Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Добродушна людина"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Добродушна людина

Добродушна людина
Ів. 1:43-51

Два брати, Андрій і Симон, прийшли до Ісуса з Галілеї. Озеро, в якому вони ловили рибу, знаходилося в Галілеї. Із цієї країни прийшов один чоловік, що звався Пилипом. Його ніхто не привів до Ісуса: Господь Сам його знайшов. На другий день покликання Симона Петра, Ісус знайшов Пилипа і сказав йому: «Іди за Мною». Цього було досить для Пилипа: він негайно пішов слідом за Ісусом, разом з Симоном, Андрієм і Іваном. І він став учнем Ісуса.

Пилип мав друга на ім'я Нафанаїл. Пилип прийшов і сказав йому: «Ми знайшли Того, за Кого писали Мойсей і пророки. Це Ісус з Назарету. Він син Йосифа». Нафанаїл знав, що Назарет був населений нечестивими людьми, тому і здивувався, що звідти прийшов великий пророк. Він сказав: «Хіба з Назарету може бути що-небудь добре? І Пилип відповів: «Йди і дивись». Двоє друзів пішли до Ісуса, так як свого часу прийшли до Нього два брати. Ісус побачив Нафанаїла, що наближався до Нього і сказав: «Ось справжній ізраїльтянин, в котрому нема лукавства». Це була велика похвала. Дух Святий об'явив Ісусові, що Нафанаїл був людиною прямодушною, тобто щирою. Нафанаїл ніколи раніше не бачив Ісуса, тому він вигукнув здивовано: «Звідки Ти мене знаєш?» Ісус відповів: «Задовго до того, коли тебе покликав Пилип, Я бачив тебе під фіговим деревом». Пилип справді стояв до того під смоковницею; він, мабуть, молився до Господа, зовсім не думаючи, що хто-небудь, окрім Бога, може побачити його. Тоді Нафанаїл відразу зрозумів, що перед ним Ісус Бог, — інакше хто б міг знати його думки під фіговим деревом? Нафанаїл вигукнув: «Равві (тобто «Учителю!»), Ти Син Божий! Ти Цар Ізраїлів!» Як бачите, діти, Нафанаїл мислив проникливіше, аніж Пилип: Пилип назвав його Сином Йосифа, а Нафанаїл вважав Його Сином Божим.

Ісус сказав тоді Нафанаїлові, що невдовзі побачить небо розкритим і ангелів Божих, котрі піднімаються і сходять до Сина Людського. І справді, Нафанаїл бачив ангелів Божих, коли Ісус піднімався на небо.

Так з'явилося п'ять учнів Ісуса: Андрій, Симон, Іван, Пилип і Нафанаїл. Вони всі разом пішли в Галілею, де й перебували. Вони були бідними людьми: учні займалися риболовлею і були щасливі, що з ними разом перебував їхній Друг і Вчитель Ісус.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.


Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.015338 секунд !