Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Спокуса"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Спокуса
Сторінки: 1 2

Матв. 4:1-11

Після хрещення Ісус пішов у пустелю. Він пішов до такого краю, що знаходився далеко від того місця, де проповідував Іван, і там залишився насамоті. Тільки дикі звірі наповнювали пустелю: вночі лунали рев та гарчання голодних тварин. Але ні леви, ні ведмеді, ні вовки не могли підійти до Ісуса, щоб вчинити Йому яке-небудь зло. Ісус не їв нічого: ані меду, ані сарани. Бог — Отець Небесний — беріг Його життя, незважаючи на те, що Він нічого не їв. Богові досить вимовити лише єдине слово: «Живи!», і це слово підтримувало подих життя Його Сина протягом сорока днів. Господь Ісус пішов у пустелю, тому що Його мав спокушувати диявол. Ви знаєте, що Він прийшов у цей світ, щоб виконати Божу волю і щоб померти за гріхи наші. Адам і Єва проявили непослух до Бога і підкорилися дияволові. Ісус же вибрав для Себе послух Богові і опір дияволові. Коли минуло сорок днів утримування від їжі, Ісус зголоднів. І підійшов до Нього диявол і сказав йому: «Якщо Ти Син Божий, накажи цьому каменю зробитися хлібом». Однак, Ісус відповів дияволові, що в Біблії написано, що людина може обійтися і без хліба, якщо Господь відживить її словом Своїм. Потім диявол повів Ісуса на високе місце, на шпиль храму. Храм був побудований на дуже високому місці, на стрімкому горбі, з якого було навіть страшно вниз поглянути. Диявол сказав Ісусові: «Якщо ти Син Божий, кинься додолу, бо ж написано: „Ангелам Своїм заповів про Тебе і на руках понесуть Тебе”. Це справді було так, але Ісус знав, що кидатися додолу з високого горба означало б спокушати Господа, Отця Небесного. Христос відповів: «Написано також: не спокушай Господа Бога Твого».

Диявол намагався ще раз схилити Ісуса до гріха. З такою метою він підняв Його на високу гору і показав Йому всі царства світу і їхню славу. Все, що є в світі чудового, диявол показав Ісусові: престоли, вінки, кораблі і військо, палаци і храми, врочисті святкування, розкішний одяг — все з'явилося на очах Ісуса, все це показав Йому диявол за одну мить. Але спокусник сказав так: «Все це я віддам Тобі, якщо Ти впадеш ниць переді мною, — все буде належати Тобі». Однак диявол сказав неправду, тому що все належить лише одному Богові. Сатана — брехун. Ісус відповів: «Відійди від Мене, сатана, бо написано: „Господові Твоєму Богу вклоняйся і служи лише Йому Єдиному”».

Побачивши, що йому не вдалося примусити Ісуса згрішити, диявол залишив Його. Коли він відійшов, то ангели принесли Ісусові їжу і служили Йому. З великою радістю вони принесли Ісусові те, що передав ни...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.
Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.


Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021543 секунд !