Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Добродушна людина

Добродушна людина
Ів. 1:43-51

Два брати, Андрій і Симон, прийшли до Ісуса з Галілеї. Озеро, в якому вони ловили рибу, знаходилося в Галілеї. Із цієї країни прийшов один чоловік, що звався Пилипом. Його ніхто не привів до Ісуса: Господь Сам його знайшов. На другий день покликання Симона Петра, Ісус знайшов Пилипа і сказав йому: «Іди за Мною». Цього було досить для Пилипа: він негайно пішов слідом за Ісусом, разом з Симоном, Андрієм і Іваном. І він став учнем Ісуса.

Пилип мав друга на ім'я Нафанаїл. Пилип прийшов і сказав йому: «Ми знайшли Того, за Кого писали Мойсей і пророки. Це Ісус з Назарету. Він син Йосифа». Нафанаїл знав, що Назарет був населений нечестивими людьми, тому і здивувався, що звідти прийшов великий пророк. Він сказав: «Хіба з Назарету може бути що-небудь добре? І Пилип відповів: «Йди і дивись». Двоє друзів пішли до Ісуса, так як свого часу прийшли до Нього два брати. Ісус побачив Нафанаїла, що наближався до Нього і сказав: «Ось справжній ізраїльтянин, в котрому нема лукавства». Це була велика похвала. Дух Святий об'явив Ісусові, що Нафанаїл був людиною прямодушною, тобто щирою. Нафанаїл ніколи раніше не бачив Ісуса, тому він вигукнув здивовано: «Звідки Ти мене знаєш?» Ісус відповів: «Задовго до того, коли тебе покликав Пилип, Я бачив тебе під фіговим деревом». Пилип справді стояв до того під смоковницею; він, мабуть, молився до Господа, зовсім не думаючи, що хто-небудь, окрім Бога, може побачити його. Тоді Нафанаїл відразу зрозумів, що перед ним Ісус Бог, — інакше хто б міг знати його думки під фіговим деревом? Нафанаїл вигукнув: «Равві (тобто «Учителю!»), Ти Син Божий! Ти Цар Ізраїлів!» Як бачите, діти, Нафанаїл мислив проникливіше, аніж Пилип: Пилип назвав його Сином Йосифа, а Нафанаїл вважав Його Сином Божим.

Ісус сказав тоді Нафанаїлові, що невдовзі побачить небо розкритим і ангелів Божих, котрі піднімаються і сходять до Сина Людського. І справді, Нафанаїл бачив ангелів Божих, коли Ісус піднімався на небо.

Так з'явилося п'ять учнів Ісуса: Андрій, Симон, Іван, Пилип і Нафанаїл. Вони всі разом пішли в Галілею, де й перебували. Вони були бідними людьми: учні займалися риболовлею і були щасливі, що з ними разом перебував їхній Друг і Вчитель Ісус.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.
Банкет
Синам Якова знову був потрібен хліб, тому вони вмовили його відпустити з ними Веніаміна до Єгипту, як наказав їй управитель. Прийшовши до Йосифа, вони повернули всі гроші, показали брата, а він запросив їх до себе додому на обід.


Звільнення
Одного разу наснилися фараонові два сни про сім колосків та 7 корів, але ніхто не міг розтлумачити сни. Тоді чашник згадав про Йосифа, котрий розтлумачив сон фараона, а фараон зробив його головним над усіма. Лише фараон був вищим за Йосифа престолом.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017623 секунд !