Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Добродушна людина

Добродушна людина
Ів. 1:43-51

Два брати, Андрій і Симон, прийшли до Ісуса з Галілеї. Озеро, в якому вони ловили рибу, знаходилося в Галілеї. Із цієї країни прийшов один чоловік, що звався Пилипом. Його ніхто не привів до Ісуса: Господь Сам його знайшов. На другий день покликання Симона Петра, Ісус знайшов Пилипа і сказав йому: «Іди за Мною». Цього було досить для Пилипа: він негайно пішов слідом за Ісусом, разом з Симоном, Андрієм і Іваном. І він став учнем Ісуса.

Пилип мав друга на ім'я Нафанаїл. Пилип прийшов і сказав йому: «Ми знайшли Того, за Кого писали Мойсей і пророки. Це Ісус з Назарету. Він син Йосифа». Нафанаїл знав, що Назарет був населений нечестивими людьми, тому і здивувався, що звідти прийшов великий пророк. Він сказав: «Хіба з Назарету може бути що-небудь добре? І Пилип відповів: «Йди і дивись». Двоє друзів пішли до Ісуса, так як свого часу прийшли до Нього два брати. Ісус побачив Нафанаїла, що наближався до Нього і сказав: «Ось справжній ізраїльтянин, в котрому нема лукавства». Це була велика похвала. Дух Святий об'явив Ісусові, що Нафанаїл був людиною прямодушною, тобто щирою. Нафанаїл ніколи раніше не бачив Ісуса, тому він вигукнув здивовано: «Звідки Ти мене знаєш?» Ісус відповів: «Задовго до того, коли тебе покликав Пилип, Я бачив тебе під фіговим деревом». Пилип справді стояв до того під смоковницею; він, мабуть, молився до Господа, зовсім не думаючи, що хто-небудь, окрім Бога, може побачити його. Тоді Нафанаїл відразу зрозумів, що перед ним Ісус Бог, — інакше хто б міг знати його думки під фіговим деревом? Нафанаїл вигукнув: «Равві (тобто «Учителю!»), Ти Син Божий! Ти Цар Ізраїлів!» Як бачите, діти, Нафанаїл мислив проникливіше, аніж Пилип: Пилип назвав його Сином Йосифа, а Нафанаїл вважав Його Сином Божим.

Ісус сказав тоді Нафанаїлові, що невдовзі побачить небо розкритим і ангелів Божих, котрі піднімаються і сходять до Сина Людського. І справді, Нафанаїл бачив ангелів Божих, коли Ісус піднімався на небо.

Так з'явилося п'ять учнів Ісуса: Андрій, Симон, Іван, Пилип і Нафанаїл. Вони всі разом пішли в Галілею, де й перебували. Вони були бідними людьми: учні займалися риболовлею і були щасливі, що з ними разом перебував їхній Друг і Вчитель Ісус.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.


Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019454 секунд !