Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Нічний відвідувач"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Нічний відвідувач
Сторінки: 1 2

Нічний відвідувач
Ів. 2:1-11; 3:1-20

Іван Хреститель не творив чудес. Ісус поки теж не творив ніяких чудес, хоча Він міг творити завжди чудеса. Та ось настала година, коли Ісус почав творити чудеса: передусім Він перетворив воду на вино. Це чудо Ісус зробив відразу, тільки-но повернувся до Галілеї. Нафанаїл жив у місті Кани. Тут і перетворив Ісус воду на вино, на весіллі. П'ять учнів Ісуса теж були там, туди ж прийшла і мати Ісуса з Назарету, що знаходилося від Кани на відстані п'яти миль (близько 8 км.). Це чудо ще раз переконало п'ятьох учнів Ісуса, що Він Син Божий. З Кани Галілейської Ісус пішов до Єрусалиму, тому що наближалося свято Пасхи. В Єрусалимі Ісус творив багато чудес і багато людей повірили в Нього. Вірили здебільшого люди бідні, а багаті лише глузували з них. Однак, поміж знатними знайшовся чоловік, котрий побажав побесідувати з Ісусом. Він був начальником юдейським, звали його Никодим. Цей чоловік не бажав, щоб його бачили люди, коли він йде до Ісуса; ось чому він прийшов до Нього вночі. Никодим сподівався, що ніхто не побачить його, коли він буде стукати в двері дому, де перебував Ісус.

Увійшовши, він знайшов Ісуса самого. Никодим сказав: «Равві! Ми знаємо, що Ти Вчитель, посланець від Бога, бо таких чудес, які Ти творив, ніхто не може творити, якщо з ним не буде Бога». Никодим гадав, що Ісус — великий Учитель, він і гадки не мав, що Ісус — це Син Божий. Ісус відповів: «Хто не народиться знову, не зможе увійти до Царства Божого». Никодим дуже здивувався, почувши такі слова і сказав: «Як це людина може народитися знову? Хіба вона зможе знову стати дитиною?» Тоді Ісус відповів йому, що людина повинна народитися зверху, від Духа. Однак, Никодим не зрозумів цих слів, тому що ніхто не може бачити Духа Святого. Ісус пояснив значення слів Накодимові так: вітер ми також не можемо бачити, але ж ми можемо його чути. Та Никодимові все ще не були зрозумілими ці слова, сказані Ісусом і він вигукнув: «Як же це може бути?» Ісус сказав йому і ще дещо інше. Він сказав йому, що Бог віддасть Свого Сина на смерть за гріхи людей. «Так полюбив Бог світ, — сказав Він, — що віддав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто повірить в Нього, не загинув, але мав життя вічне».

Невдовзі Никодим повірив в Господа Ісуса і народився зверху від Духа Святого. Тоді він вже більше не соромився і не ховався від людей, а виявив свою віру в Господа. Коли ж народ повставав проти Ісуса, то він захищав Його.

----------

Був один чоловік із фарисеїв, Никодим на ім'я, начальник ю...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.
Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.


Звільнення
Одного разу наснилися фараонові два сни про сім колосків та 7 корів, але ніхто не міг розтлумачити сни. Тоді чашник згадав про Йосифа, котрий розтлумачив сон фараона, а фараон зробив його головним над усіма. Лише фараон був вищим за Йосифа престолом.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022325 секунд !