Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Обітована земля"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Обітована земля
Ключові слова: Авраам, Ханаан, друг, ідол, Бог
Сторінки: 1 2

За наказом Бога Авраам вирушає до Ханаанського краю, щоб там оселитися зі своєю родиною. Він збирає усе своє майно та вирушає в дорогу.
Бут. 12:19

Сини Ноя мали багато дітей, від яких походять ще численні народи на землі. Були благочестиві і злі люди. Вони робили велике зло стосовно до Бога. Вони рубали дерева і робили собі з них зображення богів, потім розкладали їх по різних місцях і вклонялися їм, і молилися до них, кажучи: «Це наші боги, вони створили нас, вони дають нам їжу нашу». Ці зображення називалися ідолами або бовванами. Ідолів робили і з каміння, і з срібла, і золота. Більшість людей на землі були ідолопоклонниками. Вони схилялися не перед Богом, а перед ідолами.

Які щасливі ви, дітки, що мама ваша не вчила вас вклонятися ідолам! Тільки-но ви почали говорити, вам сказали, що існує єдиний справжній Бог і до Нього потрібно молитися. Бог побачив з небес, що люди вклонялися перед ідолами, і Він розгнівався за це. Але Він не знищив їх, тому що Господь Ісус обіцяв померти за гріхи всього людства. «Відкривається гнів Божий з небес на всяке нечестя... Вони (люди), пізнавши Бога, не прославили Його, як Бога». «Я зроблю тебе світлом народів, щоб спасіння Моє простягнулось аж до краю землі» (Іс. 49:6). «Залишаючи нині часи невідання, Бог наказує людям усім повсюди покаятися» (Дії 17:30).

Тоді Бог сказав: «Виберу Собі одного чоловіка, навчу його любити Мене і служити Мені». «Хто пробудив зі сходу чоловіка правди, наказав йому йти за Ним» (Іс. 41:2). — За річкою жили батьки наші з давніх-давен, Фарра, батько Авраама і Махора служили іншим богам» (Іс. Нав. 24:2). «Ти Сам, Господи Боже, вибрав Авраама і вивів його із Ура Халдейського» (Неем. 9:7).

У тій країні жив чоловік іменем Авраам. Бог сказав йому: «Вийди із землі твоєї, від рідних твоїх і з дому батька твого до землі, яку Я вкажу тобі. Благословлю тебе і вшаную ім'я твоє». Авраам не знав, куди Бог наказує йому йти, але він зібрався в дорогу, тому що Бог йому так наказав. «Авраам пішов, не знаючи куди іде» (Євр. 11:8). Авраам був покірливим перед Богом. Авраам мав дружину Сарру, котру він дуже любив. Сарра також пішла з Авраамом. Авраам взяв з собою овець, корів і віслюків, які були для них їжею; також ними перевозили різні вантажі в дорозі. Але де Авраам спав вночі? На шляху їм зустрічалося мало хатин. Авраам спав у наметі або в шатрі. Він розтягував намет із шкіри тварин на довгих палицях. Авраам міг переносити намет з місця на місце, тому що йому потрібно було пройти багато кілометрів, і дорога петляла то високими горбами, то через широкі річки. Нарешті він прийшов до чудового краю, зарослого деревами, квітами, травою і зілля...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.
Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017087 секунд !