Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Спокуса
Сторінки: 1 2

Матв. 4:1-11

Після хрещення Ісус пішов у пустелю. Він пішов до такого краю, що знаходився далеко від того місця, де проповідував Іван, і там залишився насамоті. Тільки дикі звірі наповнювали пустелю: вночі лунали рев та гарчання голодних тварин. Але ні леви, ні ведмеді, ні вовки не могли підійти до Ісуса, щоб вчинити Йому яке-небудь зло. Ісус не їв нічого: ані меду, ані сарани. Бог — Отець Небесний — беріг Його життя, незважаючи на те, що Він нічого не їв. Богові досить вимовити лише єдине слово: «Живи!», і це слово підтримувало подих життя Його Сина протягом сорока днів. Господь Ісус пішов у пустелю, тому що Його мав спокушувати диявол. Ви знаєте, що Він прийшов у цей світ, щоб виконати Божу волю і щоб померти за гріхи наші. Адам і Єва проявили непослух до Бога і підкорилися дияволові. Ісус же вибрав для Себе послух Богові і опір дияволові. Коли минуло сорок днів утримування від їжі, Ісус зголоднів. І підійшов до Нього диявол і сказав йому: «Якщо Ти Син Божий, накажи цьому каменю зробитися хлібом». Однак, Ісус відповів дияволові, що в Біблії написано, що людина може обійтися і без хліба, якщо Господь відживить її словом Своїм. Потім диявол повів Ісуса на високе місце, на шпиль храму. Храм був побудований на дуже високому місці, на стрімкому горбі, з якого було навіть страшно вниз поглянути. Диявол сказав Ісусові: «Якщо ти Син Божий, кинься додолу, бо ж написано: „Ангелам Своїм заповів про Тебе і на руках понесуть Тебе”. Це справді було так, але Ісус знав, що кидатися додолу з високого горба означало б спокушати Господа, Отця Небесного. Христос відповів: «Написано також: не спокушай Господа Бога Твого».

Диявол намагався ще раз схилити Ісуса до гріха. З такою метою він підняв Його на високу гору і показав Йому всі царства світу і їхню славу. Все, що є в світі чудового, диявол показав Ісусові: престоли, вінки, кораблі і військо, палаци і храми, врочисті святкування, розкішний одяг — все з'явилося на очах Ісуса, все це показав Йому диявол за одну мить. Але спокусник сказав так: «Все це я віддам Тобі, якщо Ти впадеш ниць переді мною, — все буде належати Тобі». Однак диявол сказав неправду, тому що все належить лише одному Богові. Сатана — брехун. Ісус відповів: «Відійди від Мене, сатана, бо написано: „Господові Твоєму Богу вклоняйся і служи лише Йому Єдиному”».

Побачивши, що йому не вдалося примусити Ісуса згрішити, диявол залишив Його. Коли він відійшов, то ангели принесли Ісусові їжу і служили Йому. З великою радістю вони принесли Ісусові те, що передав ни...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.
Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.439852 секунд !