Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Проповідник в пустелі

Проповідник в пустелі
Мтв. 3:1-6, 13:17; Івана 1:31-34

Іван був на шість місяців старший від Ісуса. Ви пригадуєте, що він був сином священика Захарія.

Іван почав проповідувати раніше за Ісуса. Він поселився в пустелі і почав проповідувати, коли йому сповнилося тридцять років. Він не був схожим на інших людей і одягався не так, як інші. Він носив одяг з верблюжого волосся і шкіряний пояс. Їжа його також відрізнялася від їжі інших людей: він харчувався тим, що знаходив у пустелі. Там було багато комах завбільшки з дитячий палець, називалися вони сараною або акридами. Іван знаходив їх і на деревах, і в траві; певно, що він збирав хмиз, розпалював багаття і на жаринах готував собі їжу. В дуплах старих дерев він знаходив мед, що його зносили туди бджоли; бджоли збирали мед з диких пустельних квітів.

Багато хто говорив про дивний одяг Івана і його незвичну їжу. Народ хотів бачити Івана і чути, що він проповідує в пустелі. Тисячі людей ішли до нього. Іван проповідував за покаяння: він закликав людей спокутувати свої гріхи. Першим словом його було: «Покайтеся!» Потім Іван говорив людям про пришестя Спасителя. Багато людей спокутували свої гріхи і наверталися до Бога. Іван приводив їх до річки Йордан і там їх хрестив. Він обмивав їх водою на знак того, що Бог простив їм гріхи. Бог об'явив йому, що Його Син прийде до нього, і що, коли він буде хрестити Його, то Дух Святий злине на Нього.

Нарешті Ісус прийшов до нього. Іван здивувався, що Ісус прийшов хреститися, тому що він знав, Ісус був безгрішним і не мав потреби в хрещенні для спокутування гріхів. Увійшовши в річку, Ісус підніс молитву до Отця Небесного Свого. Тоді голуб злинув на Ісуса. І пролунав голос з неба, промовляючи: «Це Син Мій Улюблений, Котрого Я сподобав».

Тоді Іван нагадав провіщене йому Богом, і з того часу був цілком впевненим, що Ісус є Син Божий.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.
Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020058 секунд !