Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Обітована земля
Ключові слова: Авраам, Ханаан, друг, ідол, Бог
Сторінки: 1 2

За наказом Бога Авраам вирушає до Ханаанського краю, щоб там оселитися зі своєю родиною. Він збирає усе своє майно та вирушає в дорогу.
Бут. 12:19

Сини Ноя мали багато дітей, від яких походять ще численні народи на землі. Були благочестиві і злі люди. Вони робили велике зло стосовно до Бога. Вони рубали дерева і робили собі з них зображення богів, потім розкладали їх по різних місцях і вклонялися їм, і молилися до них, кажучи: «Це наші боги, вони створили нас, вони дають нам їжу нашу». Ці зображення називалися ідолами або бовванами. Ідолів робили і з каміння, і з срібла, і золота. Більшість людей на землі були ідолопоклонниками. Вони схилялися не перед Богом, а перед ідолами.

Які щасливі ви, дітки, що мама ваша не вчила вас вклонятися ідолам! Тільки-но ви почали говорити, вам сказали, що існує єдиний справжній Бог і до Нього потрібно молитися. Бог побачив з небес, що люди вклонялися перед ідолами, і Він розгнівався за це. Але Він не знищив їх, тому що Господь Ісус обіцяв померти за гріхи всього людства. «Відкривається гнів Божий з небес на всяке нечестя... Вони (люди), пізнавши Бога, не прославили Його, як Бога». «Я зроблю тебе світлом народів, щоб спасіння Моє простягнулось аж до краю землі» (Іс. 49:6). «Залишаючи нині часи невідання, Бог наказує людям усім повсюди покаятися» (Дії 17:30).

Тоді Бог сказав: «Виберу Собі одного чоловіка, навчу його любити Мене і служити Мені». «Хто пробудив зі сходу чоловіка правди, наказав йому йти за Ним» (Іс. 41:2). — За річкою жили батьки наші з давніх-давен, Фарра, батько Авраама і Махора служили іншим богам» (Іс. Нав. 24:2). «Ти Сам, Господи Боже, вибрав Авраама і вивів його із Ура Халдейського» (Неем. 9:7).

У тій країні жив чоловік іменем Авраам. Бог сказав йому: «Вийди із землі твоєї, від рідних твоїх і з дому батька твого до землі, яку Я вкажу тобі. Благословлю тебе і вшаную ім'я твоє». Авраам не знав, куди Бог наказує йому йти, але він зібрався в дорогу, тому що Бог йому так наказав. «Авраам пішов, не знаючи куди іде» (Євр. 11:8). Авраам був покірливим перед Богом. Авраам мав дружину Сарру, котру він дуже любив. Сарра також пішла з Авраамом. Авраам взяв з собою овець, корів і віслюків, які були для них їжею; також ними перевозили різні вантажі в дорозі. Але де Авраам спав вночі? На шляху їм зустрічалося мало хатин. Авраам спав у наметі або в шатрі. Він розтягував намет із шкіри тварин на довгих палицях. Авраам міг переносити намет з місця на місце, тому що йому потрібно було пройти багато кілометрів, і дорога петляла то високими горбами, то через широкі річки. Нарешті він прийшов до чудового краю, зарослого деревами, квітами, травою і зілля...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024489 секунд !