Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Послідовники Агнця"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Послідовники Агнця

Ів. 1:35-42

Іван продовжував проповідувати в пустелі. Дехто так думав, що він і є обіцяний Спаситель. Одного разу вони прийшли до нього і запитали: «Скажи нам, ти Христос?» Іван відповів: «Ні. Я недостойний зав'язати ремінець Його взуття». Потім Іван розповів їм про справжнього Спасителя і про Духа Святого, що у вигляді голуба злинув на Нього.

Деякі люди весь час перебували з Іваном, слухаючи його проповіді. Цих людей стали називати його учнями. Одного разу був у пустелі з двома учнями Іван, вдалині він побачив Ісуса. Вказавши на нього своїм учням, він сказав: «Ось Агнець Божий, Котрий бере на Себе гріхи всього людства». Іван назвав Ісуса Ягням, тому що Він мав постраждати за наші гріхи, і Він повинен був принести Себе в жертву, як приносили в жертву ягнят. Тільки Його повинні були розіп'яти, а не спалити.

Двоє учнів Івана пішли за Ісусом, почувши такі слова. Ісус оглянувся і побачив їх, і сказав їм: «Що ви бажаєте?» Вони відповіли Йому: «Учителю! Де ти живеш?» Ісус відповів: «Ідіть і побачите». Люди радісно пішли слідом за Ісусом. Одного учня називали Андрієм, а ім'я другого невідоме. Можливо, що це був Іван, улюблений учень Ісуса пізніше. Свого дому Ісус не мав. Він взагалі не мав нічого, окрім одягу. Два учні пішли за Ісусом і зайшли до одного дому, де пробули разом з Ним вечірню годину. Як втішно було для них бесідувати з Ісусом. Люди ті ніколи не могли забути того пам'ятного вечора.

Андрій мав брата, що звався Симоном. Андрій і Симон були рибалками і жили неподалік Галілейського моря. Андрій негайно пішов до свого брата і розповів йому про Ісуса. Він сказав так: «Ми знайшли Месію, що означає Христос». Андрій запропонував братові своєму піти до Ісуса, і Симон охоче погодився. Побачивши Симона, Ісус сказав йому: «Ти Симон, будеш називатися Кифом або Петром». Симон дуже здивувався, що Ісус, Котрий бачить вперше, вже знає його ім'я. Ісус дав йому нове ім'я «Петро», що означає «камінь», тому що з того часу Симон повинен був стати духовно міцним і твердим, немов камінь. Ви ще багато дізнаєтеся згодом про Симона Петра, відданого і люблячого учня Ісуса Христа.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.
Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021778 секунд !