Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Нічний відвідувач
Сторінки: 1 2

Нічний відвідувач
Ів. 2:1-11; 3:1-20

Іван Хреститель не творив чудес. Ісус поки теж не творив ніяких чудес, хоча Він міг творити завжди чудеса. Та ось настала година, коли Ісус почав творити чудеса: передусім Він перетворив воду на вино. Це чудо Ісус зробив відразу, тільки-но повернувся до Галілеї. Нафанаїл жив у місті Кани. Тут і перетворив Ісус воду на вино, на весіллі. П'ять учнів Ісуса теж були там, туди ж прийшла і мати Ісуса з Назарету, що знаходилося від Кани на відстані п'яти миль (близько 8 км.). Це чудо ще раз переконало п'ятьох учнів Ісуса, що Він Син Божий. З Кани Галілейської Ісус пішов до Єрусалиму, тому що наближалося свято Пасхи. В Єрусалимі Ісус творив багато чудес і багато людей повірили в Нього. Вірили здебільшого люди бідні, а багаті лише глузували з них. Однак, поміж знатними знайшовся чоловік, котрий побажав побесідувати з Ісусом. Він був начальником юдейським, звали його Никодим. Цей чоловік не бажав, щоб його бачили люди, коли він йде до Ісуса; ось чому він прийшов до Нього вночі. Никодим сподівався, що ніхто не побачить його, коли він буде стукати в двері дому, де перебував Ісус.

Увійшовши, він знайшов Ісуса самого. Никодим сказав: «Равві! Ми знаємо, що Ти Вчитель, посланець від Бога, бо таких чудес, які Ти творив, ніхто не може творити, якщо з ним не буде Бога». Никодим гадав, що Ісус — великий Учитель, він і гадки не мав, що Ісус — це Син Божий. Ісус відповів: «Хто не народиться знову, не зможе увійти до Царства Божого». Никодим дуже здивувався, почувши такі слова і сказав: «Як це людина може народитися знову? Хіба вона зможе знову стати дитиною?» Тоді Ісус відповів йому, що людина повинна народитися зверху, від Духа. Однак, Никодим не зрозумів цих слів, тому що ніхто не може бачити Духа Святого. Ісус пояснив значення слів Накодимові так: вітер ми також не можемо бачити, але ж ми можемо його чути. Та Никодимові все ще не були зрозумілими ці слова, сказані Ісусом і він вигукнув: «Як же це може бути?» Ісус сказав йому і ще дещо інше. Він сказав йому, що Бог віддасть Свого Сина на смерть за гріхи людей. «Так полюбив Бог світ, — сказав Він, — що віддав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто повірить в Нього, не загинув, але мав життя вічне».

Невдовзі Никодим повірив в Господа Ісуса і народився зверху від Духа Святого. Тоді він вже більше не соромився і не ховався від людей, а виявив свою віру в Господа. Коли ж народ повставав проти Ісуса, то він захищав Його.

----------

Був один чоловік із фарисеїв, Никодим на ім'я, начальник ю...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Банкет
Синам Якова знову був потрібен хліб, тому вони вмовили його відпустити з ними Веніаміна до Єгипту, як наказав їй управитель. Прийшовши до Йосифа, вони повернули всі гроші, показали брата, а він запросив їх до себе додому на обід.


Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.
Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.
Сильний Самсон
Самсон був слугою Господа та виріс дуже сильним. Самсон убив лева, а пізніше з левової пащі дістав мед. На весіллі загадав гостям загадку. Розгадку виманила жінка. Самсон убив 30 філістимлян та віддав гостям обіцяні подарунки за розгадану загадку.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023571 секунд !