Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Проповідник в пустелі

Проповідник в пустелі
Мтв. 3:1-6, 13:17; Івана 1:31-34

Іван був на шість місяців старший від Ісуса. Ви пригадуєте, що він був сином священика Захарія.

Іван почав проповідувати раніше за Ісуса. Він поселився в пустелі і почав проповідувати, коли йому сповнилося тридцять років. Він не був схожим на інших людей і одягався не так, як інші. Він носив одяг з верблюжого волосся і шкіряний пояс. Їжа його також відрізнялася від їжі інших людей: він харчувався тим, що знаходив у пустелі. Там було багато комах завбільшки з дитячий палець, називалися вони сараною або акридами. Іван знаходив їх і на деревах, і в траві; певно, що він збирав хмиз, розпалював багаття і на жаринах готував собі їжу. В дуплах старих дерев він знаходив мед, що його зносили туди бджоли; бджоли збирали мед з диких пустельних квітів.

Багато хто говорив про дивний одяг Івана і його незвичну їжу. Народ хотів бачити Івана і чути, що він проповідує в пустелі. Тисячі людей ішли до нього. Іван проповідував за покаяння: він закликав людей спокутувати свої гріхи. Першим словом його було: «Покайтеся!» Потім Іван говорив людям про пришестя Спасителя. Багато людей спокутували свої гріхи і наверталися до Бога. Іван приводив їх до річки Йордан і там їх хрестив. Він обмивав їх водою на знак того, що Бог простив їм гріхи. Бог об'явив йому, що Його Син прийде до нього, і що, коли він буде хрестити Його, то Дух Святий злине на Нього.

Нарешті Ісус прийшов до нього. Іван здивувався, що Ісус прийшов хреститися, тому що він знав, Ісус був безгрішним і не мав потреби в хрещенні для спокутування гріхів. Увійшовши в річку, Ісус підніс молитву до Отця Небесного Свого. Тоді голуб злинув на Ісуса. І пролунав голос з неба, промовляючи: «Це Син Мій Улюблений, Котрого Я сподобав».

Тоді Іван нагадав провіщене йому Богом, і з того часу був цілком впевненим, що Ісус є Син Божий.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.025688 секунд !