на його життя, вже померли».

Йосиф встав, взяв Дитя і матір Його і вирушив до Ізраїлю. Він з радістю залишив землю поганську, бо йому так хотілося жити поблизу Єрусалима, тому що там знаходився храм Господній; але, почувши, що там в Юдеї царює син Ірода Архелай, страшився йти туди. Він не знав, що йому робити, допоки ангел не сказав йому уві сні, що йому потрібно йти до міста Назарета, де жила до заміжжя діва Марія. В цьому місті жив і виховувався Божественний Хлопчик. Йосиф заробляв собі на хліб, працюючи теслею. Син Божий частенько був разом з ним, спостерігаючи за його роботою, допомагав йо...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.
Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.
Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.
Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.


Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.130424 секунд !