Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Послідовники Агнця

Ів. 1:35-42

Іван продовжував проповідувати в пустелі. Дехто так думав, що він і є обіцяний Спаситель. Одного разу вони прийшли до нього і запитали: «Скажи нам, ти Христос?» Іван відповів: «Ні. Я недостойний зав'язати ремінець Його взуття». Потім Іван розповів їм про справжнього Спасителя і про Духа Святого, що у вигляді голуба злинув на Нього.

Деякі люди весь час перебували з Іваном, слухаючи його проповіді. Цих людей стали називати його учнями. Одного разу був у пустелі з двома учнями Іван, вдалині він побачив Ісуса. Вказавши на нього своїм учням, він сказав: «Ось Агнець Божий, Котрий бере на Себе гріхи всього людства». Іван назвав Ісуса Ягням, тому що Він мав постраждати за наші гріхи, і Він повинен був принести Себе в жертву, як приносили в жертву ягнят. Тільки Його повинні були розіп'яти, а не спалити.

Двоє учнів Івана пішли за Ісусом, почувши такі слова. Ісус оглянувся і побачив їх, і сказав їм: «Що ви бажаєте?» Вони відповіли Йому: «Учителю! Де ти живеш?» Ісус відповів: «Ідіть і побачите». Люди радісно пішли слідом за Ісусом. Одного учня називали Андрієм, а ім'я другого невідоме. Можливо, що це був Іван, улюблений учень Ісуса пізніше. Свого дому Ісус не мав. Він взагалі не мав нічого, окрім одягу. Два учні пішли за Ісусом і зайшли до одного дому, де пробули разом з Ним вечірню годину. Як втішно було для них бесідувати з Ісусом. Люди ті ніколи не могли забути того пам'ятного вечора.

Андрій мав брата, що звався Симоном. Андрій і Симон були рибалками і жили неподалік Галілейського моря. Андрій негайно пішов до свого брата і розповів йому про Ісуса. Він сказав так: «Ми знайшли Месію, що означає Христос». Андрій запропонував братові своєму піти до Ісуса, і Симон охоче погодився. Побачивши Симона, Ісус сказав йому: «Ти Симон, будеш називатися Кифом або Петром». Симон дуже здивувався, що Ісус, Котрий бачить вперше, вже знає його ім'я. Ісус дав йому нове ім'я «Петро», що означає «камінь», тому що з того часу Симон повинен був стати духовно міцним і твердим, немов камінь. Ви ще багато дізнаєтеся згодом про Симона Петра, відданого і люблячого учня Ісуса Христа.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.
Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.


Звільнення
Одного разу наснилися фараонові два сни про сім колосків та 7 корів, але ніхто не міг розтлумачити сни. Тоді чашник згадав про Йосифа, котрий розтлумачив сон фараона, а фараон зробив його головним над усіма. Лише фараон був вищим за Йосифа престолом.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024242 секунд !