Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Проповідник в пустелі

Проповідник в пустелі
Мтв. 3:1-6, 13:17; Івана 1:31-34

Іван був на шість місяців старший від Ісуса. Ви пригадуєте, що він був сином священика Захарія.

Іван почав проповідувати раніше за Ісуса. Він поселився в пустелі і почав проповідувати, коли йому сповнилося тридцять років. Він не був схожим на інших людей і одягався не так, як інші. Він носив одяг з верблюжого волосся і шкіряний пояс. Їжа його також відрізнялася від їжі інших людей: він харчувався тим, що знаходив у пустелі. Там було багато комах завбільшки з дитячий палець, називалися вони сараною або акридами. Іван знаходив їх і на деревах, і в траві; певно, що він збирав хмиз, розпалював багаття і на жаринах готував собі їжу. В дуплах старих дерев він знаходив мед, що його зносили туди бджоли; бджоли збирали мед з диких пустельних квітів.

Багато хто говорив про дивний одяг Івана і його незвичну їжу. Народ хотів бачити Івана і чути, що він проповідує в пустелі. Тисячі людей ішли до нього. Іван проповідував за покаяння: він закликав людей спокутувати свої гріхи. Першим словом його було: «Покайтеся!» Потім Іван говорив людям про пришестя Спасителя. Багато людей спокутували свої гріхи і наверталися до Бога. Іван приводив їх до річки Йордан і там їх хрестив. Він обмивав їх водою на знак того, що Бог простив їм гріхи. Бог об'явив йому, що Його Син прийде до нього, і що, коли він буде хрестити Його, то Дух Святий злине на Нього.

Нарешті Ісус прийшов до нього. Іван здивувався, що Ісус прийшов хреститися, тому що він знав, Ісус був безгрішним і не мав потреби в хрещенні для спокутування гріхів. Увійшовши в річку, Ісус підніс молитву до Отця Небесного Свого. Тоді голуб злинув на Ісуса. І пролунав голос з неба, промовляючи: «Це Син Мій Улюблений, Котрого Я сподобав».

Тоді Іван нагадав провіщене йому Богом, і з того часу був цілком впевненим, що Ісус є Син Божий.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.
Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021124 секунд !