Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Проповідник в пустелі

Проповідник в пустелі
Мтв. 3:1-6, 13:17; Івана 1:31-34

Іван був на шість місяців старший від Ісуса. Ви пригадуєте, що він був сином священика Захарія.

Іван почав проповідувати раніше за Ісуса. Він поселився в пустелі і почав проповідувати, коли йому сповнилося тридцять років. Він не був схожим на інших людей і одягався не так, як інші. Він носив одяг з верблюжого волосся і шкіряний пояс. Їжа його також відрізнялася від їжі інших людей: він харчувався тим, що знаходив у пустелі. Там було багато комах завбільшки з дитячий палець, називалися вони сараною або акридами. Іван знаходив їх і на деревах, і в траві; певно, що він збирав хмиз, розпалював багаття і на жаринах готував собі їжу. В дуплах старих дерев він знаходив мед, що його зносили туди бджоли; бджоли збирали мед з диких пустельних квітів.

Багато хто говорив про дивний одяг Івана і його незвичну їжу. Народ хотів бачити Івана і чути, що він проповідує в пустелі. Тисячі людей ішли до нього. Іван проповідував за покаяння: він закликав людей спокутувати свої гріхи. Першим словом його було: «Покайтеся!» Потім Іван говорив людям про пришестя Спасителя. Багато людей спокутували свої гріхи і наверталися до Бога. Іван приводив їх до річки Йордан і там їх хрестив. Він обмивав їх водою на знак того, що Бог простив їм гріхи. Бог об'явив йому, що Його Син прийде до нього, і що, коли він буде хрестити Його, то Дух Святий злине на Нього.

Нарешті Ісус прийшов до нього. Іван здивувався, що Ісус прийшов хреститися, тому що він знав, Ісус був безгрішним і не мав потреби в хрещенні для спокутування гріхів. Увійшовши в річку, Ісус підніс молитву до Отця Небесного Свого. Тоді голуб злинув на Ісуса. І пролунав голос з неба, промовляючи: «Це Син Мій Улюблений, Котрого Я сподобав».

Тоді Іван нагадав провіщене йому Богом, і з того часу був цілком впевненим, що Ісус є Син Божий.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.027692 секунд !